Skocz do zawartości

Karta TP/Orange w innym tunerze/module?


knigen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
Mam nBOXa z e2, włożyłem dzisiaj do niego czarną kartę (Oscam 7119) i "zaświeciły" TVP1 HD/SD i TVP2 SD. Naprawdę nie ma możliwości, żeby reszta kanałów też zaczęła działać?

 

Niektóre kanały mogą Ci zaświecić ale pełna oferta nie pójdzie.

 

Sprawdź sobie które jeszcze Ci świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Owszem , będzie działać ale tylko część kanałów ORANGE będzie dostępna (programy w zwykłej rozdzielczości SD) ponieważ znaczna ilość programów Orange nadawana jest w MPEG-4 DVB-S2 HD a to oznacza, że nieco leciwy już dekoder FX 6600 po prostu nie zobaczy sygnału kanałów HD MPEG-4 bo odbiera tylko kanały MPEG-2 SD. Poza tym oczywiście kartę przeczyta i będzie odkodowywał dzięki niej te programy, które może odbierać (kanały SD). Jeżeli miałby być dostępne wszystkie programy z oferty Orange to wskazana wymiana dekodera na nowszy model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bez problemow powinna działac biała karta Orange w Arivie.

Ja mam białą w Nbox z E2 działa od 1,5 roku. Wczesniej miałem przez chwilę Arivę 120 z tą kartą. Uprawnienia przechodziły bez problemu.

Wszystkie kanały z pakietu podstawowego działają. Abonenci co przedłużali lub podpisywali umowę z Orange/TP w tym roku mają dodatkowo Eurosport i MiniMini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!Otóż tak:Odbiera z białej karty prawie cały pakiet podstawowy oprócz Eurosport HD i MINIMINI HD na dekoderze Ariva100E.Na stronie:http://www.orange.pl/kid,4003782063,id,4003782064,article.html widziałem,iż te w/w dwa kanały powinienem mieć dostępne w pakiecie.MINIMINI HD z tp.11278 v 27500,oraz EUROSPORT HD z tp.10911 v 27500 przeskanowałem i wyświetla komunikat-ZAKODOWANE.Ogólnie aktywacja karty nastąpiła bardzo szybko na 4Fun TV.Ps umowa przedłużona w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...