Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

a jak wyglada teraz sprawa z pakietyzacja w orange ? pakietyzacja z pakietami nc+ czyli ta nowa z comfortem i extra ? czy orange sprzedaje te oba pakiety, jesli tak to pod jaka nazwa? czy sprzedajac comfort sprzedaja automatycznie z exrta ?

 

Ps. Do skasowania, pytanie nieaktualne, znalazlem odpowiedzi na stronie Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie. Jak kiedyś brałem FunPacka 40Mb w promocji "Internet w FunPacku" to dostałem Livebox 3, ale monter nie instalował splitera. Tak mnie to teraz zastanowiło - ten cały master spliter jest montowany tylko dla osób posiadających tradycyjny tel. analogowy?

Oczywiście mam pełną synchronizację na 40/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak stare umowy. U mnie już w listopadzie się kończ - na szczęście. Wyżej wymienionych kanałów nie mam, a posiadam pakiet podstawowy. Kanały te są "nagrodą" dle wytrwałych Klientów, którzy godzą się na rolowanie ich przez Orange. Strasznie ubolewam też nad tym że nie mam Disco Polo Music :lol2: . Cóż, ale za to mam Arte i to w hade, arirang, euronews, BBC World - same kanały zakodowane dostępne w wysokich pakietach :lol2: . Swoją drogą zastanawia mnie kto szuka kanału arirang podpisując umowę na tv? ...chyba Koreańczyk na wakacjach w Polandi.

 

Podsumowując, jak przedłużysz umowę i poprosisz grzecznie o aktualizację uprawnień w BOK, to otrzymasz dostęp do tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że mi aktywowali jak się upomniałem. Jak dzwonił do mnie przedstawiciel Orange, wytłumaczył że nie zostały dla tych kanałów aktywacje. Zresztą podobnie było kiedyś jak pojawiły się TVP 1 HD i TVP 2 HD.

 

Po prostu najlepiej zgłosić usterkę , po co płacić za infolinię. Ja miałem w 2012 podpisywaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na portalu, że przeglądając ofertę pakietów TV zauważyłeś kanały EUROSPORT HD, MINIMINI +HD, DISCO POLO MUSIC. a nie masz do nich dostępu.

Napisz jako uszkodzenie to w ciągu 48 godzin się ktoś odezwie telefonicznie. Chyba że chcesz zapłacić za połączenie z infolinią.

Wtedy się dowiesz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974 - Żartujesz sobie, prawda? Przecież pierwsze co zrobią, to sprawdzą kiedy umowa była podpisana. Podobna sytuacja była jak dodawali do podstawowego paczkę TVN, NGC, MTV, Nickelodeon i TVP Seriale.

 

Ale oczym tu mowa. Czy kogoś zbawi eurosport, mini mini i disco polo music? Co innego jakby dodali do podstawowego paczkę TVN w HD, Polsat HD, NGC HD czy pakiet Multi+, ale to nie w stylu Orange... niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam Eurosport ,ale po Niemiecku jest nie kodowany z satelity Astra.Niestety operator Orange PL zablokował na swoich dekoderach możliwość odbierania nie kodowanych kanałów z innego satelity..Wystarczy mieć swój dekoder i TNK + Smart i masz dużo więcej kanałów za mniejszą cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładujesz smart hd+ na 12 mc, płacąc z góry 180 zł, co przy podzieleniu na 12 mc daję 15 zł na mc. Z oferty sportowej masz: n sport, TVP Sport i Polsat Sport News, a z dodatkowych Polsat HD, paczka TVN w HD (włącznie z 24, Turbo, Style), AXN, Discovery, Kino Polska, Polsat 2 i Disney.

 

Natomiast nie masz: Eurosport HD, NGC, MTV, Nickelodeon, Mini Mini HD.

 

Obecnie jest jakaś promocja że można mieć makiet Multi+ za darmo do marca.

 

Eurosport masz chyba w ofercie nc mix - bez umowy 39 zł / mc, albo 29 zł / mc przy podpisaniu umowy na 12 mc. Jest jedna wada - nie można użyć splittera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...