Skocz do zawartości

INOTEL


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dzisiaj pismo z nową ofertą od 4 listopada. Wylatują m.in. BBC Knowledge, Discovery Historia, RTL, National Geographic Wild. Porąbało ich czy co? Pojawią się za to takie badziewne kanały jak: Lech TV, dom.anonse.tv, moto.anonse.tv.

 

Trochę ględzenia o utrzymaniu dotychczasowych stawek za pakiety, coś o intensywnych pracach nad poprawą jakości działania sieci (prowadzone głównie w nocy) [już widzę tą poprawę, prędzej popsują obecną jakość, zwłaszcza internet]. Jeszcze promocyjny dostęp, bez dodatkowych opłat, od 4 listopada do 31 grudnia do całej oferty, oprócz kanałów premium typu C+, HBO, Cinemax i TV Republika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z listu wynika, że marka Inotel nie znika, całe to zamieszanie jest ponoć po to, żeby Inotel nie musiał sam negocjować kanałów z nadawcami, tylko mógł korzystać z umów Inei. Ciekawe, że to Inea, która miała korzystniejsze umowy jest sporo droższa od Inotela, który przecież płacił nadawcom więcej :)

 

Ciekawi obecność np. AXN White i AXN Black, których nie ma w Inei i MCM Pop z MCM Top, których nie ma ani w Inei ani nie było w Inotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Strona inotelu mocno okrojona pewnie już zaczynają przełączać na INEĘ.

 

Info z FB Na kanale 141 (Inotel Info) jest wyświetlana nowa lista kanałów, wraz z nazwami pakietów.

 

Może są jakieś kanały które nie są dostępne na innych rejonach INEI, a są na liście dawnego INOTELu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okrojona, bo od 4.11 ma być zmiana oferty, informację co ma być dla obecnych klientów już puszczono. Likwidacji marki Inotel na razie nie będzie, cały czas każą się kontaktować przecież z punktami i infolinią Inotela. Kanały, które będą w Inotelu od 4.11 masz kilka postów wyżej, te, które są do tej pory masz chyba na poprzedniej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Myślałem, że mnie dzisiaj szlag trafi. Właśnie do dzisiaj była promocja i można było oglądać wszystkie kanały z oferty, oprócz kanałów "premium" (efekt połączenia z Ineą od 4 listopada).

 

Do tej pory miałem Pakiet Podstawowy + Sport i miałem np. BBC Knowledge, a dzisiaj straciłem możliwość oglądania tego kanału. Nie miałem TVP Sport, teraz mam TVP Sport HD, miałem National Geographic SD, nie miałem HD (wyższy pakiet), skasowali po 4 listopada wersję SD i zostałem bez tego kanału. I tak dalej i tak dalej...

 

Po co jest z całej ofercie prawie 20 kanałów muzycznych i prawie 20 kanałów dziecięcych? Powinni wywalić to do osobnych pakietów i w zamian dać do pakietu podstawowego np. BBC HD, Planete+ HD.

 

Coś mi się widzi, że poleci wypowiedzenie umowy na TV i zostanę przy DVB-T. Dobrze niektórzy przepowiadali, że po nowym roku oferta się pogorszy (czytaj: zapłać więcej, to będziesz miał to samo co wcześniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudów ciąg dalszy:

 

Mam stare pakiety Podstawowy + Sport i tak:

 

Mam Planete+ SD, Eurosport SD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP Sport HD, nSport+ HD reszty nie sprawdzałem.

 

Dziwna sprawa: domo+ SD, jest w pakiecie rozrywka (obecnie obowiązującym), chociaż wersja HD tego kanału jest w Super HD, spodziewałbym się wersji SD w jakimś podstawowym pakiecie, a nie w pakiecie wyższym.

 

Największa heca jest z tym:

 

Obecnie płacę za pakiet Podstawowy + Sport razem 78 PLN (69 + 9), tymczasem obecny pakiet Super HD jest za... 74,90 PLN (kanały HD, których obecnie jestem pozbawiony).

 

Niezły przekręt, za większą cenę gorsze kanały...

 

Żeby było jeszcze ciekawiej, to w pliku PDF z cennikiem promocji HIPER OFERTA są takie cuda:

 

Pakiet nr 7: Super HD za 74,90 PLN (luzem)

 

Pakiet nr 24: Super HD za 89,90 PLN + telefon + Internet (razem 119,90 PLN)

 

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego pakiet Super HD w "trójpaku" jest o 10 PLN droższy niż "luzem"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pincet to nie to, rachunek jest rozbity na poszczególne usługi, tv ma 8% Vat, reszta po 23% Vat.

 

To jest raczej "radosna twórczość" Inei, ale o tym można chyba poczytać w osobnym temacie. Nie zawsze opłaca się zostać na starych parametrach pakietów, ale też nie zawsze można dowolnie zmieniać poszczególne usługi w pakietach. Miałem możliwość zamiany jednego dekodera na PVR, ale jak pogorszyła się jakość TV (częste zwiechy), to dałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Malcom dostępne były wszystkie kanały oprócz kanałów premium, więc był odbiór więcej niż tylko pakietu Super HD.

 

Tylko mi i innym chodzi o to, że zrobił się [beep] po 21 stycznia - część programów, które można było odbierać do 4 listopada, są teraz niedostępne.

 

Przeczytajcie jeszcze raz mój post o cenach za byłe i obecne pakiety - niezły bałagan i aktualnie za gorszą liste kanałów płacę o 5 PLN więcej niż za nowy pakiet Super HD. Tak nie może być, poczekam jeszcze kilka dni (okres rozliczeniowy mam do 17 dnia miesiąca) i zobaczę jakie odpowiedzi da się wycisnąć ze strony Inotela po tym całym zamieszaniu. w ostateczności poleci wypowiedzenie umowy z zakresie TV.

 

Wystarczy poczytać na FB - niejeden abonent dostał wścieklizny jak skończył się okres promocyjny i brakuje kilku kanałów, które były odbierane do 4 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...