Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zachwalajmy, że to bardzo dobra oferta SMART HD :brawo: , bo już nam nie dołożą innych kanałów :/ . Powinni duble kanałów SD wymieniać na HD, by im to miejsca trochę więcej dało na satelicie, bo po co dwa te same kanały SD i HD. Tyle widzę, że na kanałach HD zbijają kasę, bo więcej kosztuje mieć ten sam kanał w ofercie SD, a HD. Nie chcę tu urażać odbiorców kanałów SD :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fanatyk zapewne masz dostęp do tvp sport hd tylko odbiór z tych parametrów jest trudny ja sam na 90 w brzydką pogodę mam przycięcia, ważne jest tu aby dobrze ustawić skręt konwertera. A teraz zimno i nie chce mi się bawić z anteną. Wiec jesli masz mniejsza antenę to dokładniej ją ustaw albo zmień na wieksza. Jesli to nic nie da to pisz do konsultanta nc+ kilka stron wczesniej masz adres maila na którego wysyłasz prośbę o wysłanie uprawnień albo opisujesz swój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odbierasz inne kanały z promocji to TVP Sport HD też musi działać. Może masz problem z anteną? Ustaw TVP Historia, ona nadaje z tego samego transpondera co TVP Sport HD. Jeśli ona odbiera, to i TVP Sport powinien. Możesz też mieć nieaktualne parametry tego kanału, bo dawniej nadawał na innym transponderze tylko dla Polsatu. To też może być problemem.

W każdym razie w SmartHD+ działa wersja z transpondera 10834 V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Mam pytanie: Mam wyłączoną TNK SD. Darmowe kanały już od roku nie działają, nie wiem dlaczego wyłączyli. Teraz chciałbym ją zrobic na Smart HD+, bo promocja z Eurosportem jest ciekawa. Czy wystarczy podac numer karty online na stronie nc+ i karta sie ożywi? Jak myslicie? Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odbierasz inne kanały z promocji to TVP Sport HD też musi działać. Może masz problem z anteną? Ustaw TVP Historia, ona nadaje z tego samego transpondera co TVP Sport HD. Jeśli ona odbiera, to i TVP Sport powinien. Możesz też mieć nieaktualne parametry tego kanału, bo dawniej nadawał na innym transponderze tylko dla Polsatu. To też może być problemem.

W każdym razie w SmartHD+ działa wersja z transpondera 10834 V.

 

Dzięki za informację, bo właśnie sprawdziłem i TVP Historii tez nie mam, pobawię się z parametrami i dam znać czy działa :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobre miejsce jest tutaj do tego postu, ale co myślicie (użytkownicy ofert pre-paid i nie tylko) o tym aby NC+ wprowadziła do swojej oferty ppv; mianowicie obecnie nie mamy możliwości oglądania wydarzeń z kanałów Canal+ i/lub Canal+sport i oczywiście inne opcjonalnie. Przykładowo jestem fanem żużla wszystkie mecze GP są transmitowane w Canal+Sport (czasami Canal+Family) a użytkownicy Smart HD+ nie mają możliwości oglądania tych meczów tak samo jest z innymi spotkaniami np piłkarskiej Ligi mistrzów. Może udało by się "podsunąć" taki pomysł przedstawicielom/konsultantom NC+ aby przekazali go dalej. Wiem że realizacja takiego życzenia mało prawdopodobna no ale jak się nie próbuje to się nie ma. Jeśli ktoś myśli podobnie jak ja to piszcie jeśli nie to proszę moderatora o przeniesienie lub usunięcie postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zauważyłem, że po odebraniu przez moją kartę "Smart HD+" uprawnień odbioru na grudzień br. zmienił się numer tych uprawnień.

Poprzednio zawsze było 01000014, a teraz jest 01000010.

Ciekaw jestem, skąd ta zmiana? :roll:

Od samego początku na mojej karcie "Smart HD+" mam tylko pakiet podstawowy, bez dodatku "Multi+". Karta jest od początku doładowywana regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zauważyłem, że po odebraniu przez moją kartę "Smart HD+" uprawnień odbioru na grudzień br. zmienił się numer tych uprawnień.

Poprzednio zawsze było 01000014, a teraz jest 01000010.

Ciekaw jestem, skąd ta zmiana? :roll:

Uprawnienia na grudzień odebrałeś, ale nie wszystkie. TVP1 HD i łapiesz resztę. Jeśli nie złapiesz tej "czwórki", to po 10. grudnia część kanałów może Ci przestać działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zauważyłem, że po odebraniu przez moją kartę "Smart HD+" uprawnień odbioru na grudzień br. zmienił się numer tych uprawnień.

Poprzednio zawsze było 01000014, a teraz jest 01000010.

Ciekaw jestem, skąd ta zmiana? :roll:

Uprawnienia na grudzień odebrałeś, ale nie wszystkie. TVP1 HD i łapiesz resztę. Jeśli nie złapiesz tej "czwórki", to po 10. grudnia część kanałów może Ci przestać działać.

Przed chwilą sprawdziłem ponownie i teraz mam już 01000014 przy uprawnieniach na grudzień br.. Czyli jest tak, jak było wcześniej.

Nie wiem, skąd ta chwilowa zmiana... :roll:

W chwili obecnej mam dokładnie tak, jak podał wyżej kolega @robsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...