SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Telewizja na Kartę HD

Dyskusja na temat projektów telewizji pre-paid tworzonych przez spółkę nc+ i podmioty jej podległe

Telewizja na Kartę HD

Postprzez torre24 » 5 gru 2010, o 08:53

CSA napisał(a):o ile kupisz od pewnego sprzedawcy, bo kupując na allegro może się okazać ze sprzedawca zniknął po kilku miesiącach a niezgodność reklamujesz u sprzedawcy

Wniosek z tego, że należy poszukać pewnego sprzedawcy nawet kosztem kilkunastu czy kilkudziesięciu złotych więcej za sprzęt.
Obrazek Universe+, 6xC+, HBO, MR, Pace | Obrazek Familijny HD, DSB-H370G
torre24
Forum to mój drugi dom
Forum to mój drugi dom

Telewizja na Kartę HD

Postprzez CSA » 5 gru 2010, o 10:22

mentalności nie zmienisz, w Polsce jak ktoś widzi w sklepie za 399zł a w internecie za 369zł plus 20zł wysyłki to widzi tylko te 10zł które zaoszczędzi a nie 100zł które straci jak mu się coś zepsuje lub nie będzie działać. A w przypadku produktów spoz znaku n-ki trzeba mieć na uwadze że w tych produktach wszystkie możliwe systemy ochrony kontentu są już zaaplikowane i np. dekodera nie podepniesz pod monitor z DVI bo wyskoczy informacja o HDCP i roździelczośc zmniejszy się automatyczie do 576i, oczywiście nic poza komunikatem wtedy nie oglądniemy, to samo z modułami, do niedawna współpraca z tunerami to była "na 80% nie zadziała" niż "na 99% będzie działać".
CSA
Konto zablokowane
Konto zablokowane

Telewizja na Kartę HD

Postprzez xxl_mercos » 5 gru 2010, o 11:10

jargla napisał(a):Witam.
Samej karty nie ma w sprzedaży z uwagi na sparowanie karty z dekoderem albo z modułem CAM. Możesz kupić kartę TNK HD w komplecie z modułem np. tutaj:http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/1751-modul-ncam-hd-dla-tnk-hd
Nie orientuje się czy Twój dekoder obsłuży bezproblemowo moduł CAM TNK HD.
Pozdrawiam

To nie do końca prawda, bo na forum "N" pojawiło się pytanie do Pana Tomasza o co chodzi z tym:
http://www.euro.com.pl/akcesoria-do-tunerow-satelitarnych/tvn-karta-abonencka-tnk-hd-5-miesiecy.bhtml
Sprzedawana jest sama karta TNK HD, na 5 miesięcy. W instrukcji do modułu jest napisane, że można za 99zł kupić kartę w razie zagubienia lub zniszczenia swojej dotychczasowej karty, ale taka nowa karta jest sprzedawana tylko przez Cyfrowy Dom, a tu jest w normalnej sprzedaży karta bez modułu czy tunera.
Obrazek
xxl_mercos
Zaglądam regularnie
Zaglądam regularnie

Telewizja na Kartę HD

Postprzez bigcyc123 » 5 gru 2010, o 11:27

Sama karta w sprzedaży będzie od 15 Grudnia :P , wreszcie poszli po rozum z N

Wizja+ napisał(a):Aż zadzwoniłem, i okazuje się według konsultantki mówi, że będzie działa we wszystkich tunerach Conax. Dziwne, karty mają być wysyłane dopiero po 15 grudnia

info z sat-elita.net
Ostatnio edytowano 5 gru 2010, o 12:15 przez bigcyc123, łącznie edytowano 1 raz
bigcyc123
Przyjaciel forum SAT Kurier

Telewizja na Kartę HD

Postprzez Frazes » 5 gru 2010, o 12:05

Czyli, że co??? Zrezygnowali/zrezygnują nagle z "parowania" karty z tunerem/modułem, bo nie bardzo rozumiem to co napisałeś bigcyc123???
Frazes
Na forum jestem 24/7
Na forum jestem 24/7

Telewizja na Kartę HD

Postprzez maciekperla » 5 gru 2010, o 12:08

Czy to oznacza ze karte z TNK HD bedzie mozna umiescic w odbiorniku SD, i miec pakiet domowy HD na sprzecie od zwyklego TNK?
CANAL+START + NNK nCamHd: OPTICUM XTS-703P X7
TNK HD: ADB 2850ST
7E, 9E, 13E, 19.2E, 28.2E, 42E
maciekperla
Czasami wpadam
Czasami wpadam

