Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalna sprzedaż w sklepach od 21 maja.Koszt samego dekodera to 299zł,umożliwia on odbiór kanałów HD oraz Telewizji Cyfrowej Naziemnej.

 

Pakiet Domowy 19,9zł

TVN HD,TVN HD 1,TVN,TVN24,TVN Style,TVN Turbo,TVN CNBC,TVN Turbo,TVN7,TVP1,TYP2,TVP INFO,TVP SPORT,DISCOVERY ,Religia,TV4,Kino Polska,Disney Chanel,Disney XD,Da Vinci,AXN,Wojna i Pokój,Eska TV,Eurosport,N Sport.

 

Pakiet Premium HD 19,9zł

TVP HD,N Sport HD,Eurosport HD,MGM HD,National Geo Wild HD,Animal Planet HD,Discovery HD Showcase ,MTV HD,BBC HD,Filmbox HD.

 

Reasumując za 39,8zł dostajesz tyle programów HD co w innych platformach,możesz sobie w tej cenie pomarzyć.Oferta skierowana dla osób mających TV HD i chcąca oglądać kanały HD w przystępnej cenie.

odbiornik TNK HD został dodatkowo wyposażony w USB przez które możesz nagrywać oglądane programy na zewnętrzny dysk.

Cena 39,8 zł obowiązuje już przy miesięcznym doładowaniu,to ty decydujesz co chcesz i kiedy chcesz oglądać.Żadna platforma takiej możliwości nie oferuje.

Dekoder ITI-2850ST posiada 24 miesięczną gwarancję producenta – firmy Advanced Digital Broadcast SA.I będzie sprzedawany też z trzy miesięcznym pakietem startowym za 398zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No jak dla mnie oferta wydaje się ciekawa. Trochę szkoda, że nie można wykupić np. tylko Pakietu Domowego HD Premium. Ogólnie pomysł chyba trafiony tylko czy aby czasem ITI nie robi konkurencji N...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie oferta wydaje się ciekawa. Trochę szkoda, że nie można wykupić np. tylko Pakietu Domowego HD Premium. Ogólnie pomysł chyba trafiony tylko czy aby czasem ITI nie robi konkurencji N...

Konkurencji nie. Raczej zapełnia pewną niszę, która powstała po niedawnej podwyżce w N. Jest to coś na wzór tańszych pakietów w innych platformach. Za niecałe 2 dychy można mieć całkiem ciekawy zestaw kanałów dla mało wymagających, a za dodatkowe 2 dychy - 10 ciekawych kanałów HD. Np. w C+ MixHD który zawiera bodajże 8 kanałów HD jest za prawie 25zł miesięcznie. Więc tutaj wychodzi taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - zawsze komuś czegoś będzie brakowało, a nie może być tak, żeby cena TNK = cenie N. Chcesz ESP2 - weź N, chcesz Canal+ weź C+. Proste.

 

O co Ci chodzi nie mogę wyrazić swego zdania, chyba między innymi po to jest forum ...a tak gwoli prawdy to posiadam C+ i nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kamrt to trzeba było tak odrazu ze masz swój tuner HD. Bo myślełem że masz na myśli standardowy tuner TnK.

Jeśli byś doładował karte za odpowiednią kwote,to chyba powinna być taka możliwość. Ale pewny nie jestem.

 

Znalazłem taką info:

"Pakiet Domowy HD Premium dostępny jest wyłącznie razem z Pakietem Domowym HD".

Może z tego wynikać, że nie będzie ze standardowej TNK dokupować Pakiet Domowy HD Premium - mam nadzieję, że się mylę.

 

Czyli, żeby obejżeć mistrzostwa w HD bedzie trzeba kupić zestaw startowy: "Koszt trzymiesięcznego zestawu startowego telewizji na kartę HD umożliwiającego dostęp zarówno od Pakietu Domowego HD jak i Pakietu Domowego HD Premium wynosić będzie 99 złotych".

