Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z dnia 30 Grudzień 2013.

 

Szanowni Państwo,

Miło jest nam, że są Państwo naszymi Abonentami i dziękujemy za korzystanie z naszych usług.

Informujemy, że telewizja JAMBOX stale rozszerza swoją ofertę i od 1 Lutego 2014 roku planuje dodać wszystkim Abonentom nowe kanały.

 

Do Pakietu Wielotematycznego dołączają 2 kanały: FOX i POLSAT News.

 

Jednocześnie kanał POLSAT Sport Extra zostaje przeniesiony z pakietu Wielotematycznego do pakietu Więcej Sportu.

 

Abonament za Pakiet Wielotematyczny nie zmienia się.

 

W przypadku braku akceptacji proponowanych zmian, Abonentowi przysługuje prawo do wypowiedzenia Umowy Abonenckiej z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Oświadczenie powinno być złożone na piśmie i złożone w placówce Operatora lub wysłane na adres Operatora.

Wypowiedzenie powinno być złożone lub wysłane w terminie miesiąca od dnia otrzymania niniejszej wiadomości.

W przypadku braku akceptacji zmian, do momentu wygaśnięcia Umowy, Abonenta wiążą uprzednie postanowienia Umowy, Regulaminów oraz Cennika.

Niewypowiedzenie Umowy w w/w terminie uznaje się za akceptację zmian.

W przypadku wypowiedzenia Umowy w w/w trybie Operatorowi nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze wobec Abonenta z tytułu takiego wypowiedzenia Umowy ( w szczególności nie przysługuje zwrot ulgi).

W razie wypowiedzenia Umowy w w/w trybie Abonent zobowiązany będzie do zwrotu udostępnionego mu sprzętu, zgodnie z dotychczasowymi postanowieniami Regulaminu i Umowy.

==================================================================

 

Taka oto informacja trafiła do wszystkich osób korzystających z usług JAMBOX.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Kojarzy ktoś z jakiego systemu kodowania korzysta Jambox ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Obiecałem krótkie info o MAG250, a że minęło kilka tygodni od jego instalacji, to mogę wskazać kilka zalet i wad tego dekodera. Na mocny plus stawiam szybkość działania - widać zdecydowaną różnicę pomiędzy poprzednio używaną Motorolą 1920. Poszczególne menu otwierają się błyskawicznie, kanały przełączają się w sekundę, a nie trzy. Liczyłem na nowe, ciekawe menu przedstawiane chociażby w materiałach na YT, ale mam to samo co w poprzednim urządzeniu. Nie narzekam - to tylko gwoli informacji. Niestety, urządzenie jest o wiele bardziej niestabilne niż poprzednik. W ciągu tygodnia potrafi się przyciąć kilka razy w najmniej spodziewanym momencie, a podkreślam, że w ogóle nie korzystam na nim z funkcji multimedialnych (wcześniej chciałem na nim oglądać materiały z YT, ale funkcję te przejął sam telewizor). Pomaga tylko wyjęcie na chwilę wtyczki zasilania. Druga denerwująca wada to zupełnie nieergonomiczny pilot, który najczęściej używane klawisze ma rozrzucone po całej klawiaturze.

Przede mną podpięcie do niego pendrive'a i przetestowanie nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam opinię pa_blo. Jeśli masz ekran LCD lub plazmę i masz możliwość oglądania materiałów w takich rozdzielczościach, to różnicę łatwo wychwycić. Dopiero niedawno przesiadłem się z telewizora analogowego na niewielki 32" "elcedek" i teraz jednak odruchowo częściej włączam kanały ze znaczkiem HD, bo na pozostałych "dropy" trochę rażą i rozpraszają, szczególnie w dynamicznych scenach.

 

Dorzucę jeszcze kilka uwag o nagrywaniu programów, które testowałem ostatnimi dniami. Podłączyłem do MAG-a średniej klasy pendrive 32GB (taki nano czarnuszek, ledwie go widać). Ustawiłem w harmonogramie rejestrację kilku programów w różnych formatach oraz porach dnia i wszystko się zapisało z maksymalną jakością (nawet przy wyłączonym dekoderze). Ważne - gdy w tle coś się nagrywało, to nie miało to najmniejszego wpływu na przyejmność oglądania innych kanałów. Ponad dwugodzinna transmisja meczu w HD zajęła ok. 4GB. I jeszcze jedno - w tym samym czasie można nagrywać tylko jedną rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport. Niezbyt dobry w odniesieniu do czego? Dla mnie liczy się jakość zapisanego materiału oraz bezproblemowe odtwarzanie i to działa jak na razie bezbłędnie. System sprawdza się świetnie przy zapisywaniu materiałów nadawanych w niedostępnych dla mnie porach i - akurat w moim przypadku - nie służy do archiwizowania programów telewizyjnych. Nagrywam, by w ciągu kilku dni zobaczyć i skasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ponad dwugodzinna transmisja meczu w HD zajęła ok. 4GB...

wychodzi średnio 4,44 Mb/s, niezbyt dobry wynik; na jakim kanale to było?

To nie był kanał HD! Przepraszam za pomyłkę, ale nie mogę już edytować wcześniejszego wpisu, a nSport mam w wersji SD.

 

Co do jakości HD - dzisiaj skasowałem 100 minutowy film z HBO HD i miał on 6,4 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jakości technicznej stacji tematycznych, jest nadawana bezstratnie jeśli dany kanał pobierany jest światłowodem od nadawcy.

Inna sytuacja jest gdy sygnał oferowany jest wyłącznie drogą satelitarną dla sieci kablowych i IPTV, wtedy jakość jest identyczna jak ta nadawana z dosyłu do operatorów płatnej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...