Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba żaden ISP nie sprzedaje samego Jamboxa. Zawsze idzie w promocji z Internetem. ISP na Jamboxie zarabiają 1-5 zł miesięcznie. Cały zysk czerpią z usług internetowych.

Tu mają i to w jakich cenach!!!

http://www.ksiezyc.pl/dom-tv-promocja-2015-03-01.php

 

Po moich ostatnich rozmowach z ISP twierdzę, że wszystko jest możliwe. Widzę, że wielu ISP oferuje nawet 100 Mbps za 1 zł na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje promocji na pakiety tematyczne aby zachęcić abonentów do skorzystania i zamówienia dodatkowych pakietów.

Ciekawe promocje ma np. Echostar Studio który ma mniejsza bazę abonentów od SGT nawet o 60%.

http://www.echostar.pl/pages/show/204

Trzeba zachęcić abonentów do zamówienia dodatkowych pakietów, a nie liczyć że sami zdecydują.

SGT ma bardzo słabe PR.

Chodź oferta powoli się rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z użytkowników w Jamboxie dekoder MAG 254 HD ?

Pytałem 2 miesiące temu o ten dekoder swojego ISP, ci dostali odpowiedź od Jamboxa że na razie nie mają w planach go wprowadzać.

 

Obecnie nie jest on brany pod uwagę.

Za nie długo będą następcy Motorol czyli Arris 1103 i 2853.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje promocji na pakiety tematyczne aby zachęcić abonentów do skorzystania i zamówienia dodatkowych pakietów.

Ciekawe promocje ma np. Echostar Studio który ma mniejsza bazę abonentów od SGT nawet o 60%.

http://www.echostar.pl/pages/show/204

Trzeba zachęcić abonentów do zamówienia dodatkowych pakietów, a nie liczyć że sami zdecydują.

SGT ma bardzo słabe PR.

Chodź oferta powoli się rozwija.

 

Wiesz, niektórzy sobie chwalą, że nikt do nich non stop nie dzwoni albo zasupuje skrzynke mailowa ciągłymi promocjami, jeśli będą coś chcieli mogą sobie to w każdej chwili włączyć.

 

Nie wiem co Ty tak wytykasz to SGT, przecież należy pamiętać, że po drodze jest ISP, który po części odpowiada za ofertę na swoim terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz racje z tym że jeśli abonent zechce to sobie włączy dany pakiet.

Ale zachęcenie potencjalnych abonentów do wykupienia danego pakietu to ciekawy sposób na powiększenie wpływów od abonenta co przekłada się na większe zyski.

Mam trzy mieszkania i na każdym z adresów mam promocje na oferty operatorów zarówno tych telekomunikacyjnych, sieci kablowych czy IPTV.

I faktycznie jak na razie Jambox mam tylko pod jednym adresem gdyż to po części jest rozeznanie z tą technologią IPTV odbioru telewizji.

Faktem jest że jakość oferowanych stacji telewizyjnych jest na wysokim poziomie, od strony VOD już to bywa bardzo słabo.

Jednak SGT jakoś nie zależy na pozyskiwaniu od konkurencji abonentów i zwiększaniu miesięcznego przychodu APRU od jednego abonenta poprzez rożnego rodzaju promocje (np. zobowiązanie na 12 lub 24 miesiące przy niższej cenie, lub udostępnienie na jakiś czas nowych stacji w ofercie tzw."otwarte okno" aby abonenci mogli się zapoznać z ofertą i info gdzie dana stacja w pakiecie jest dostępna).

Nie każdy abonent jest na bieżąco z ofertą programową, i korzysta głownie z tego co zakupił podczas podpisania umowy.

Abonent de facto sam musi się interesować i pytać o to co jest w ofercie i jakie są promocje, gdyż nie widzi zainteresowania ze strony usługodawcy.

Tak samo z ostatnią wiadomością na terminale też jest problem, na podstawowy Motorolę nie otrzymałem do dziś info o zmianie oferty, za to na dodatkowym MAG-u już ta informacja była. Zapewne wiele jest takich przypadków gdzie ta wiadomość ostatnia nie dotarła do abonentów usługi Jambox-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiety wiecej to coś co od początku miało być wolnym wyborem klienta.

Można sobie dowolnie włączyć i wyłączyć pakiet bez kar i zobowiązań.

 

ARPU to temat znany tylko niektórym więc skoro się go nie zna to po co o tym rozmawiać :)

 

VOD wkrótce zostanie rozbudowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowa bogatsza oferta CANAL+ będzie dostępna bez żadnych dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów platformy nc+, posiadających pakiety z CANAL+, w ramach ich obecnej oferty, do końca trwania umowy.

 

Pytanie czy bedzie oferta dla sieci kablowych oraz za ile :)

 

Myślę jednak, że w tyle nie zostaniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

Ma ktoś z was problemy z telewizją na konkretnych kanałach? U mnie przycina dźwięk na NatGeo Wild HD, na VOX Music TV przycina obraz, a na TV6 tnie się obraz w zależności od tego jaki program leci. Zgłaszałem u operatora, ten pozmieniał u siebie co mógł, dekoder też mi wymienił (MAG250). Problem występuję bez względu na to czy sygnał jest PAL czy HDMI. Co ciekawe problem występuje podczas oglądania telewizji, ale ten sam program nagrany i odtworzony jest już OK. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was problemy z telewizją na konkretnych kanałach? U mnie przycina dźwięk na NatGeo Wild HD, na VOX Music TV przycina obraz, a na TV6 tnie się obraz w zależności od tego jaki program leci. Zgłaszałem u operatora, ten pozmieniał u siebie co mógł, dekoder też mi wymienił (MAG250). Problem występuję bez względu na to czy sygnał jest PAL czy HDMI. Co ciekawe problem występuje podczas oglądania telewizji, ale ten sam program nagrany i odtworzony jest już OK. Jakieś pomysły?

 

Przez jakiego ISP masz TV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś mamy w ofercie kilka nowości:

 

315 Power TV HD, a wersja SD Power TV przesunięta na pozycję 296

367 Adventure (jak na razie brak EPG)

368 Adventure HD (jak na razie brak EPG)

 

 

I z pakietów podstawowych z polskojęzycznych stacji pozostaje już tylko brak Nickelodeon HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...