Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Bravo ,u mnie swieci.Mogliby juz wczesniej puscic te wszystkie kanaly nawet reszte canal+ HD rekompesata za zmiane oferty na gorsza wedlug mnie bo bez Canal+ Family HD oraz Family 2 HD jest to oferta jak dla mnie nie interesujaca dlatego ze zabraknie dobrych filmow no i ligi angielskiej,hiszpanskiej to bylo jak dla mnie

najlepsze w tej TNK HD ,no ale kazdy moze miec inne zdanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lista jest tak zasyfiona jak nigdy,połowa kanałów do których i tak dostępu nie będzie...a ułożyć własnej nie można

Dostęp jest jak najbardziej możliwy, ale trzeba migrować do abonamentu bez możliwości powrotu do pre-paid. Taki jest zapewne cel tej całej zmiany. Uprzykrzać życie tym co mają TNK HD i NNK, ewentualnie zachęcić ich do zakupu pełnego tematycznego za 60 zł.

Nikt nie lubi listy kanałów z czarnymi planszami, dlatego z samej niechęci do tych czarnych plansz część osób decyduje się na wyższy abonament.

 

TVN Fabuła prędzej czy później będzie w każdym pakiecie, bo sam kanał jest wręcz stworzony pod zapychanie DVB-T i powstał na wypadek, gdyby w kolejnym przetargu był slot na kanał filmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim pakiecie jest fabula? W domowym? U mnie brak w tnk hd

Podbijam pytanie :)

 

Ja mogę koledze potwierdzić że kanał ze mam pakiet DOMOWY HD na module cam CI+ z wykupiona subskrypcja do 12 maja br. oraz z odbiorem kanałów HD za zero cz. 3 i nie mam dostępu do w/w kanału co oczywiście pokazuje moje samopoczucie to co widać na końcu :jupi::brawo::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj ok. godz. 22.00 włączyłem mój dekoder Tnk HD po miesięcznej przerwie. Pobrała się nowa lista i na kanałach 4fun.tv oraz mjuzik.tv miałem info: >brak sygnału< w daignostyce sygnał 52 %. Dziś kanały działają.

Wszystkie inne kanały działały bez uwag. Nawet Supertenis na którym rowniez mam 52 % jakości.

Podsumowując synał z anteny nie uległ zmianie a dziś kanały działają. Czy to możliwe e dekoder niedokładnie pobrał nową listę lub operator skorygował błędyna liście ?

Jestem ciekaw czy ktoś rownież zwuważył problemy z tymi kanałami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Działa Wam ta stronka?

https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_hd/ ... owania.php

Chciałem sprawdzić ważność karty i po wpisaniu cyfr i liter z obrazka wyświetla kolejne (inne) litery i cyfry :(

 

Nie działa. Majówkowa przerwa :D , miejmy nadzieję, że jutro wszystko wróci do normy.

 

EDIT 04.05.2015:

Strona cały czas nie działa. Dzwoniłem do BOK i zgłosiłem, sprawę już znają i naprawiają :D Czekamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta sprawa(https://satkurier.pl/news/114175/tnk-hd- ... e-akt.html) z nowymi kanałami w TNK HD/NNK jest na rękę użytkownikom np. modułów CAM, które nie zawsze działają jak powinny w Linuxie. Ze względu na zmiany "Twórca sparowanego kątętu(celowo!)" dostanie białej gorączki ponieważ bez kombinacji z liczeniem RSA itp. większość kanałów działa w odbiornikach z E2 legalnie w oscamie z użyciem samej karty :jupi: Mam dwa tunery i jeden typowo pod E2 na którym nie działa nCAM więc sytuacja mnie ratuje i co jakiś czas nie muszę przełączać się między odbiornikami, aby obejrzeć kanał sparowany z CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma ten nowy pakiet w TNK HD do parowania kanałów? Parowanie jak było tak będzie nadal. Jedyną możliwością jest rozszerzenie oferty SmartHD+, ale trudno tutaj cokolwiek powiedzieć. Na razie zdjęto parowanie z MGM HD i NatGeo Wild HD, ale może to oznaczać zarówno nowy pakiet kanałów w SmartHD+, jak również może być błędem techników, albo wewnętrznymi testami, a nawet umową między nadawcą, a operatorem by kanały były łatwiej dostępne dla kablówek, tak jak z TVP HD zdjęto parowanie po tym, gdy wyłączono sygnał z Astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie zrozumiałeś mojego posta. Rozszerzenie pakietu dodaje automatycznie rozparowanie wielu kanałów z modułu i jest możliwość używania tylko karty w czytniku Linuxa. Niewielka zmiana w kodowaniu, a wiele kanałów staje się dostępnych bez potrzeby zabawy z modułem.