 

Pomyślimy. Może jeszcze C+ coś wykombinuje z TVP HD .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamart dodałem ten wątek tak szybko,bo sam mam TNK i nic lepszego w tej cenie nie ma ale,TNK HD w żaden sposób nie będzie końcem TNK SD.Wręcz przeciwnie na stronie TNK są dwie oferty,i chyba logiczne nie każdy ma TV HD.I wycofanie TNK SD było by nie logiczne,po za tym by była konieczna zmiana dekodera.Tak ze TNK SD to inna opcja i dokupić Pakiet HD raczej się nie będzie dało,przynajmniej na początku.Sam mam TNK SD z doładowaniem na rok,i bym chciał dokupić premium HD,ale trzeba być realistami nie będzie chyba takiej opcji.

 

Na chwilę obecną brak informacji o dodatkowych starterach bez odbiornika,ciekawe jak się sytuacja potoczy.Rozumiem osoby które nadają na parowanie karty z odbiornikami,ale to dla operatora bezpieczne.Nieraz czytałem parę lat temu w Satkurierze jakie Seca Cyfry miała problemy z nielegalnym odbiorem,a Conax ponoć jest dziurawy a tą ofertą zapewne będzie się wiele osób interesowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że każdemu dogodzić nie można ale przy cenie 40zł za pełny pakiet (w tym HD) to Cyferka daje komfort+HD+pvr kilka zl drozej.

 

Gdyby szło kupić same kanały HD za te 19zl to bym się jeszcze zastanowił ale obecnie oferta full N za 48zł prezentuje się nawet lepiej od TNK HD.

 

Jak dla mnie oferta spóźniona o rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekplacek no zobaczymy,ale na forum satkuriera jest sporo wątków nie przydatnych do kasacji.A to jest wprowadzana nowa oferta więc kasowanie mojego wątku mija się z celem.Ja sugeruje dwa wątki tamten zmienić na Telewizje na Kartę SD,a mój pozostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że każdemu dogodzić nie można ale przy cenie 40zł za pełny pakiet (w tym HD) to Cyferka daje komfort+HD+pvr kilka zl drozej.

 

Gdyby szło kupić same kanały HD za te 19zl to bym się jeszcze zastanowił ale obecnie oferta full N za 48zł prezentuje się nawet lepiej od TNK HD.

 

Jak dla mnie oferta spóźniona o rok.

Cyfra dawała to w grudniu, a teraz jest o wiele drożej :) Czasu nie cofniesz, żeby podpisać umowę wstecz, a statystyczny Kowalski nie ma pojęcia że istnieje takie coś jak negocjowanie w BOK, gdzie i tak nowy klient raczej nic nie dostanie. W związku z tym ta oferta C+ pod kątem HD (ceny) moim zdaniem powaliła ciut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hazy tak zgadzam się HD MIX za 25zł bez Canal+ i HBO HD.To troszku przesada,TNK HD jest najlepszą ofertą ale oprócz grudnia gdzie inni mają promocję.TNK pokazała ze jest nie prawdą ze jeden zwykły kanał HD kosztuje operatora prawie trzy złote(sam koszt od gniazdka).Ta oferta zmusi operatorów do zaciskania pasa,i promocje nie będą tylko w Grudniu bravo :brawo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wystarczy zakupić kartę i będzie działać w tunerach/modułach z Conax.Kolejny dekoder nie jest potrzebny

Rozczaruje cię ta cała TNK HD to wielkie nic,jedyna opcja to zakup tego tunera z kartą za 399pln innej opcji nie ma,tak naprawde to nie może się nazywać telewizja na karte HD ponieważ karty będą sparowane i nigdzie tego nie włożysz po za tym nowym tunerem,ale ludzi robią za 399pln po co to komu,to już lepiej wziąć abo n niż tyle kasy ładować w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawello415 ok ale w Cyfrze zapłacę więcej za dzierżawę przy dwu letniej umowie.A tu mam odbiornik w sam raz to Naziemnej Telewizji Cyfrowej,koszt samego odbiornika to 299zł.I cena naprawdę jest niska,zobacz ile takie Combo w sklepach kosztuje ponad 600zł.

Oni sprzedają porządny dekoder Combo MPEG4 a nie syf jak w Cyfrze Strong czy Sagem.Wiem ze włodarzą innych platform się to nie podoba i już szkalują ofertę która oficjalnie nie ruszyła.To tylko pracownicy co mają płaceni na godzinny zachwalający,drogie oferty i HD Mixy za 25zł w promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...