Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że wtedy działają tylko nieparowane a ja chce wziąc umowe na cały pakiet.Nie ma znaczenia że tuner ma obsługe CI a nie CI+ ? ;> Do tych 250 za dekoder mogę dobić,choć liczyłem że w ok.300 zł za moduł i dekoder się zmieszczę,mam jeszcze upatrzonego Digyboxx'a tylko że używany a nie wiem jak tam z awaryjnością,a tamta Ariva ma jeszcze gwarancję więc...Cieżki wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Arivy pójdą z modułem, pójdzie też Ferguson 8800 z modułem - sprawdzone. Jedna uwaga do obydwu tunerów to zakończone wsparcie softwarowe dla obydwu modeli, ale na obydwu działa wszystko co ma działać z modułem a na 8800 dodatkowo można wsadzić np. moduł polsatu. Natomiast gwarancja jest dodatkowym plusem odbiornika (choć to musi być ciekawy model z gwarancją - tuner ten dawno przestał być produkowany ale widocznie jeszcze takie są). Co do tego digiboxa to o ile mnie pamięć nie myli to miał chyba małe problemy z modułem polsatu - nie chcę wprowadzać w błąd dlatego zobacz wątek o module polsatu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy jak robiłes doładowanie karty.

 

Jesli sam wplacałes pieniądze na konto przypisane do karty to 2 - 3 dni robocze.

Jesli robiłes to przez firmę - osobę oficjalnego przedstawiciela TNK HD/ N na kartę/Smart HD ktora ma doładowania kart w swojej ofercie to uprawnienia będą na twojej karcie w ciągu 2 - 3 godzin.

 

Najgorzej jest samemu wpłacac pieniądze na konto przypisane do karty w czwartek popołudniu/piątek - uprawnienia możesz miec w poniedziałek wtorek po weekendzie.

Bo to jest uzależnione jak system zaksięguje przelew wygeneruje doładowanie

 

Jak karta długo nie używana była i robiłes doładowanie karty to czasami trzeba dzwonic na infolinię o ponowienie uprawnien max do kilku godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...