Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie Polsat działa z caid 0b00 i nie dzwoniłem o to, aby go włączyli, sam zaczął działać nawet nie wiedziałem kiedy . puls tez graja i religia ( to sprawdzone na tunkach 2 HD..... wracając do freda to tez karta bangla a jak ktoś miał problem należało wgrać soft fabryczny z conax :P wada taka że długo uprawnienia szły

 

------------- info --------------

Nr =

SYS_ID = 0B00

LANGUAGE= 44 (0x002C)

MATURITY= 02

SA = 0xxxxxxxxx

---------------------------------

Nr = 1

PROV_ID = 1010

NAME = TVN

 

ACT_CHID =01000001

DATE FROM=01.07.2014

DATE TO =31.07.2014

 

OLD_CHID =01000001

DATE FROM=01.06.2014

DATE TO =30.06.2014

---------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na karcie na darmowe aktywne do 2016 Puls 2 i Religia TV działają na TechniSacie ComboBox CE HD. Karta jest na CAID 0x0b01. Sytuacja z kartami może być różna - mogą być karty na 0x0b00 (oryginalne) albo na 0x0b01 (po "włącz Polsat"), ale Polsat teraz mogą mieć wszyscy, bo dodali w międzyczasie 0x0b00 do Polsatu i oferty się wyrównały oraz nie trzeba było włączać Polsatu (szczegóły: https://satkurier.pl/news/93945/polsat-z ... oplat.html ).

 

Religia TV i Puls 2 mają też 0x0b00, ale nie mam takiej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
. Sytuacja z kartami może być różna - mogą być karty na 0x0b00 (oryginalne) albo na 0x0b01 (po "włącz Polsat"), ale Polsat teraz mogą mieć wszyscy, bo dodali w międzyczasie 0x0b00 do Polsatu i oferty się wyrównały oraz nie trzeba było włączać Polsatu (szczegóły: https://satkurier.pl/news/93945/polsat-z ... oplat.html ).

 

Akcja Polsat była tylko lepem na gorze warunki opłacania. To co kupiono lub dokupiono skutkowało powtórna aktywacją karty już z CAID 0x0b01.

Tak więc tylko ci co nic nie kupili nie próbowali mieć więcej to może jeszcze mają CAID 0x0b00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Telewizja na kartę (SD) - ważność oferty obowiązuje wyłącznie do 31.10.2016. W związku z tym:

 

System doładowań przyjmuje opłaty na 24 miesiące (10 zł miesięcznie) – kwotę 240 zł rozlicza tylko dla kart których uprawnienia do kanałów płatnych nie przekraczają łącznie daty 31.10.2016. Doładowania przekraczające datę 31.10.2016 będą przeliczane w opcji 12 miesięcy (13 zł miesięcznie).

 

Od 15 lipca 2014 kanałami na których należy ponawiać uprawnienie dla ofert prepaid są kanały TVP1SD/TVP1HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Fragment oficjalnego komunikatu nc+

 

1. Dla ofert (Telewizja na kartę HD, Telewizja n na kartę, SMART HD+, nc+ MIX, nŚwiat HD) - zalecanym kanałem w procesach aktywacji i odświeżania uprawnień jest kanał TVP 1 HD (parametry poniżej)

2. Dla oferty (Telewizja na kartę SD) - zalecanym kanałem w procesach aktywacji i odświeżania uprawnień jest kanał TVP 1 SD (parametry poniżej).

3. W procesie migracji z TNK SD do SMART HD+ - zalecanym kanałem (do pobrania uprawnień) po potwierdzeniu przez Klienta dyspozycji migracji jest kanał TVP 1 HD (parametry poniżej) – o ile korzystają z dekoderów HD. Jeżeli Użytkownik korzysta z dekoderów SD – zalecanym kanałem jest TVP 1 SD (parametry poniżej).

