Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że to jest oczywistość wpisać parametry i oglądać. Niestety dekoder 2850 nie posiada opcji ręcznego wyszukiwania programów. Możemy tylko automatycznie pobierać kanały. Pobrane listy to około 3000 różnych kanałów. Czyli w moim dekoderze raczej nie mam opcji obejrzenia tych bonusowych programów? No chyba, że przelecę 3000 pozycji w poszukiwaniu właściwej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ADB 2850ST aby oglądać Muzo.tv należy wyszukiwać z odznaczona opcją wyszukiwania kanałów kodowanych pojawiają się 2 kopie jedna działająca z conax druga tylko z nagrą oczywiście ciemno

Mam TNK HD ADB 2850 st opłacona na 3 miesiące i niestety nie działa Muzo.tv. Wyszukiwałem ręcznie tak tylko kodowane jak i nie kodowane i znajduje mi tylko jeden kanał o nazwie Muzo.tv i niestety nie działa. Jakoś nie widzę drugiej kopii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety

W tym najnowszym oprogramowaniu to jest chyba jakiś błąd, ponieważ nie można wyszukać kanałów z dowolnego transpondera, tylko od razu wyszukuje wszystkie kanały. A jak wyszuka mój ADB 2850ST wszystkie kanały, to chodzi w takim zwolnionym tempie, że aż ręce opadają. Macie taki sam problem, czy coś u mnie nie tak? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeszukaj na spokojnie całą listę - na pewno masz Muzo.tv gdzieś wcześniej :) ten przekaz to jest na bank ten z samym kodowaniem CP :)

Niestety nie znalazło Muzo.tv, ani przy wyszukiwaniu kodowanych, ani nie kodowanych. Problem rozwiązałem w następujący sposób: odłączyłem to "badziewie"(kiedyś miałem jakiś zwykły Globo i tnk sd i c+ na module i nigdy żadnych problemów) ADB 2850 od zasilania, a po podłączeniu do zasilania przeszukałem wszystkie kodowane i dopiero się pojawił muzo.tv i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość korzystania z samej karty TNK HD z opłaconym pakietem premium oraz canal+ za 59.70 zł (1msc) wyjętą z dekodera HD 2850 ST (mydelniczka) i przełożoną do dowolnego odbiornika HD z czytnikiem Conax i korzystania ze wszystkich opłaconych kanałów czy tylko tych, które nie są parowanych z odbiornikiem?.

Zależy mi bardo na odbiorze tych kanałów, których brak w ofercie Smart HD+ a w grę wchodzi tylko odbiór na własnym odbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie modem od tnk hd napewno gdzieś w internecie znajdziesz i po problemie

Dekoder ADB 2850 ST się wysłużył i puścił dymek a ja mam możliwość posiadania samej karty TNK HD stąd zadałem takie pytanie.

Doszły mnie słuchy, że sama karta TNK HD działała by bez problemu z wszystkimi wykupionymi pakietami w Nboxie z Enigmą, która ma wyciągnięty RS key ale nie wiem czy to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...