Skocz do zawartości

Dekoder UHD 88 do odbioru IPTV i DTH


Gość krzysiek.karolak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

PDF em to Ci przyślą fakturę żebyś sobie sam otworzył i zapłacił. Ten dekoder to cacko z badziewiastym softem.I tak ma być.Po co klienci ORANGE PL mają odbierać programy z satelity Astra i za darmo mieć Eurosport po niemiecku ale zawsze to Eurosport...Niemcy swoich państwowych kanałów z satelity Astra 1 nie koduję i tam jest wszystko, RTL też za darmo F1 . Ten dekoder ORANGE ma klapkę na dysk twardy...ale tyko taki od Orange pasuje ,koszt to ok. 200 zł za dysk na własność. Po zakończeniu umowy z Orange pl możesz sobie ten dysk wsadzić wiesz gdzie...dekoder też nie jest Twój ,dzierżawisz do zwrotu.Jak byś zapomniał zwrócić dekoder Orange PL - kara 1000 zł...komornik naliczy odsetki i koszta wychodzi 2800 do zwrotu .Dekoder ma wszelkie możliwości techniczne na Linuksie,ale nie ,nie możesz mieć własnej listy kanałów ,ustawionej tak jak lubisz i to co oglądasz najczęściej...masz za to listy Orange PL,oni ci powiedzą co masz oglądać....Masz więcej telewizorów ,pokoje bo się dorobiłeś i w tych pokojach telewizory ,dekodery własne,satelitarne,clone rozdzieli uprawnienia z twojej karty nawet na 8 dekoderów ,podział sygnału w obrębie własnego gospodarstwa czy domu nie jest w Polsce zabroniony. Karty Orange nie rozdzielisz ,tak mają...skąpiradła,ale za posiadanie linii Orange płacisz dodatkowo 30 zł z Vat co miesiąc do rachunku.

Czytaj umowy i zastanów się zanim podpiszesz z Orange PL. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

 

Używam dekodera uhd 88 od dwóch dni i mam pewne pytanie.

Czy u was też jest słyszalny dźwięk przypominający buczenie z tego dekodera?

Czy u was jest kompletna cisza podczas gdy dekoder jest uruchomiony i takie problemy są tylko u mnie?

 

Pozdrawiam

Mateusz44

 

 

U mnie też buczy, ale tam jest wentylator i to dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zrobiłem próbę jak w moim pytaniu powyżej.

Dekoder UHD 88 z czarną kartą w wersji odbioru IPTV (przez internet) nie odbiera nic podłączony do satelity (bez podłączenia do internetu).

Ta sama czarna karta włożona do tunera uniwersalnego Ariva 120 Combo umożliwia tylko odbiór TVP1 HD i TVP2 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Przedłużałem jakiś tydzień temu umowę i pytałem się gościa o zmianę dekodera z SHD85 na UHD88 i nie ma sprawy wypisze uszkodzenie I wymienili bez problemu Myślałem, że pilot będzie inny, ale jest ten sam, tylko pomalowany na czarno (pod klapką na baterie jest biały), Co się tyczy samego włączania dekodera (z czerwonego przycisku) po może dwóch sekundach słychać głos (napis witam) a po 5 widać obraz U mnie włącza się bardzo szybko SHD85 ten to się dopiero włączał Przeważnie zostawał na 1 i nie był wyłączany

I wszystko było by cacy gdyby po włożeniu pendrive i włączeniu filmu go nie ciął, tylko płynnie chodził Po wyłączeniu filmu i oglądaniu telewizji, nie widzę menu żebym mógł znowu zobaczyć co mam na penie Muszę jeszcze raz wyciągnąć pendrive i włożyć go z powrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Nie działa aplikacja Allegro. Po kliknięciu w jakąkolwiek aukcję wyskakuje: "Niestety, akcja zakończyła się niepowodzeniem. Wciśnij przycisk BACK i spróbuj ponownie". Tak samo przy kliknięciu w "obserwowane aukcje".

 

2) Wchodząc w VOD nie widzę pozycji "pakiet filmów", a wg tej strony http://www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam ... ecie.phtml powinny tam być darmowe filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...