Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W wykazie kanałów gwarantowanych i świadczonych promocyjnie, zdaje mi się że podmienili Religia Tv, który ma zostać usunięty na Trwam Tv, czy to zabieg mający na celu wyeliminowanie składania rezygnacji z umów? Stwierdzeniem że został dodany kanał o podobnej tematyce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Czy przedłużając umowę z Orange (internet + telefon + tv) można liczyć na jakiś gadżet (prezent) od Orange ?

 

Zmiana Religii Tv na Tv Trwam to nie zamiana na kanał o podobnej tematyce, wszakże Religia Tv to wartościowy kanał o tematyce religijnej, chrześcijański kanał stroniący od polityki i nienawiści. Szkoda, że z likwidacją nie jest na odwrót...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszakże Religia Tv to wartościowy kanał o tematyce religijnej, chrześcijański kanał stroniący od polityki i nienawiści.

Jednakże niejednokrotnie pokazujący chrześcijaństwo w krzywym zwierciadle. Dlatego nie zyskał aprobaty, dlatego też zabrakło wyników oglądalności. Z czasem tak wszyscy (za)kończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słuchałem radia z za granicy ,sowieci zagłuszali ale dało się usłyszeć w którym kościele będzie przemawiał ktoś ważny ,gdzie rozdają ulotki ,jak walczyć z komuną .To w Polskich kościołach organizowali się dzisiejsi dygnitarze,tam przemawiali jak walczyć z komuną,jak bronić robotników...Dziś wszystkie media są w ich rękach , a ja coraz częściej zagadam do wolnej telewizji TRWAM ,aby się czegoś dowiedzieć. Kościół w Polsce to nie tylko religia.Jak ktoś tego nie pojmuje ,to czytać ,szczególnie dzieła historyczne i broń Boże w internecie ...Religia już nie będzie uczyć Polaków religii ,oglądalność niszowa i właściciel zamyka ,a jak komuś żal tego programu ,to znaczy że jest z tych niszowych mniejszości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oszusci z Orange. Oto moje pyt. do Orange i ich odpowiedz,

 

Ja: Prosze o przeslanie na email warunkow umowy a dokladnie jakie kanaly mam gwarantowane dla mojej umowy.

 

Orange: Panie K., listę kanałów dostępnych w pakiecie Comfort+ znajdzie Pan na stronie http://www.orange.pl/kid,4003782063,id, ... cle.html#2.

 

I tu należy wyjasnic że była aktualizacja strony gdzie usunięto religia tv.

 

Ja: Dlaczego jestem wprowadzany w bląd ? przeciez strona jest zaktualizowana i brak tam kanalu religia tv, a ja chce zgodny wykaz kanalow do mojej umowy na tv, lub informacje czy znikniecie kanalu religia tv daje mi prawo odstapienia od umowy.

 

Orange: Witam ponownie

 

Decyzja o zaprzestaniu nadawania kanału Religia TV została podjęta przez nadawcę i producenta - grupę ITI. Nie mamy na to wpływu, więc nie jest to podstawą do rozwiązania umowy. Jeżeli będziemy wprowadzać zmiany, w wyniku których będzie możliwość podjęcia decyzji o rezygnacji, zostanie Pan o tym poinformowany oddzielnym pismem. Na ten moment takich zmian nie planujemy.

 

Pozdrawiam Kamil.

Ps. (Jezeli oszusta mozna wpisac z nazwiska, to takze wpisze, prosze mod. o odpowiedz)

 

Ja: tylko ze ten kanal byl gwarantowany, na waszej stronie przed aktualizacja, a kiedy doszlo info ze kanal znika, nagle aktualizacja na stronie i juz kanalu brak w dostepnych kanalach w kazdym pakiecie, proszemi to wyjasnic. Ps. kanal na stronie byl bez trójkącika w lewym dolnym rogu, co oznacza ze byl on u was gwarantowany.

 

Jakim urzędem to grozi ? bo UOKIK napewno, oraz Rzecznikiem Praw Konsumenta.

 

Ps. Wszystkie cytaty moje są w formie nie poprawionej, tak jak pisalem w mailu tak je tu skopiowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle co to za brednie, jak tak można taki bezsens wypisywać?

 

"Decyzja o zaprzestaniu nadawania kanału Religia TV została podjęta przez nadawcę i producenta - grupę ITI. Nie mamy na to wpływu, więc nie jest to podstawą do rozwiązania umowy. Jeżeli będziemy wprowadzać zmiany, w wyniku których będzie możliwość podjęcia decyzji o rezygnacji, zostanie Pan o tym poinformowany oddzielnym pismem. Na ten moment takich zmian nie planujemy".

 

A co mnie to obchodzi że Orange nie jest za to odpowiedzialny, tylko nadawca i producent. Ale Orange swiadczy usługę łączoną i bierze pełną odpowiedzialność za zmiany, także nie z ich winy. Czy dobrze rozumuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ciebie oszukali. Ja miałem dostać gadżet ,markowy aparat cyfrowy za przedłużenie umowy na następne 2 lata.Gadżety były tylko dla tych co przez stronę internetową przedłużą umowę i tylko dla tych co na następne 2 lata . Nazywało się to Przyspieszenie Internetu !!! FUNPACK HD ,czy coś tak .Byłem zadowolony z usług przez wiele lat, Neostrada i telefon stacjonarny działał ,Neostrada 6 m/s i tyle było więc dałem się nabrać na przyspieszenie internetu,gadżet i super dekoder satelitarny HD...Podpisałem umowę przez stronę internetową ,gdzie wszystko to było gwarantowane i miałem dostać ....

