Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam z Fun Packa tyle że mam pakiet podstawowy. Dowiedz się tylko czy możesz mieć prędkość do 80 mb, tutaj może być problem z tą prędkością. Ale jeśli wystarczy Ci np 10 mb to nie powinieneś mieć żadnego problemu. Co więcej pomoc techniczna ze strony Orange (TP) jest szybka.

 

Teraz także mnie namawiają na wyższy pakiet TV w Orange, ale muszę jeszcze przeanalizować ofertę razem z INEĄ oraz CP

 

Jeśli chodzi o net ja jestem zadowolony.

 

A powiedz mi jak wygląda strona techniczna samej telewizji jak chodzi ten dekoder zmienia płynnie kanały czy jakieś zawieszki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Mam następujące pytanie, od jakiegoś czasu przestał działać czarny dekoder od Orange z Tv naziemną i satelitarną.

Myślę że się spalił albo występuje problem z zasilaczem. Mam ten dekoder już 2 lata, ostatnio został przedłużony aneks do internetu i telewizji.

Gdzie uda mi się go wymienić lub naprawić ? Oraz czy karta jest parowana z dekoderem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Mam następujące pytanie, od jakiegoś czasu przestał działać czarny dekoder od Orange z Tv naziemną i satelitarną.

Myślę że się spalił albo występuje problem z zasilaczem. Mam ten dekoder już 2 lata, ostatnio został przedłużony aneks do internetu i telewizji.

Gdzie uda mi się go wymienić lub naprawić ? Oraz czy karta jest parowana z dekoderem ?

 

Zadzwoń do nich, że Ci dekoder nie działa, (musisz powiedzieć jaki masz dekoder) i pojedziesz z dekoderem do najbliższego salonu Orange i tam Ci go wymienią, bez problemu Druga sprawa to taka, żebyś spakował wszystkie kable jakie dostałeś z dekoderem, powinieneś mieć rozpiskę co było w pudełku Bo sprawdzają przy wymianie Kartę też możesz zabrać, mi kazali zostawić kartę To tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam czarny dekoder Orange (Sagemcom uhd 88). Dziś dowiedziałem się [1] że będzie można oglądać spotkanie siatkarzy na satelicie Astra, na kanale Sport1. W artykule podane są parametry, jednak w ustawieniach mojego dekodera w ogóle nie widzę miejsca, w którym mógłbym zmienić cokolwiek, jeżeli chodzi o satelitę. Tylko po wybraniu opcji wyszukiwania kanałów naziemnej TV są podane parametry takie jak moc itp.

Czy w ogóle istnieje możliwość odbioru tego kanału na tym dekoderze? Jeżeli tak, to domyślam się, że jedynym sposobem jest ręczne ustawienie satelity metodą prób i błędów?

 

[1] https://satkurier.pl/news/105920/ms-siat ... 19-2e.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem zmuszony Cię rozczarować. Na tym dekoderze nie obejrzysz dzisiejszego meczu na kanale Sport1. Orange TV ma z góry nałożoną listę kanałów i to tylko z jednego satelity - Hot Birda. Kręcenie anteną w tym przypadku nie dadzą kompletnie nic. Pozostaje znaleźć inny sposób by oglądnąć dzisiejszy mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Podał byś mi link bo naprawdę nie mogę znaleść cennika ani regulaminu gdzie jest on gwarantowany a co znajduje to niekatualne stare cenniki lub aktualny po kwietniu 2014 gdzie nie ma już Religia TV

 

na stronie widze tylko regulaminy aktualne na pakiety z nc+ a w nich jest gwarantowany ale rezygnując mogę zrezygnować tylko z TV a internet zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, http://www.orange.pl/kid,4003782063,id, ... ticle.html, zjedz ekranem az będziesz miał czarne tlo z kanalami i jest tam Religia Tv, bez trojkacika w lewym dolnym rogu, co oznacza ze kanal jest gwarantowany. W pakiecie Podstawowym jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To se ne vrati jak mawiają Czesi.

Można - jest możliwosc korzystania z modułu CI i karty Orange / TP pod warunkiem że karta jest biała. Biała karta była dawana do dekoderow SHD85 i sporadycznie do UHD88.

Aktualnie dają czarną kartę sparowaną z dekoderem UHD88. Czarna nie działa z żadnym modułem CI / CI+.

Także sam Orange / TP nie miała - nie ma w ofercie modułow z kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...