Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda bo jak sie nie ma smart tv z internetem (mam plazme i nie zamieniam jej zmieniac bo nic sensownego nie dostane co ja zastapi) to taka przegladarka sie czasem przydaje. Przydalaby sie tez mozliwosc odtwarzania plikow avi i mkv z pendrive'a czy dysku :P

W Twoim wypadku sugerowałbym odtwarzacz multimedialny na Androidzie (np. z Allegro http://bit.ly/1GjMA36 ). Podłączasz go poprzez HDMI do TV, jego łączysz z internetem (są na wifi i kablowe), kupujesz do kompletu na USB mini-klawiaturkę (np. z touchpadem lub trackballem) i masz świetne rozwiązanie swoich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując offtopic - zapomniałem o jeszcze jednej, często niedocenianej alternatywie jaką jest konsola do gier. Odtwarzacz Youtube na XBOX 360 jest o wiele bardziej funkcjonalny niż ten w moim telewizorze Samsung (można też skorzystać na X360 z przeglądarki). A, i jeszcze jedno - dzieciaki czasem podłączają sobie o własny TV zwykły tablet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo jak sie nie ma smart tv z internetem (mam plazme i nie zamieniam jej zmieniac bo nic sensownego nie dostane co ja zastapi) to taka przegladarka sie czasem przydaje. Przydalaby sie tez mozliwosc odtwarzania plikow avi i mkv z pendrive'a czy dysku :P

W Twoim wypadku sugerowałbym odtwarzacz multimedialny na Androidzie (np. z Allegro http://bit.ly/1GjMA36 ). Podłączasz go poprzez HDMI do TV, jego łączysz z internetem (są na wifi i kablowe), kupujesz do kompletu na USB mini-klawiaturkę (np. z touchpadem lub trackballem) i masz świetne rozwiązanie swoich problemów.

Caly czas zastanawiam sie czy nie kupic rapsberry pi i tez byloby dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Małe pytanie... jestem w zasięgu Jamboxa. Na jakiej zasadzie działa ta TV? jak normalna kablówka, czy w streamingu jak Netia? Oferta to chyba najbogatsza, ale mnóstwo pakietów po kilka kanałów. Już wolałbym dać za Wielotematyczny ok 80zł, i mieć wszystkie tematyczne (coś na wzór Extra HD w UPC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak "normalna" ino na światłowodzie i w żaden sposób nie przypomina Netii.

Jak masz np. 20mb neta to czy masz 1 czy 2 STB czy więcej nadal masz neta 20mb - inne pasmo jest na net a inne na tv.

 

Pakiety są tak skonstruowane aby każdy wybrał sobie to co ogląda a nie brał wszystko i za wszystko płacił a po drugie np. przychodzą wakacje możesz takie pakiety sobie wyłączyć i trochę oszczędzić a po wakacjach znów włączasz to co potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...