Gadżetu nie dostałem...po odwołaniach i telefonach płatnych do firmy ORANGE ,mojego usługodawcy ,oznajmiono mi, iż gadżet, cyfrowy aparat fotograficzny skończył się w magazynie i już dla mnie zabrakło.Zgodnie z ich regulaminem ,gadżet mi się nie należy bo skończyły się zapasy w magazynie,do wyczerpania zapasów...ale strona internetowa dalej istniała i nabierała naiwnych na gadżet jeszcze przez następne 3 miesiące. Mam ich e-maile z datą i kopie ich stron internetowych,więc mogę Wam to tu wkleić ,na przestrogę .

3 w jednym to wielkie g...

Neostradę miałem wcześniej 6 M/s ,nowa umowa to Przyspieszenie Internetu ...do 10 M/s i zgodnie z umową DO...mam teraz 3-4 M/s więc jakie przyspieszenie ???

Telefon dzwonił nie zależnie od internetu ,więcej ...jak była awaria ,zdarzały się ,to telefonem Telekomunikacji Polskiej dzwoniłem na ich darmowy numer i zgłaszałem brak internetu,reperowali i było ok. Teraz telefon jest przez internet i jak brak internetu to i telefon nie działa.

Super telewizja w Orange to 3 wielkie g...,pakiet podstawowy to tylko TVP Seriale...reszta jest na naziemnej cyfrowej i nic więcej.Dekoder sat Orange też dziadostwo,bez podłączenia do internetu ciągle pyta na ekranie o internet ...Oczywiście mogłem wziąć wyższy pakiet kanałów ,ale cena i ilość tych kanałów to następne wielkie g....

Na szczęście już kończę z tą firmą i nie przedłużam umowy za żadne gadżety...a nawet za żadne skarby. Pozdrawiam i nie dajcie się nabrać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo tego bede skladal wypowiedzenie za znikniecie kanalu, i bede sie z nimi wyklucal, na 100% kanal Religia Tv na stronie byl gwarantowany. Nie pozwole soba pomiatac, w ostatecznosci skorzystam z Rzecznika Praw Konsumenta, i zaalarmuje UOKIK. Dosc tej samowolki w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobisz ,pakiet podstawowy jest teoretycznie za darmo i usunięcie kanały nie zmienia wysokości opłat za telewizje ,powiedzą Ci że możesz zrezygnować z telewizji .

Zerwać umowę też można ,ale trzeba zapłacić ,spłacić już zapłacone abonamenty z ceną promocyjną...okazuje się że wszystkie abonamenty płacimy w cenach promocyjnych ,połowę taniej... już z pierwszą wpłatą abonamentową. Normalny abonament bez zniżek istnieje tylko na papierze,regulaminie którego nikt nie czyta.

Jedyna rada to dojechać do końca umowy i 3 miesiące wcześniej wysłać pismo o nie przedłużaniu umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem z salonu Orange, gazetka o której pisal @spello, faktycznie widnieje Religia TV w pakiecie podstawowym jako gwarantowany, dodatkowo poprosilem o wydruk listy kanałów tv Orange TV z pakietami nc+ i takze tam jest kanałem gwarantowanym dla pakietu podst. i Comfort+ i Comfort+ Extra

Więc @stan07, dla czego mówisz ze nic nie zrobie ? Potwierdziło się że można rozwiązać z tego tytułu umowe, bez ponoszenia jakichkolwiek kar. Oczywiscie umowe tylko na TV.

 

EDIT: Po moich ciągłych naciskach i "wierceniu dziury" ostatni email do mnie

"Cyfrowy Dom albo ITI Neovision zapewnia Abonentowi dostęp do poszczególnych programów, o ile dostępność do nich nie jest ograniczona z przyczyn, na które Cyfrowy Dom albo ITI Neovision nie ma wpływu"

To chyba normalne ze znikajace kanaly, zazwyczaj u danego operatora, wplywu miec nie moga, po to jest zapis o kanalach gwarantowanych i swiadczonych promocyjnie.

A to całość: "Kwestie dotyczące wspomnianego przez Pana pakietu reguluje regulamin promocji Comfort+ oraz regulamin oferty wspólnej. Wyślę Panu te dokumenty. W tym drugim regulaminie znajdzie Pan jednak zapis "Cyfrowy Dom albo ITI Neovision zapewnia Abonentowi dostęp do poszczególnych programów, o ile dostępność do nich nie jest ograniczona z przyczyn, na które Cyfrowy Dom albo ITI Neovision nie ma wpływu". Jeśli czuje się Pan oszukany może Pan wysłać pismo reklamacyjne w tej sprawie. W przypadku rezygnacji obowiązuje bowiem forma pisemna. Może Pan zaznaczyć powód rezygnacji i fakt, iż interesuje Pana jedynie rozwiązanie umowy z winy operatora".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...