Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Moj synek sie tak przywiazal do Mini Mini + HD ktory mam promocyjnie do sierpnia ze nie wyobrazam sobie jak go zabiora .Taki kanal jak Mini Mini + HD powinien na stale zostac w ofercie , przeciez brak tak dobrego kanalu dla najmlodszych w TNK HD a Mini Mini +HD bylby strzalem w dziesiatke .Mamy nadzieje ze nc + nas nie zawiedzie a zwlaszcza naszych pociech i zostawia nam ten kanal na stale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w promocji do sierpnia ale na kanały dziecięce założyłem kontrolę rodzicielską i moje dziecko ogląda tylko wtedy gdy ja tego chcę i tylko to co ja chcę więc nie mam problemu, że się przyzwyczai i się nie uzależni od minimini czy innego kanału, a na świecie są dla dzieci jeszcze dużo ciekawsze i bardziej pożyteczne rzeczy niż ciągłe siedzenie przed tv, tym bardziej że za oknem piękna wiosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ sat łoczer tak jeśli posiadasz TNK HD to wystarczy doładować konto za 19,90zl po to, by mieć później 12 miesięcy pakietu bez opłat. W bliźniaczej NNK - pakiet bez opłat po doładowaniu będzie świecił tylko przez 1 miesiąc. Ale w twoim przypadku w TNK HD będzie to 12miesięcy i pod tym względem oferta TNK HD jest o niebo lepsza od NNK, a spotkałem wiele osób, które te oferty ze sobą myliło, mówiąc że są takie same (różnica jest tylko w długości pakietu bez opłat po dokonaniu doładowania). Dlatego też jestem posiadaczem TNK HD z modułem już od ponad dwóch lat i nadal sobie tą ofertę na kartę chwalę :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z ustawą o rozpowszechnianiu programów tv które operatorzy pozyskują bezpłatnie (wszystkie cyfrowe naziemne) i obowiązku ich udostępniania klientom w każdym pakiecie jest zgodne z prawem wyłączanie programów objętych tą ustawą w TNK HD? Chodzi mi o sytuację kiedy np. kończy się pakiet domowy i zostaje pakiet bez opłat a po miesiącu używania pakietu bez opłat zostają tylko kanały FTA a klient nie ma wtedy dostępu do programów które ustawa KRRiT nakazuje rozpowszechniać (tvp1, tvp2, tvn, polsat itd.) Co sądzicie jak to interpretować, czy ktoś zwracał się może z tym do KRRiT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem nigdzie takiej możliwości. Przy SMS premium sporą część zabiera operator usługi (dotpay bierze 50% :lol2:). Doładowanie, które normalnie kosztuje 20 zł, w formie sms musiałoby kosztować grubo ponad 30 zł, co absolutnie przekreśla takie rozwiązanie. Ilość osób korzystających z tego byłaby znikoma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP ABC i TVP Sport HD działają w Domowym HD. O ile w przypadku tego pierwszego nie mam żadnych wątpliwości, to w przypadku tego drugiego trochę mnie to zastanawia, bo podobno TNK HD nie jest już rozwijana, a przecież TVP Sport HD to jest spore wzmocnienie tej oferty :) po za tym zastanawia mnie dlaczego oba kanały nie pojawiły się jeszcze na liście głównej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oferta Tnk HD, jest parowana (dekoder z kartą lub moduł z kartą). Jest droższa od Smart HD ale ma więcej kanałów w kilku pakietach. Do wyboru są C+ Family 1&2. Można przejść na abonament (nc+ MIX). Plusem Smart HD jest brak parowania - kartę możesz użyć praktycznie w każdym dekoderze z czytnikiem Conax lub uniwersalnym. Ogólnie oferty są podobne (różnica kilku kanalów - chyba, że wybierasz wszystkie pakiety za około 60PLN - wtedy Tnk HD ma zdecydowanie bogatszą ofertę programową). W Smart HD+ przy płatności z góry za 12 mcy - miesięcznie wychodzi 15PLN (lub z pakietem Multi+ 25PLN).

Sam musisz porównać oferty i zastanowić się na jakich kanałach Ci glównie zależy i ile chcesz płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby oszczędzić Wam kasy na telefon ;) Sytuacja jest taka, że moduły w Hollexie to stare leżaki magazynowe TNK HD, nie n na kartę (zły tytuł jest, zaraz będzie poprawiony). Ale to nie rozwiązuje wątpliwości, bo CAM-y są nowe, nieaktywowane i ja prywatnie (to nie jest opinia Hollexu) nie wiem, czy będzie aktywowany na starych zasadach. Jak ktoś chce mieć 100% pewność 12 m-cy, to sugeruję używkę.

Witam. Zgadza się. Zakupiłem w Państwa sklepie w/w moduł z ofertą TNK HD i rzeczywiście nadal pakiet bez opłat jest tam oferowany przez 12 miesięcy po wygaśnięciu pakietu, który był doładowany. Natomiast w zamian za dawne 4ry kanały npremium HD oferowane są 2 kanały C+Family HD przez okres 3ch miesięcy od aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...