Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam rozumieć, że masz kartę Smart HD+? Jeśli masz dekoder z czytnikiem CONAX lub uniwersalnym to sprawdź na początku czy tuner ją "widzi". Masz gdzieś w menu tunera taką opcję jak czytnik lub coś podobnego. Później musisz zostawić włączony tuner na kanale TVP1 HD i czekać na odebranie tzw. uprawnień. Najlepiej (i najtaniej) jest zarejestrować się na forum nc+ i poprosić o ponowne przesłanie uprawnień. Same też mogą "wskoczyć" ale może to potrwać trochę dłużej.

Można też zadzwonić do konsultanta na nowy numer stacjonarny do BOK TNK /Smart HD (numer również dla widzów z zagranicy) płatny jak za zwykłe połączenie lokalne:

+48 22 430 77 77

Pozdrawiam pablo82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tele 5 i Polonia1 przeszły w MPEG4, więc nic nie zniknęło. W zestawie obu ofert są dostępne dekodery HD, więc w czym problem? Ponadto przy doładowanie w Smart HD+ z góry za rok wychodzi 15zł/msc. , zaś w TnK HD 20zł bez możliwości obniżenia stawki, a dodatkowo masz tylko Eurosport i Disney xD. Dodatkowo w obu do 31 marca masz 5 kanałów tematycznych od nc+. Moim zdaniem lepiej płacić mniej i wziąć Smart HD+, tym bardziej, że Eurosport po niemiecku jest niekodowany z Astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie z innej beczki Przy ustawianiu kanałów na Arivie 120 wybieram "fastscan" i Tnk SD i tam nie mam Tele 5 A jak wybiorę Tnk HD to tam jest I tu moje pytanie czy mogę ustawić (dodać) pojedynczy kanał na Arivie, czy nie Bo na Technisat bodajże szło A tu widzę tylko że mogę sobie dostroić tylko naziemną telewizje a satelitarnej nie Bo pomyślałem sobię że sprawdzę parametry Tele 5 Przełączę ustawianie na SD i tam sobie to dodam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK ODBIERAĆ

 

 

 

Nowe parametry sygnału

 

HOT BIRD 13D

 

* Pozycja: 13°E

* Częstotliwość:  11662,00 MHz

* Polaryzacja V (pionowa)

* Tp#: 158

* DVB-S2

* MPEG-4

* SR: 27500 msymb/s

* FEC: 3/4

* Modulation: 8PSK

 

* Service ID: 16955

* Video PID: 2011

* Audio PID: 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi everybody, I'm writing from Italy. Last year I bought in Poland 1 prepaid TNK Smart Hd Karte (the blue one Telewizja) and then did a prolong for 1 year. Yesterday for the first time the card didn't work. I've left the receiver on for all night but also this morning no light. Do you know what is happening? Thanks everybody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You should be able to check the validity of your card here. Tap in your card number, captcha and it will show you the end of your card validity. If it already expired you will need to pay for the next period (probably the easiest way for you would be through allegro but it may be a bit more expensive then the standard price). Otherwise you will either need to call Cyfrowy Dom to resend your entitelments or visit official NC+ forum and ask moderators for help.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DANE POPRAWNE

 

Termin ważności doładowania:

2015-06-11

Numer konta bankowego do wpłaty za doładowanie:

1xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx0

Numer konta ważny dla karty:

0xxxxxxxxxxxxxxx - x

Uwaga! Każda karta telewizji na kartę ma indywidualny (inny) numer konta bankowego

do wpłaty za doładowanie.

 

 

But nothing at all. Doesn't work. Desperate...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...