Skocz do zawartości

INOTEL


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj byłem w CH Plaza gdzie mają stoisko i zamówiłem pakiet TV z 4 kanałami HD (85zł, w tym wynajem dekodera) plus internet 4 MB (63 zł, nie wiem czy jest lepsza oferta na rynku), do tego telefon za 0 zł

największy minus to instalacja ich sieci, w blokach mają swój kabel w pionach od którego następnie prowadzą kabel do twojego mieszkania (nie jest to zwykły koncentryk tylko wysokiej klasy kabel miedziany jak to określił sprzedawca :lol: ), tak więc trzeba wiercić i kombinować jak ukryć kabel, cała instalacja jest wykonywana za 1,22 zł przez ich instalatora

jak już będę po instalacji dam znać jak prezentuje się jakość odbioru na 50 calowej plazmie

 

dodam jeszce że jet obecnie promocja i przez 3 miesiące TV jest za 5 zł/mies, a umowa jest na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Technologicznie INOTEL to ta sama platforma technologiczna co JAMBOX (http://www.jambox.pl) czyli IPTV na dekoderach Motoroli wpiętych w sieci bazujące na Ethernecie.

 

W tych systemach tkwi wielki potencjał, bo dosył do dekodera realizowany jest po prawdziwej, symetrycznej linii 100Mb/s - tak więc potencjał tworzenia nowych usług dopiero się objawi jak INOTEL nieco doprogramuje swoja stacje czołową pokazując co tak naprawdę potrafi wyciągnąć operator sieć nowej generacji (NGN). W JAMBOXie już działa VOD (HBO DIGITAL + coś z YouTuba) a w INOTELU jest dostęp do galerii zdjęć i do internetu.

 

Pozostaje nam poczekać i zobaczyć co jeszcze wymyślą.

 

Zen,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Narzazie niestety nie wejdą, choć bardzo chcą mafia spółdzielska nie chce ich wpuścić, ale cierpliwości nowe przepisy, które niedługo wejdą w życie pozwolą, aby konkurencja weszła na rataje spółdzielnia nie będzie mogła powiedzieć nie, bo dostana takie kary, że im się nie będzie opłacało. Dzis rano w Tv o tym mówili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zgadzam się że Inotel ma ogromny potencjał odnośnie wybranej technologi

jednak niestety, ta technologia ich przerasta

od ponad pół roku mam TV od nich - od początku były problemy: program się zacinał i co jakiś czas dekoder restartował

teraz jest już mniej restartowań dekodera ale niestety TV nadal się zacina

mam informacje od montera, że jest to globalny problem na piątkowie

najgorsza w tym wszystkim jest ich postawa - wiedzą, że problem jest globalny ale sami nie zaproponują np. obniżenia abonamentu czy innej rekompensaty

tak więc podsumowując: jedna wielka porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam!

 

Chciałem tylko zwrócić uwagę wszystkich zmieniających operatora z firmy INEA -> INOTEL na dominującego właściciela w firmie INOTEL za RP:

 

"Do Inei należy 50 proc. akcji plus jedna. 24,75 proc. to własność Jacka Ducha [związany z Prokomem, dziś w Asseco Poland - przyp. rpkom.pl]. 17,3 proc. przypada na Velvet Base Holding Ltd., a pozostałe udziały na dwóch indywidualnych akcjonariuszy."

 

źródło: http://www.rp.pl/artykul/484999,500022.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dobra wiadomość dla abonentów.

Wielkopolski operator telekomunikacyjny Inotel zapowiedział wprowadzenie od czerwca nowych kanałów telewizyjnych - TVP1 HD oraz TVP2 HD. Stacje będą dostępne bez dodatkowych opłat.

Zrudło media2 http://media2.pl/euro2012/92505-Wiecej- ... P2-HD.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Abonenci Inotela, atakujcie ich, żeby dodali nam 6 canal+ oraz nSport, bo tam będzie leciała Ekstraklasa!

 

Zamiast obecnego pakietu 5 programów w pojawi się pakiet zawierający 6 programów: Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal +. Brakuje więc u nas jednego programu. Od dawna brakuje również programu nSport, na którym teraz będzie leciała część wydarzeń sportowych w tym Ekstraklasa.

 

Szczegóły: http://media2.pl/media/101455-Nowy-Cana ... owych.html

oraz http://media2.pl/media/101457-Pierwszy- ... -zywo.html

 

T-Mobile Ekstraklasa to najwyższy szczebel rozgrywek piłkarskich w Polsce, w których występuje 16 najlepszych polskich zespołów. Liga dostępna w ofercie platformy nc+ na kanałach nSport HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Sport HD i CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ciekawi mnie co stracicie z TV? Widzę że macie w ofercie kanały które nie są dostępne w INEI (Discovery Historia, BBC lifestyle, Boomerang, TV DISCO, NEXT MUSIC TV, FOX LIFE, POLSAT VIASAT HISTORY, FASHION TV, AXN BLACK, AXN WHITE, POKER CHANNEL(???)).

 

Gdyby ktoś mógł podesłać listę kanałów które teraz macie w ofercie - na stronie trochę mało aktualne dane.

Może ktoś posiada dokładną listę z częstotliwościami?

 

@Soprano

 

Jak możesz zrób skan pisma i podeślij mi na maila - dzięki :)michalx1974@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...