Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Ty masz ją nową ?

 

W sensie swoje lata mam na myśli, że od dłuższego czasu nie jest dostępna ponieważ została zastąpiona nowszym modelem 1853, który również za chwilę się skończy ponieważ wychodzi 2853.

 

Obecnie to MAG250 oraz Motorola 1853 to flagowe produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna ze zmian to nazwa: Motorola->Arris.

Wyglądem bardzo podobna do 1853, nowe 2853 mają mieć wyświetlacz oraz przyciski na obudowie do tego nowy pilot.

 

Co do daty to raczej po wakacjach, dokładna data nie jest jeszcze znana - trwają cały czas testy tego sprzętu.

 

Być może wcześniej dostępny będzie Arris 1113.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz ją nową ?

 

W sensie swoje lata mam na myśli, że od dłuższego czasu nie jest dostępna ponieważ została zastąpiona nowszym modelem 1853, który również za chwilę się skończy ponieważ wychodzi 2853.

 

Obecnie to MAG250 oraz Motorola 1853 to flagowe produkty.

No ale jak :?: Motorola 1853 z opcją dysku jest lepsza niż z wbudowanym dyskiem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda że informacje na stronie JAMBOXA dotyczące dekoderów są nie pełne i wprowadzające w błąd. Po numeracja dekoderów wyniosłem że 1963 jest lepszy od 1853 tym bardziej że w opisie do 1963 widnieje info że jest to następca doskonałego modelu 1960. Czyli po prostu kupiłem stary szajs, a magazynier w JAMBOXIE cieszy się że mu schodzi stary sprzęt z półki. :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, które informacje wprowadzają w błąd bo ja takich nie zauważam, to, że czegoś nie doczytałeś nie jest winą jamboxa, wystarczyło zapytać (numeracje ustala producent).

 

Osobiście używam i 1963 i 1853 i 2853 na każdym TV działa idealnie.

1963 ma dysk 320gb a w nowszych to już 500gb no i te rozmiary nie wszystkim pasują małe a innym duże STB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, które informacje wprowadzają w błąd bo ja takich nie zauważam, to, że czegoś nie doczytałeś nie jest winą jamboxa,

:censored: Uważam że informacje na stronie są niepełne i wprowadzające w błąd. Lista dekoderów jest opisana jako

" Nowe Dekodery" a pa_blo twierdzi " że od dłuższego czasu nie jest dostępna ponieważ została zastąpiona nowszym modelem 1853" . W opisie 1963 nie ma informacji ,( użytecznej dla porównania modeli ) jaki procesor jest użyty w tym modelu a np. taka informacja "Aplikacja użytkownika TV Portal pozwalająca na korzystanie z przewodnika EPG, przeglądarki WWW, wypożyczalni VOD i innych usług" Od 2 miesięcy szukam tej przeglądarki WWW i :censored: nie mogę jej znaleźć. Czy to ja nie doczytuje czy JAMBOX pisze brednie na stronie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie gorączkuje tylko nie lubię jak ktoś odwala gniota i wciska mi kit. Szukałem tu odpowiedzi na pytanie czy będzie jakaś zmiana oprogramowania na lepsze i czy coś się da zrobić z tym dekoderem bez wymiany na inny model na podstawie rękojmi z powodu wad ukrytych towaru i niezgodności z opisem ( bo przypuszczam inny egzemplarz będzie działał tak samo).

Nie jestem typem człowieka który szuka zwady żeby tylko szukać , tylko zapłaciłem za dekoder kilkaset złotych i nie zamierzam przejść nad tym do porządku dziennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zostało włączone mi testowe oprogramowanie na MAG-a, gdy pytałem się wcześniej powiedziano mi, że zostanie ten sam wygląd, tyle że w HD. Dzisiaj się ździwiłem - jest nowy bardzo ładny, przejrzysty wygląd ! Działa to o niebo lepiej, teraz ma się obcowanie z porządną firmą, nie tak jak wcześniej. Wersja jest mocno okrojona, mam nadzieję, że PVR będzie ulepszone, Radio HD również, fajnie jakby TV Portal zyskał nowe opcje, nie tylko te co spełniał, bo byłem w nim tylko gdy dekoder mi się włączył. Ogólnie samo EPG jak i przełączanie kanałów wygląda epicko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście rozumiem i nie mam pretensji, mam nadzieję iż będzie to w końcu działać tak jak powinno. Nareszcie będziecie wykorzystywać pełną moc waszych dekoderów, życzę powodzenia :) Oby PVR działało jak powinno i przewijanie działało :P VOD nie jest pilne i tak tam nic prawie nie ma, chyba że myślicie nad poszerzeniem tej oferty.

Ze starego softu zauważyłem tylko ,,ustawienia'', które należałoby rozbudować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można liczyć na jakieś zrzuty/fotki z nowego oprogramowania? Czy to tajne/poufne?

Ja też mam ogromną nadzieję, że nowe oprogramowanie będzie znacznie bardziej stabilne w codziennym, intensywnym użytkowaniu (nagrywanie, przewijanie filmów), nie będzie się zawieszać no i super by było jakby jeszcze trochę lepiej wyglądało, bo obecny interfejs trąci myszką i w dodatku wygląda jak przeskalowany z niższej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...