Ba, już poprzednie zmiany dużo kanałów dodały i nie tylko z oferty Smart HD, a także właśnie z TNK/NNK i dlatego piszę o tym w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzenie pakietu dodaje automatycznie rozparowanie wielu kanałów z modułu i jest możliwość używania tylko karty w czytniku Linuxa. Niewielka zmiana w kodowaniu, a wiele kanałów staje się dostępnych bez potrzeby zabawy z modułem.

Wybacz, ale to bzdury jakieś. Nie ma żadnej korelacji między rozszerzeniem pakietu TNK HD / NNK, a rozparowaniem kanałów. Lista kanałów nieparowanych jest na forum: viewtopic.php?t=37653&p=1019057. I do ich oglądania nie potrzeba wcale tunera z Linuxem. Każdy tuner z obsługą Conax (choćby Ferguson Ariva 250) to pociągnie bezpośrednio z karty. Karta obojętnie czy z modułu, czy z dekodera ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście kanały działają także w tunerze z uniwersalnym czytnikiem, choć udało mi się dotrzeć do informacji, że nie jest to możliwe. Tylko nie dziwi was to, że kanały nieparowane to nie tylko te z oferty SmartHD, a także właśnie TNK/NNK ? Gdzie w SmartHD jest MGM, NGW ? Przejrzałem ofertę z promocjami SmartHD i nawet tam ich nie było. Może tej korelacji nie ma i to przypadek, ale takie wnioski wysuwają się po przejrzeniu w/w ofert.

Podkreślam, chodzi mi o LEGALNIE dostępne nieparowane kanały dostępne bez żadnych kombinacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie mamy teraz do czynienia z pewnym rozluźnieniem w kwestii parowania. Miało to głównie związek z pojawieniem się i rozwojem oferty Smart HD. Ostatnio przy wprowadzaniu nc+ na kartę, również zdjęto parowanie z kanałów pakietu Domowy+ (np Romance, AXN HD). Jeśli chodzi o MGM, NGW to jak to mówią - wyjątek potwierdza regułę :) Kto wie o co technikom z NC+ chodziło, może właśnie to, co napisał @tajniak+, czyli ułatwienie dostępu kablówkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romance i AXN HD mają zdjęte parowanie, bo są w promocji, która również jest dostępna dla użytkowników SmartHD+, To samo zresztą się stało z Eurosportami w HD. NC+ na kartę nie ma nic do tego. I podejrzewam, że po zakończeniu promocji parowanie albo wróci, albo w SmartHD+ pojawi się nowy pakiet. Raczej obstawiam to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie dziwi was to, że kanały nieparowane to nie tylko te z oferty SmartHD, a także właśnie TNK/NNK ?

Tu chodzi o CAID. jako że wszystkie oferty obecnie korzystają z 0B01, to parowanie dla kanałów z oferty Smart HD+ musi być na tym poziomie wyłączone. ;) Gdyby Smart HD+ miała CAID swojej poprzedniczki, czyli TNK SD (0B00), to tylko na tym CAID'ZIE byłoby zdjęte parowanie, a na 0B01 wszystko by było parowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...