Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

@ proximus

Dzięki za radę, nawet może mój profil jest aktywny na tym forum, bo byłem kiedyś ich klientem abonamentowym. Twój post pojawił się zanim wyedytowałem swój, wiem już o co chodzi.

 

Wkurzyło mnie takie podejście:

 

Mając TNK byłem całkowicie anonimowy, przechodząc do Smart HD+ muszę się wyspowiadać podając imię, nazwisko, adres, telefon. A w zamian dostaję skrytkę pocztową do korespondencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu również padłem "ofiarą" Cyfrowego Domu w postaci braku zaksięgowania mojego przelewu na konto mojej karty Smart HD+, mimo jego dokonania. Perypetie z tym związane opisywałem już szeroko w niniejszym wątku. Od tamtej pory nie dokonuję już żadnych własnych przelewów na konto mojej karty Smart HD+, tylko doładowania dokonuję bezpośrednio w Centrum nc+. Tam też na miejscu płacę za to doładowanie gotówką. Wówczas doładowanie jest niemal natychmiastowe.

 

Co do wysyłania listu poleconego na "skrytkę" to ja również nie widzę w tym problemów. Swego czasu kilkakrotnie wysyłałem na "skrytkę" wypowiedzenie mojej umowy z dawną CYFRĄ+ i to nawet za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. I nie było żadnych problemów. Po pewnym czasie "zwrotka" do mnie wracała z przybitą pieczątką CYFRY+ i podpisem osoby odbierającej moje "pisemko". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam nadzieję, że moje doładowanie doładowania zostanie szybko zaksięgowane i nie będzie potrzeby pisania do skrytki :)

 

Najistotniejsze w mojej historii jest to, że muszę doładowywać 2 pakiety - SmartHD+ i Multi+ czyli minimum 35 zł za miesiąc. Zwróćcie na to uwagę wypełniając formularz migracji - jest tam pole do zaznaczenia dotyczące pakietu Multi+ Po jego zaznaczeniu musicie doładowywać Smart HD+ i Multi+

 

PS. Trochę to smutne, że wszystkie swoje przelewy robię z konta internetowego, często w ostatnim dniu płatności (mam pierwszą sesję wychodzącą z banku o 5.50 rano) i zawsze pieniądze są u odbiorcy w terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to smutne, że wszystkie swoje przelewy robię z konta internetowego, często w ostatnim dniu płatności (mam pierwszą sesję wychodzącą z banku o 5.50 rano) i zawsze pieniądze są u odbiorcy w terminie.

Ale ten "odbiorca" musi to jeszcze sprawdzić i posegregować. A to trwa. Zatem lepiej jest przelew wykonać dzień wcześniej. Wtedy murowane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc mój wątek - w sobotę doładowałem konto o 10 zł (30+10 w sumie), powiedzmy, że przelew wyszedł 5.50 w poniedziałek, jest wtorek wieczór i na stronie TNK doładowanie zostało odnotowane. Nie wiem dokładnie kiedy się pojawiło, bo sprawdzałem wczoraj i nie było, więc powiedzmy 2 dni robocze - czyli dla świętego spokoju z 3 dni trzeba wcześniej doładować :)

 

Edyta:

...ale doładowanie na stronie www to nie to samo, co odblokowanie kanałów... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport dostępny jest również przez Eurosportplayer - aplikację na smartfony ;) komputery i tv. Za 15 zł na miesiąc masz dostęp do wszystkich meczów Bundesligi w czasie rzeczywistym - Eurosport streamuje wszystkie. Zdaje się, że jeszcze w grudniu płaciłem 13 zł ale trudno :)

 

Zawsze jest to jakaś opcja, gdyby Eurosporty ziknęły jednak z oferty TNK. Druga wersja to ipla sport - cena zależy czy jesteś abonentem plusa albo polsatu, wtedy jest taniej. W tej opcji są tylko ES1 i ES2, nie ma możliwości wyboru meczu. Ponieważ żona jest abonenetem CP moja miesięczna opłata wyniosła 4,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pytanie może i proste, jednak proszę o potwierdzenie moich domysłów... Co oznaczają uprawnienia na karcie w systemie Conax: "ITI 2 Neovision 01.Jan.15 - 31.Jan.15 01000014; Contego 1 01.Jan.15 - 31.Jan.15 01010000". Z góry dziękuje... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wujkowi kończy się w marcu pakiet Comfort+ w NC+ i szukam dla niego jakieś taniej opcji. Myślałem właśnie na ofertą Smart HD+, gdyż ceny zaczynają się od 20 zł/msc a przy jego oglądaniu to w zupełności wystarczy.

Pozostaje tylko pytanie czy ta karta będzie działa z dekoderem Sagemcom DSIW74 (wifibox+) i czy byłaby potrzeba jakiegoś ponownego ustawiania talerza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Smart HD+ nie podpisuje się żadnej umowy! Jest to tzw. oferta prepaid. Doładowujesz kartę na okres, jaki chcesz i kiedy chcesz.

Jedynie trzeba się zaopatrzyć w jakiś własny dekoder posiadający co najmniej czytnik kart systemu Conax. W sprzedaży dostępne są też zestawy typu "dekoder + zestaw startowy Smart HD+". Karta Smart HD+ jest nieparowana i działa w każdym dekoderze posiadającym czytnik systemu Conax lub tzw. uniwersalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzięki, sprowadziłeś mnie na ziemię :)

 

Czy jeśli szukałbym oferty bez umowy, to pozostaje tylko TNK (http://www.hollex.pl/telewizja-na-karte ... a-wlasnosc) ??

 

EDIT:

Nie widziałem jeszcze twoje posta Barti :)

Czyli mogę jeszcze wybierać coś z oferty Hollexu np. http://www.hollex.pl/telewizja-na-karte ... -1-miesiac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę jeszcze wybierać coś z oferty Hollexu np. http://www.hollex.pl/telewizja-na-karte ... -1-miesiac ?

Ten wskazany przez ciebie dekoder jest akurat sparowany z kartą Smart HD+, z którą jest dostarczany. Tutaj jednak parowanie jest jakby "jednostronne", które polega na tym, że dekoder ten działa tylko i wyłącznie z tą kartą, która jest z tym dekoderem w komplecie, natomiast ta sama karta zadziała także w każdym innym dekoderze posiadającym czytnik Conax lub uniwersalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panowie za rady.

Muszę podjechać do wujka i sprawdzić czy będzie miał cały sprzęt do oddania wraz z kartonami od tych dekoderów. Jeśli wszystko będzie wyglądało ok to napisze wypowiedzenie i później zacznę ogarniać dekoder z oferty Hollexu.

5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...