Skocz do zawartości

Dekoder UHD 88 do odbioru IPTV i DTH


Gość krzysiek.karolak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W IPTV nasz kanał pojawi się wkrótce, może nawet przed Wielkanocą.

Sporo ludzi pisało, gdy tydzień temu omyłkowo kanał Power TV nie znalazł się na liście czarnych dekoderów Sagemcom (był wtedy dostępny na białych dekoderach Samsung). Od wczoraj jest już z powrotem dostępny na wszystkich satelitarnych dekoderach Orange TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewanie wczoraj, dekoder przestawił się jeszcze raz na czas letni. Teraz jest godzina 12:00, a pokazuje 13:00. Kolejna wpadka Orange z czasem. Mam nadzieję, że już zrobili odpowiednią łatkę na ten problem, tylko ja po prostu nie podłączyłem dekodera do internetu i stąd jej nie mam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wkrótce chciałym zakupić funpacka z tym dekoderem i mam takie pytanka :

1) czy jak podepnę w tym dekoderze pendrive'a pod USB to będę mógł na nim nagrywać programy z TV (tak mi wczoraj powiedziała babeczka w salonie) czy muszę ekstra dokupić dedykowany dysk za jakieś chore pieniądze?

2) czy ten dekoder musi być cały czas podpięty pod livebox czy można jedynie go podpiąć na początku przy uruchamianiu/aktywacji a później mogę go wypiąć - pytam się bo w "kąciku tv" nie mam miejsca/gniazdka internetowego

3) jeśli na pyt.2 odpowiedź jest twierdząca to czy to musi być livebox czy może to być np. mój prywatny router linksysa?

 

dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pendrajwa możesz sobie coś obejrzeć,ale nagrać tylko na ich twardy dysk,jak sobie dokupisz,bo to dodatki.Jak kupisz twardy dysk to on tylko gra z tym dekoderem,nie podłączysz go do niczego innego i jak zrezygnujesz z ORANGE to to dziadostwo zostanie Ci jako podstawka pod kwiatek ....za ok. 200 zł. Dekoder też badziewie...soft badziewie bo dekoder na linuksie i kiedyś do przerobienia,teraz to własność ORANGE i do zwrotu.Dekoder badziewie bo tak zaprogramowany że nic co nie ORANGE nie obejrzysz.Nie ustawisz na nim zeza na Astre bo zablokowali możliwość oglądania innej satelity.Kanały masz po kolei, tak jak Ci ORANGE ustawi i sam sobie nie możesz poustawiać kanałów .Do uruchomienia dekodera musisz podłączyć go do internetu,potem można oglądać bez podłączonego internetu ,ale włącza się dłużej niż z internetem.Każde zmiany na satelicie wymagają podłączenia dekodera do internetu itd...badiewieeee :lol2:

Opłacalne jest wzięcie Fanpaka z najniższym darmowym pakietem telewizyjnym...ale tylko wtedy gdy nie masz innej możliwości wzięcia internetu...

Telefon w ORANGE to koszmar,co prawda można dzwonić na stacjonarne za darmo po całej Europie ,ale masz takich ,gdzie zadzwonisz?Podczas rozmowy są częste zaniki internetu a wtedy koniec rozmowy w pół zdania.

Telewizja i wyższe pakiety to zdzierstwo,wszędzie u innego operatora masz telewizję 2 razy taniej i więcej kanałów

Telefon to dziadostwo,płacisz 30 zł na utrzymanie linii,inne firmy nie mają takich opłat i też działają...za 29,90 masz telefon komórkowy do wszystkich i dzwonisz tam gdzie jesteś.

Nie polecam i przestrzegam wszystkich przed podpisaniem z tą firemką umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie firemka, tylko przecież duża FIRMA :)

Ale faktem jest, że TV od nich to tylko, gdy masz od nich internet i nie masz możliwości wyboru innego dostawcy... wtedy pakiet internet+tv ma jakikolwiek sens (tv kosztuje wtedy podstawowo 10-15zł). No i niekoniecznie "funpack" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam problem ponieważ chciałbym wymienić dekoder shd 85 na shd 88 na ten czarny nowszy na infolinii zgłosiłem problemy z pilotem jak miej więcej 2 miesiące podpisywałem umowę na umowę 20 mb + tv pakiet podst to spytałem czy możliwa była by wymiana na 88 to pani powiedziała mi że nie ma możliwości wymiany na 88 ponieważ musiałbym rozwiązać umowę i podpisać z nimi nową a dla mnie to jest nie opłacalne więc moje pytanie brzmi jak z nimi się dogadać aby wymienili sprzęt na nowy a nie na stary tzn na 85.Ta 88 posiada o wiele lepsze funkcje niż ta 85 a z tego co wiem z 90 % wymieniają na nowsze modele ponieważ starych już nie ma podobno z tego co powiedział mi pracownik orange na infolini czekam na opinie o was i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 razy zgłaszałem, że karta nie widzi uprawnień (faktycznie tak było) i na infolinii musieli mi odblokowywać, a potem musiałem zaczytywać je na nowo na 4fun. Za 3-cim razem napisałem, że mam ich dość i... natychmiast zaproponowali wymianę dekodera na UHD 88 i czarną kartę. No i właśnie od wczoraj mam :)

UHD wygląda OK, tylko strasznie długo sie uruchamia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierzyłem czasy uruchamiania się UHD-88.

W przypadku, gdy livebox był uruchomiony czas pełnego startu wyniósł około 2 minut ("boot+init" - 60s, plansza "witamy w orange" - 45s, reklamy wstępne - 15s).

Gdy livebox nie działał to całkowity czas startu wyniósł aż 5 minut! Ekran z ostrzeżeniem, że brak podłączenia do internetu pojawił sie po 1min45s, a potem ekran "witamy" wisiał ponad 3min.

Moglibyście sprawdzić, jak to u was wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...