Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież TNK opiera się na własnościowych dekoderach wiec jak ktoś nie chce kupować na własność pozostaje abonament ;).

Rozsądnym wyjściem jest też nie opłacanie wielu miesięcy z góry jeżeli ktoś boi się, że dekoder się zepsuje.

Niekoniecznie. Są też w TNK HD moduły nCam, które można używać na własnym dekoderze z kieszenią na moduł CI/CI+ bądź w nowoczesnych telewizorach również z kieszenią na moduł CI/CI+.

PS. sam mam takie dwa moduły nCam dla TNK HD i sobie je chwalę. Jeden z pakietem bez opłat na 12 miesięcy, drugi zaś z pełną ofertą TNK HD (3pakiety). Listę kanałów układam wg własnych upodobań i operator nic mi nie narzuca, co mam mieć na którym kanale. Poza tym roczny pakiet bez opłat jest doskonałym uzupełnieniem oferty DVB-T (jeśli chodzi o kanały HD np. Polsat HD, TVN HD itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Są też w TNK HD moduły nCam, które można używać na własnym dekoderze z kieszenią na moduł CI/CI+ bądź w nowoczesnych telewizorach również z kieszenią na moduł CI/CI+.

Tyle że trzeba wymarnować całkiem niemałą kasę na ten moduł a jak on się uszkodzi to sorry kupujesz nowy komplet karta plus moduł. Jak byłes łasy i nadpłaciłeś to sorry tracisz ciut więcej kasy. Moduł CI+ więc masz jeszcze dodatkowe kagańce nałożone. Żadnych zalet nie widzę, tylko dodatkowe niemałe koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój dekoder i moduł TNK to podstawa. Moduł wcale nie psuje się tak nagminnie jak by wynikało z niektórych wypowiedzi. Poza tym nawet jeśli moduł Tnk uległby awarii to kartę można przełożyć do czytnika uniwersalnego i działa pakiet rodzinny oprócz Eurosportu. A w dodatku w prosty sposób można przedłużyć działanie pakietu ale to tylko dla ludzi spostrzegawczych. Aktualnie mam Arivę 250 z modułem cam polsatu oraz kartą tnk hd w czytniku ( moduł leży sobie na boku). Obie platformy opłacam i będę opłacał - miesięcznie wychodzi mi ok. 25 zł (polsat to pakiet mini zaś tnk pakiet rodzinny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem nigdy zepsutego modułu.

No piękny tekst marketingowy. Moduły nigdy nie psują się.... Daję 5 w skali szkolnej.

Nie ścieminaj tylko napisz że moduły w zestawach z kartami zalegają w magazynie :brawo:

 

Poza tym za te 200zł to chyba dostaje się 3msc pełnego pakietu (za 60zł), więc nawet się opłaca.

Jak koś zapłacił z góry (np. za rok z góry) to jeszcze bardziej się opłaca :mrgreen:

Pomijam te chyba.... bo np. w przypadku n na kartę czyli oferty z parowania karą z modułem/tunerem tacy hojni nie byli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wiele tunerów - grubo powyżej 20 stu.... (własnych) i tylko dwa przypadki miałem w jednym prosty TTL przy czytniku kart (samoczynna awaria, zdarza się też modułom - niby znikome prawdopobieństwo uszkodzenia czynika przy wyjmowaniu i wkładaniu karty - jednak niezerowe), w drugim BCT-1430 scalak od regulatora głośnośći (w uproszczeniu) audio (średnio samoczynna bo po ingerencji w firmwware). Poburzowe - jak był w tunerze moduł CI to i tak był często potem tylko dawcą części mechanicznych.

Moduły też się psują jak każda elektronika zwłaszcza współczesna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...