Telewizja na Kartę HD

Postprzez bigcyc123 » 5 gru 2010, o 12:14

A masz tuner HD aby odbierało kanały które są w HD ( co będziesz oglądał 1 , 2 , 3 i TVN-y ??? bo reszta jest na transporterach DVB-S2 )

Frazes napisał(a):Czyli, że co??? Zrezygnowali/zrezygnują nagle z "parowania" karty z tunerem/modułem, bo nie bardzo rozumiem to co napisałeś bigcyc123???

do końca niewiadomo ( czekamy aż się to potwierdzi , ale patrząc teraz alledrogo widzę że moduły poszły o 20 pln w dół ...
bigcyc123

Telewizja na Kartę HD

Postprzez xxl_mercos » 5 gru 2010, o 12:28

Ja bym nie robił sobie nadziei na rozparowane karty ;) Bo TNK HD używa Conax CAS7 tego samego co "N", to standard, który nie jest za darmo ;) do tego multiroom w N etc. :D kartę pewnie będzie można nabyć ale będzie musiała być sparowana z urządzeniem, którego właścicielem jest użytkownik (nie ITI). Po prostu ITI wyszło na przeciw i będzie można ponownie aktywować zestaw z drugiej ręki (tuner ABD 2850ST, IT 5800S, nCAM HD). ;)
Obrazek
xxl_mercos
Zaglądam regularnie
Zaglądam regularnie

Telewizja na Kartę HD

Postprzez bigcyc123 » 5 gru 2010, o 12:33

Aby sparować z danym sprzętem , musi być odpowiednio napisany soft więc , sobie tak nie poparują , a będzie działać to jak Hello HD maja ten sam system te same karty i tunery :P i tam jakoś parowania nie ma , tylko w Polsce jest taki idio....tyzm
bigcyc123

Telewizja na Kartę HD

Postprzez xxl_mercos » 5 gru 2010, o 12:51

No to mówię, że jak sobie kupisz na alledrogo używany bez karty jeden z tunerów oferowanych przez Cyfrowy Dom do odbioru TNK HD czyli: ABD 2850ST, IT 5800S lub moduł nCAM HD to dzięki tej karcie z 99zł będzie można ożywić taki tuner/moduł :) Co byłoby zgodne z instrukcją i przewodnikiem dostępnym w zestawie nCAM.
Na to wskazuje model sprzedażowy przyjęty przez N i TNK HD :) ale może Pan Tomasz to wyjaśni na forum N.
Obrazek
xxl_mercos
Zaglądam regularnie
Zaglądam regularnie

Telewizja na Kartę HD

Postprzez nick zmieniony » 5 gru 2010, o 14:07

W związku z rezygnacją z jednej z platform, planuję kupić ten droższy tuner z TNK HD. Czy zanim zakupię jakiś ,,cienki TV", na moim Samsungu 29 cali, 100Hz, będzie odbiór programów TNK HD w miarę przyzwoity?
nick zmieniony

Telewizja na Kartę HD

Postprzez WilkuTVSAT » 5 gru 2010, o 15:04

Oczywiście będziesz mógł oglądać całą ofertę podłączasz dekoder przez scart, kanały hd będą wyświetlane w sd.
Technisat Technicorder ISIO-S, Technisat DIGYBOXX HD C+, Technisat Digicorder HDS2-500GB, ADB5800SX 250GB, ADB2849-Świat HD, moduł CP, SM3D12
WilkuTVSAT
Jestem tu stałym bywalcem ;)
Jestem tu stałym bywalcem ;)

Telewizja na Kartę HD

Postprzez bigcyc123 » 5 gru 2010, o 16:12

Jeśli sie potwierdzi to będzie okkk na infolini wciąż tłumacza od 15 grudnia ma być coś takiego
bigcyc123

Telewizja na Kartę HD

Postprzez CSA » 5 gru 2010, o 17:24

karta z Euro to karta TnK SD z 5 miesiącami gratis, zauważcie że TnK HD pełnego pakietu za 5 miesiący wychodzi 200zł, wy dzwoniliście do konsultantki z Cyfrowego Domu czy konsultantki EURO?

słyszałem że zwykłe karty TnK mają polecieć do 100zł
CSA
Konto zablokowane
Konto zablokowane

Telewizja na Kartę HD

Postprzez Chochoł » 5 gru 2010, o 17:48

Kupując zestaw TNK HD numer konta do wpłat gdzie znajdę?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chochoł
Konto zablokowane
Konto zablokowane

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Telewizja na Kartę/n na kartę/Smart HD+