Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Może już o tym, ktoś pytał, albo i nie, przynajmniej ja nie zauważyłem. Czy to prawda, że w pakiecie bez opłat w n na kartę (NNK) jest orange sport? wg tej strony jest http://n.pl/oferta/n-na-karte . Mam pakiet domowy HD i nie sprawdzę czy rzeczywiście jest czy to tylko znów błąd.

 

U mnie też świeci w pakiecie bez opłat :lol2: to jest kolosalny błąd w uprawnieniach :lol2:

Dlaczego kolosalny błąd przecież w tym artykule https://satkurier.pl/news/97979/stopklat ... metry.html jest wynienione wspomniane że ma być w TNK i nawet orange tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Conax na nim jest parowany (przed chwilą to sprawdzałem) :)

Jak sprawdzasz czy jest parowany czy nie? :)

wyjąłem kartę z nCama HD i wsadziłem bezpośrednio do tunera i nie działał, czyli było włączone parowanie, ale już zostało zdjęte i Stopklatka święci we wszystkich pre-paidach od pakietu bez opłat! Czyli to jednak nie jest błąd w uprawnieniach :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę dostać TNK HD w fergusonie wszystkie pakiety bedą działać

 

w sklepach stacjonarnych czy internetowych jedynie można kupić ofertę NNK (N na kartę) różnica taka że pakiet bez opłat ważny tylko 1 miesiąc zamiast 12 miesięcy tak jak w TNK HD.

Z nowym modułem TNK HD nie ma już szans jedynie używki na znanym portalu aukcyjnym. CO do pakietów owszem będą działać wszystkie kanały ale potrzebne jest wejście na moduł w fergusonie jak i innym dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując ze strony sklepu:

http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/190 ... n-na-karte

Pakiet kanałów bez opłat dostępny jest przez 12 miesięcy po zakończeniu okresu doładowania.

Najlepiej przed zakupem zadzwonić do nich i dowiedzieć się telefonicznie czy aby na pewno jest to moduł TNK HD. Przy czym tak jak pisze @tomkep

oferta wyraźnie mówi o N na kartę.
Natomiast w N na kartę
Pakiet kanałów bez opłat dostępny jest przez 1 miesiąc po zakończeniu okresu doładowania.

PS. Nie chcę robić tu nikomu reklamy, także najpewniej jednak kupić używany moduł TNK HD na znanym portalu aukcyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - raz się naciąłem, wziąłem coś co w sklepie internetowym było sprzedawane jako TNK HD (i to w sklepie, w którym bym się spodziewał, że znają różnicę), a było NNK. Wiem też, że od czasu do czasu wypływają NOWE moduły czy dekodery TNK HD z jakichś głęboko ukrytych zapasów magazynowych (bo sam tak kupiłem i 2850, i 5800 i moduł).

 

Jak pablo82 zauważył - telefon w łapkę i dzwonimy się dopytać. A nuż się trafi. A na odsyłanie towaru niezgodnego z umową po prostu szkoda czasu.

 

A w ofercie podanej przez pablo82: Dostępność: do uzgodnienia. Czyli pewnie nie ma. A jak jest to drogo :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby oszczędzić Wam kasy na telefon ;) Sytuacja jest taka, że moduły w Hollexie to stare leżaki magazynowe TNK HD, nie n na kartę (zły tytuł jest, zaraz będzie poprawiony). Ale to nie rozwiązuje wątpliwości, bo CAM-y są nowe, nieaktywowane i ja prywatnie (to nie jest opinia Hollexu) nie wiem, czy będzie aktywowany na starych zasadach. Jak ktoś chce mieć 100% pewność 12 m-cy, to sugeruję używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko brać. Jak to się mówi - dżinn wyleciał z butelki. Oferta nie była ograniczona czasowo, pewnie producent/dystrybutor nie wycofał ich z rynku, to muszą aktywować zgodnie z tym, co jest na pudełku i w środku.

 

Ja aktywowałem moduł TNK HD ponad rok temu a więc sporo po przechrzczeniu na NNK (wiem, to jeszcze nie było NC+, tylko N-ka, ale w końcu TNK podpada pod Cyfrowy DOM) i miałem rok pakietu darmowego (wygasł jakoś na początku lutego). Będzie dobrze :).

 

Dekodery z kartami w ofercie ŚwiatHD też ciągle są aktywowane w tej ofercie, łącznie z HBO (które było niby do 31.12.2012). Żeby było śmieszniej - dokładają do tego Multi+ i pojedyńcze nowe kanały (działa Trace Urban i Polsat Romans).

 

To się nazywa prawa nabyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tu nic nie dziwi więc nie rozumiem że niby kanały konkurencji promują. To jest biznes. Kupują trzy kanały hbo od nich płacąc np. 15zł od abonenta a sprzedają dalej czyli nam w dodatkowym pakiecie np. Za 25zł. Więc czysty biznes 10zł od abonenta który wykupi hbo. Denerwuje natomiast canal sport nr 56 którego nie można wykupić. Rozumiem była kiedyś promocja ale powinni już go zlikwidować na liście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...