Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie pomozcie, jaki jest okres zachowania wypowiedzenia, przy umowie na czas okreslony, dla umowy Neo + Tv. Bo w mojej umowie jest to troche nie jasne. Pisza tylko, jaki okres wypowiedzenia, jest dla umowy zawartej na czas nieokreslony, tj. z zachowaniem 1-miesiaca. A o umowie na czas okreslony, nie ma sprecyzowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym piszesz, i karzesz mi czytac umowy, odnosi sie do oferty wspolnej Cyfrowego Domu i ITI Neovision. Ale umowa na pakiet Neo + TV z Orange, juz tego nie precyzuje. Nie zadal bym tak sformulowanego pytania we wczesniejszym poscie, wiec jak nie masz konkretów do napisania, to nie mądrzyj się. Wklej mi gdzie tak w umowie pisze, jak Ty opisales ?

Ps. Nawet tu nie mozna jasno sie dowiedziec http://www.orange.pl/kid,4001204405,id, ... ticle.html W podtemacie "Jak złożyć rezygnacje?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak rozwiązanie umowy . Ty możesz zerwać umowę i poniesiesz konsekwencje finansowe .

Jak bym miał takie warunki z ORANGE jak Ty ,nigdy bym nie rezygnował z Orange

Ja za większe pieniądze miałem przyśpieszenie Internetu ...Do 10 Mb/s i miałem 3-4 mb/s :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz umowę lojalnościową na 2 lata ,więc na 3 miesiące przed końcem umowy ,wysyłasz listem poleconym rezygnacje z kontynuacji umowy . Dokładnie wypisujesz z czego rezygnujesz i nie przedłużasz umowy na następne lata. :read:

A jeśli nie wyślę listu z rezygnacją, to co? Przedłużą mi automatycznie (na jakich warunkach?!) czy wygaśnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wyślesz rezygnacji na czas ,czyli 1 miesiąc rozliczeniowy + czas do końca miesiąca ( od dnia podpisania umowy np. 7 kwietnia 2013 ) tu już jest 2 miesiące przed końcem umowy ,więc dla pewności że list polecony będzie na czas u adresata ,wysyłasz 3 miesiące przed końcem umowy i nic nie mogą Ci zrobić. A mogą tak:jeżeli na czas nie wyślesz rezygnacji ,Twoja umowa lojalnościowa przechodzi na umowę stałą . Co do telefony stacjonarnego to nie ma problemu,cena nie wzrasta a umowę możesz rozwiązać z ustawowym czasem wypowiedzenia ,czyli ok. 3 miesięcy.

Co do telewizji w ORANGE to kanały w cenie promocyjnej jaką miałeś przez czas umowy lojalnościowej zmieniają cenę

Co do internetu po kablu też zmienia cenę

Oczywiście przed końcem umowy (ok. dwa tygodnie ) będą dzwonić do Ciebie i proponować przedłużenie umowy na następne 2 lata ,a w prezencie dadzą Ci lusterko albo paciorki na szyję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce wyslac juz teraz, a umowa wygasa mi 30.04.2016r., temu pytam czy jest jakis okres z zachowaniem umownym miesiecy, przy umowie na czas okreslony 24mis., przy wypowiedzeniu umowy neo + tv

Ps. Skoro nie jest precyzyjnie okreslone, to moze wystarczy im napisac, "z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia" lub nic takiego nie pisac, tylko podac ze umowe rozwiazuje z koncem jej trwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem umowe na której były 3mc na Neo + TV po IPTV, zapewne tak samo jest na kolejnym aneksie którego od nich nie dostałem.

Ale jak nie wiesz dokładnie to lepiej wysłać 3mc wcześniej zaznaczając że rozwiązujesz umowę z dniem jej zakończenia co ważne bo jak tego nie zaznaczysz to jeszcze pomyślą że chcesz zerwac przed końcem umowy i kare Ci naliczą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Mam pytanie:czy pakiet Extra+ w Orange TV kosztuje 19,90 zł i jest tam dostępny kanał Extreme Sports Channel,czy jednak źle wyczytałem?

Raczej nie, jak juz to Comfort+ za 24,90zl, a do tego moze ja dokupisz Extra+, to wtedy za cene 19,90. Razem 44,80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vampi

Należy uważać przy podpisywaniu umowy gdyż oferta internet + TV przy większej prędkości internetu jest tylko w wersji bez anteny satelitarnej (dekoder podłączony tylko do liveboxa).

Tak przynajmniej mnie poinformowano jak już po podpisaniu umowy chciałem zmienić opcję na satelitarną bez powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder UHD 88, który otrzymałem jest przystosowany zarówno do odbioru telewizji w technologii satelitarnej jak i kablowej (to tylko kwestia przesłania mu odpowiedniego oprogramowania przez ORANGE).

Nie rozumiem jakich warunków można nie spełniać dla wersji satelitarnej, gdzie instalacja antenowa jest po mojej stronie (nawiasem mówiąc istnieje) i ta opcja nie obciąża tak łącza internetowego jak wersja kablowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To system ustala, co można u ciebie podłączyć a co nie :D Czasem jest tak, że nie przejdzie dana prędkość w pakiecie z tv sat, ale już w wersji iptv będzie można podłączyć (albo na odwrót).

 

Natomiast jeśli chodzi o zmianę technologii (czyli np. przejście z kabla na sat lub w drugą stronę) w momencie, gdy JUŻ SIĘ MA aktywną telewizję, to w trakcie trwania umowy jedynie reklamacyjnie można o to powalczyć (bo umowę podpisujesz na konkretną technologię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...