Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Ja po prostu jak nie mam czasu, to nagrywam dany program i oglądam gdy mam czas.

Ale fakt że gdy SGT zdecyduje się na sunięcie dubli w SD to dobrze by było aby oferta programowa się wzbogaciła i być może miała w swojej ofercie wszystkie polskojęzyczne stacje tematyczne.

No cóż umowę mam do 10 lipca więc zobaczę jak się oferta będzie miała i zdecyduje czy pozostać w Jambox...

Chodź ciekawie wygląda konkurencyjna oferta EVIO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc od kwietnia nowości jakie się pojawią w Jambox-ie to: Kino Polska Muzyka, Brava HD, Djazz.tv.

Viacom Blink! zniknie z rynku i pojawi się Paramount Channel HD i zostanie przesunięty do pakietu Więcej Filmów HD.

Powstanie pakiet Więcej Świata i część stacji zagranicznych z Wielotematycznego zostanie tam przeniesiona.

Ogólnie Pakiet Wielotematyczny się znacznie uszczupli, chyba że do kwietnia SGT planuje jeszcze coś dołączyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle o ilość chodzi, co o udostępnienie stacji w najlepszej jakości z jaką jest nadawana.

Jeśli SD ma swój odpowiednik w HD to powinna być właśnie wersja HD udostępniona.

A chodziło mi o to z tym darmowym, że nadawca nie pobiera opłat za włączenie wersji HD swoich stacji, jeśli stacja telewizyjna jest już dostępna w gorszej jakości (SD) w ofercie danego operatora (miałem tu na myśli Love HD, Power TV HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

Ciekawi mnie jakie są mniej więcej koszty pakietu Wielotematycznego Super HD. Niestety mój operator nie ma go w swojej ofercie. Za to pakiet Wielotematyczny HD z internetem 5/10 (dzień/noc) to koszt 75 zł z umową na 24 m-ce. Lokalizacja Świdnik, operator Marsoft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

Nie pytałem. Mam wrażenie że wychodzi za drogo jak na lokalne warunki i mało kto byłby chętny. Znalazłem na necie, że średnia cena pakietu Wielotematycznego Super HD to około 65-75 zł u różnych operatorów w Polsce, więc już sam sobie odpowiedziałem na pytanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem. Mam wrażenie że wychodzi za drogo jak na lokalne warunki i mało kto byłby chętny. Znalazłem na necie, że średnia cena pakietu Wielotematycznego Super HD to około 65-75 zł u różnych operatorów w Polsce, więc już sam sobie odpowiedziałem na pytanie :D

 

Chyba żaden ISP nie sprzedaje samego Jamboxa. Zawsze idzie w promocji z Internetem. ISP na Jamboxie zarabiają 1-5 zł miesięcznie. Cały zysk czerpią z usług internetowych.

 

Przykładowe ceny z kilku miejsc w Polsce (gdzie jest całkiem spora konkurencja):

- Wielotematyczny HD (128 kanałów w tym wiele HD) + Internet 50Mbit za 82,90 zł - Plastcom Reda

- - Wielotematyczny HD (128 kanałów w tym wiele HD) + Internet 100Mbit za 78 zł - Intermedia Międzychód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

No nic. W razie czego dla niezadowolonych pojawiła się możliwość rezygnacji z usług z powodu zmiany ogólnego regulaminu bez ponoszenia dodatkowych kosztów :brawo:

Mój dostawca telewizji Jambox daje mi czas na to do 27 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...