Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czy coś wiadomo o TVN Fabuła na stronie z pakietami kanał ten się znajduje, mam IPTV i kanału tego nie ma, czy abonenci Orange TV korzystający z satelity mają ten kanał czy tak samo jak my również go brak.

http://www.orange.pl/kid,4003782063,id, ... ferta_menu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie pojawił się TVN Fabuła na kanale 49. Szybko, myślałem że do końca tego roku nie wyrobią się z dodaniem kanału na listę.

Co więcej, na kanale 107 i 108 dodane zostały H2 HD i Adventure HD. No nie wierzę, jednak ludzie odpowiadający za dodawanie kanałów na listę to są prawdziwi fachowcy. W ogóle lista w dekoderach Orange TV jest świetna, takiego porządku to żaden inny operator nie ma. Jak telewizja to tylko od Orange TV!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie swieca. Chociaz H2 i Adventure pewnie tak jak w nc+ dodatkowo platne, ale takze TVN Fabuła mi nie swieci, nie sprawdzalem w jakim jest pakiecie w Orange, ja mam Comfort+.

Edit: sprawdzilem na stronie i TVN Fabuła jest od pakietu Comfort+, tylko nie wiem czy od samego poczatku. Wyciagam zasilacz z Funboxa, odlaczam Sagema i sprawdze czy zaktualizowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super telewizja ,super internet,super telefon ...tylko za jaką cenę to macie ?

Ja mam swój dekoder HD i za 20 zł miesięcznie super programy HD w Smart TV HD, telewizja na kartę ,płacę kiedy chcę ...

Internet mam tam gdzie jestem ,LTE 150 /s za 29 zł miesięcznie bez ograniczeń...

Telefon komórkowy własny, do wszystkich za 25 zł miesięcznie i gadam ile dusza zapragnie bez ograniczeń ...i tam gdzie jestem.

Abonament to przeżytek ,życie bez stałych opłat jest piękne i wymusza na operatorach spadek cen ...zwykła konkurencja tak działa

Do przemyśleń .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz pakiet?

Jak znam Orange to pewnie dodadzą ten kanał od jakiegoś niskiego pakietu ale nie na tych starych pakietach. Ja mając pakiet Witaj HD, czyli taki trochę odpowiednik Comfort nie mam takich kanałów jak np. Polsat 2, Polsat News, Polsat Sport News, ATM Rozrywka, TV 6 i wiele innych, które są w niskich pakietach ale ja ich nie dostanę bo jestem ich stałym klientem od dawna. Ot takie świetne traktowanie stałych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pupa, nc+ powiedzialo ze tylko i wylacznie zalatwiac z Orange, zadzwonilem, i co sie dowiedzialem ? Otóż kanał TVN Fabula jest owszem od pakietu Comfort+, ale dla tych umów które zostały podpisane od 9-tego lipca br. No i jak oni chca zachecic do zostania z nimi ? Ja i tak juz dawno wypowiedzenie mam wyslane z decyzją ze rezygnuje z oszustow. Zostawiam sam net.

 

Zapewne będą robić ceregiele z nowymi kanałami, głównie z tvnf, tylko dla nowych klientów itp. wszyscy inni mimo, że umowa np.: przedłużona miesiąc wcześniej, mają ich gdzieś.

 

Jak znam Orange to pewnie dodadzą ten kanał od jakiegoś niskiego pakietu ale nie na tych starych pakietach. Ja mając pakiet Witaj HD, czyli taki trochę odpowiednik Comfort nie mam takich kanałów jak np. Polsat 2, Polsat News, Polsat Sport News, ATM Rozrywka, TV 6 i wiele innych, które są w niskich pakietach ale ja ich nie dostanę bo jestem ich stałym klientem od dawna. Ot takie świetne traktowanie stałych klientów.

 

Zmien pakiet na pakiet od nc+ Bo masz faktycznie stary, i zyskasz te kanaly. Po za TVN Fabula. O czym wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...