 

TVP 1HD 11,449H

TVP 1SD 10,982H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie proste i oczywiste, jakby się wydawało. Pstryk i "światła" nie ma. Tylko głupi tak by postąpił. Na razie nikt nic nie wie, jak będzie. Niemniej jest to okazała grupa użytkowników do zagospodarowania. Łakomy kąsek. Nawet gdyby tym użytkownikom umożliwić w specjalnej kuszącej cenie zakup dekodera HD, to i tak operatorowi końcowemu będzie się to opłacać. Walka o pozyskanie abonamentów, nawet jeśli będą w grupie tzw. "niedzielnych" - przynosi zyski.

Już wcześniej o tym pisałem, że nawet Cyfrowy Polsat nie pozostawi tego bez echa. Niemożliwe? Jest na to bardzo prosty sposób, który przy innej okazji CP - to przerabiał. Nieprawdaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, warunkiem otrzymania dostępu do kanału Polsat do oferty TNK SD, była zmiana CAID na 0B01, nawet nadal na stronie TNK SD widnieje informacja, że włączenie kanału Polsat nastąpi na życzenie klienta, taka "mini migracja". Ale gdy w grudniu dodano do kanału Polsat CAID 0B00, to powinien on działać na starszych dekoderach typu Ferguson AF-7318.

Odkąd do Polsatu dołączono system Conax 0B00 to na karcie TnK SD od mojej babci kanał ten również jest dostępny. Nie było wcześniej nigdzie dzwonione, nic zgłaszane, aby włączyć Polsat. Karta w dalszym ciągu jest na CAID 0B00.

 

 

Czyli na 11,393 już nie przychodzą uprawnienia? :)

Przechodzą, przechodzą! :)

Na karcie TnK SD od mojej babci uprawnienia przeszły na kanale TVN SD. Sprawdzone dzisiaj. :) Uprawnienia na lipiec wskoczyły w ciągu kilku sekund. Karta ta na co dzień nie jest teraz używana, bo babcia jest akurat u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że z TnK można migrować z własnym dekoderem i kartą nieparowaną Conax do NC+? Takie info mam od konsultanta z infolinii NC+. Wg. mnie to chyba bzdura? Ktoś to może potwierdzić?

Na razie nie ma takiej opcji, bo na większości kanałów włączony jest jest "parowany Conax", więc może coś jest na rzeczy (wkrótce może to być możliwe), bo żeby taka migracja była możliwa wystarczyłoby wyłączyć parowanie na tych kanałach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Czy to prawda że z TnK można migrować z własnym dekoderem i kartą nieparowaną Conax do NC+? Takie info mam od konsultanta z infolinii NC+. Wg. mnie to chyba bzdura? Ktoś to może potwierdzić?

Karta ma wersje CAS7 Conaxu. Kwestia czy obsługuje zesta komend dla chi-pairing - pewnie te najstarsze nie.

W sumie jaki problem dla nich wydanie nowej karty - żaden.

A nowy abonent to na wagę złota jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Już wcześniej o tym pisałem, że nawet Cyfrowy Polsat nie pozostawi tego bez echa. Niemożliwe? Jest na to bardzo prosty sposób, który przy innej okazji CP - to przerabiał. Nieprawdaż.

@bogdan425, i żebyś wiedział start CP na kartę jest w tym przypadku bardzo prawdopodobny!

W ogóle nie trafiłeś!

Było tak:

TRAFNY WYBÓR - WYMIEŃ DEKODER DVB-T - umowa tylko 29 miesięcy - trzeba zdać własnościowy dekoder DVB-T do utylizacji (protokół zdania do utylizacji uprawnia do skorzystania z oferty)

 

Rodzinny HD 6 miesięcy GRATIS, potem Rodzinny HD = 24,90zł lub Mini HD = 14,90zł, Antena Single 28zł, dekoder HD na własność za 99zł lub udostępniony za 1zł

Wystarczy drobna podmianka:

TRAFNY WYBÓR - WYMIEŃ DEKODER Telewizja Na Kartę SD - itd. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...