Skocz do zawartości

Moduł CAM TnK HD


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytaliscie wypowiedzi pod newsem na satkurierze?

suchy

@Technisat

Czyli że będzie można oglądać z TechniSat DigiCorder HD S2 ale nie będzie można nagrywać TAK ?

 

Technisat

@suchy

Tak, ale pod warunkiem, że DigiCorder HD S2 zostanie zakupiony łącznie z nCAM HD (czyli zostanie przez nas fabrycznie sparowany, bo bez tego moduł się samoczynnie wyłączy po włożeniu do takiego tunera). Tak jak pisałem, takie zestawy będziemy oferować na początku przyszłego roku.

 

Jesli dobrze rozumiem to na sprzecie jaki teraz posiadamy i tak nie pooglądamy nic z modulu TNK HD. Jesli rzeczywiscie tak bedzie to wprowadzenie tego modulu nic nie zmienia bo i tak wymusza zakup nowego dekodera "sparowanego". Chyba ze ktos sobie komedie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaliscie wypowiedzi pod newsem na satkurierze?

suchy

@Technisat

Czyli że będzie można oglądać z TechniSat DigiCorder HD S2 ale nie będzie można nagrywać TAK ?

 

Technisat

@suchy

Tak, ale pod warunkiem, że DigiCorder HD S2 zostanie zakupiony łącznie z nCAM HD (czyli zostanie przez nas fabrycznie sparowany, bo bez tego moduł się samoczynnie wyłączy po włożeniu do takiego tunera). Tak jak pisałem, takie zestawy będziemy oferować na początku przyszłego roku.

 

Skoro producentem modułu jest firma Technisat to może odpowiedź jest prostsza i owszem będzie można kupić DigiCorder HD S2 wraz ze sparowaną kartą TNK HD (ale bez konieczności zakupu modułu). To tylko moje przemyślenie ale wg mnie nie było by to głupie rozwiązanie. Użytkownik dostawał by wysokiej klasy dekoder HD PVR z możliwością odbioru TNK HD bez konieczności zakupu modułu. Zakładam oczywiście, że cena takiego dekodera wraz z kartą doładowaną na 3 m-ce nie była by wyższa od samego dekodera a dekoder nie tracił by żadnych możliwości w porównaniu do standardowego. To by się chyba wszystkim opłacało. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...