SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Multimedia

Odbiór kanałów TV poprzez sieci kablowe oraz dostawów IPTV - pytania, problemy, dyskusje

Multimedia

Postprzez jackie :| » 20 lis 2013, o 23:37

Nie śmieszne. A to, że lepszy to moja subiektywna opinia.
Multimedia Polska - MaxBox + CANAL+ Platinum HD + HBO HD + Cinemax + multiroom + internet 30 mb/s
jackie :|
Na forum jestem 24/7
Na forum jestem 24/7

Multimedia

Postprzez Kiler » 21 lis 2013, o 09:07

Sony87 napisał(a):Ale Kino+ HD nie ma w pakiecie MaxBox.

Racja, tak na szybko porównywałem pakiety. Co nie zmienia faktu, że za niektóre kanały płaci się 2 razy. W XXI wieku nie wypada dopłacać za pakiet HD. Skoro już robią pakiet Maxbox, to niech w nim będzie max. kanałów. :P
Obrazek

MaxBox + Internet 30 MB/s
Kiler
Zaglądam regularnie
Zaglądam regularnie

Multimedia

Postprzez uicawk » 21 lis 2013, o 11:19

W takim razie MM musi zrobić pakiet FullBox, który zawierałby pakiet HD i był 5 zeta droższy od Maxboxa, żeby się opłacało kupować. A tak na serio, to przecież ktoś może mieć tylko miniboxa lub startboxa i do tego kupuje sobie pakiet HD, bo sporty, bajki i kiepski pakiet filmy i seriale go nie interesuje. I płaci 49 za miniboxa + 9 zeta za pakiet HD (chociaz każdy pakiet ndtv można wynegocjować taniej niż ceny ze stron). Nie ma co oczekiwać, że do Maxboxa dodadzą kanały z pakietu HD - i tak zaszaleli jak puścili MTV live HD do Maxboxa (właśnie z pakietu HD).
Druga sprawa: ciekawe co dzadzą za ten LOVE - pomysł z Superstacją nie jest zły, ale wolałbym chyba Explorer'a - bo w mmtv jest - nie kumam czemu go nie ma w ndtv.
A jeśli chodzi o wspomniane filmy i seriale: po co tam dubel Novela TV w SD? Jak Universal Channel jest w wersji HD w Superboxie, to po [beep] jego wersja SD w tym pakiecie - chyba największy zonk w programingu MM. Jak nie mają co w zamian dać, to dołączyć do pakietu filmowego Ale Kino w HD.
MaxBox + Net 30 Mb
uicawk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Multimedia

Postprzez Kiler » 21 lis 2013, o 12:00

@uicawk: Ja nie widzę nic złego w pakiecie HD, jak ktoś ma pakiet niższy od Maxbox. Ktoś ma ochotę sobie go dobrać, ok. Jednak przy pakiecie Maxbox wszystko powinno być w cenie. (oczywiście z wyłączeniem kanałów premium i erotyków. :P)
Obrazek

MaxBox + Internet 30 MB/s
Kiler
Zaglądam regularnie
Zaglądam regularnie

Multimedia

Postprzez danielpes5 » 21 lis 2013, o 12:26

Jednym słowem dla posiadaczy MaxBoxa pakiet HD powinien być gratis. Wzorem innych sieci (np. Sat Mont Service) w cenie powinien być także pakiet Filmbox.
Edit : Multimedia usunęła po cichu kanał 503 z kanałem LOVE ,mając nadzieje że nikt nie zauważy. Oczywiście nic nie dając w zamian. :brawo:
Obrazek
danielpes5
Przyjaciel forum SAT Kurier

Multimedia

Postprzez mirolop » 21 lis 2013, o 20:18

Jest już info odnośnie kanalu LOVE w Multimedia. Oto tresc tej wiadomości:

Aktualności 21.11.2013 r.
Uprzejmie informujemy, że z przyczyn leżących po stronie nadawcy sygnał kanału LOVE TV
obecnego w ofercie cyfrowej telewizji Digital TV oraz cyfrowej telewizji IPTV spółki
Multimedia Polska S.A. został z dniem dzisiejszym wyłączony.
Informujemy również, że wyłączenie w/w kanału nie stanowi zmiany Oferty Usług Operatora
Multimedia Polska S.A. Gwarantowana Państwu, w ramach Umowy Abonenckiej
o świadczenie Usługi Radia i Telewizji Kablowej, liczba programów telewizyjnych składająca
się na poszczególne Pakiety, pozostaje bez zmian.

źródło: http://www.multimedia.pl/object.php/act ... 63a1375178
Kanal zniknal nawet z listy EPG, zniknela pozycja 503, a nasza "ukochana" Multimedia nic w zamian niestety nie dala.

Natomiast LOVE jest cala ta sytuacja zaskoczony i dowiedział się o całej sytuacji z satkurier http://www.satkurier.pl/news/93017/nada ... lsatu.html
Multimedia Polska: MaxBox + HD + DVB-T (MUX-1, MUX-2, MUX-3) + Internet 12 Mb/s
TV Samsung UE32ES5500
mirolop
Zaglądam regularnie
Zaglądam regularnie

Multimedia

Postprzez draco_san » 21 lis 2013, o 23:10

LOVE spóźniało się z opłatami na satce, to ich wyłączył CP. Zabawne jak teraz robią z siebie ofiarę. :p Multimedia na razie nie włączy nic nowego - dopiero po nowym roku. A zamiast LOVE będzie Polsat Romans. :p
| HD+ moduł CI+ | DVB-T MUX: 1,2,3,L3 | (www.ateista.pl)
| Multimedia Polska: MaxBox - HD - HBO (+GO) - Cinemax - Canal+ (Platinum) - FilmBOX - PVR - Multiroom - Internet 30 Mb/s | mmtv.pl |
draco_san
Na forum jestem 24/7
Na forum jestem 24/7

Ostrzeżenia: 1

Multimedia

Postprzez jackie :| » 21 lis 2013, o 23:21

Potwierdzone, że Polsat Romans? :|
Multimedia Polska - MaxBox + CANAL+ Platinum HD + HBO HD + Cinemax + multiroom + internet 30 mb/s
Na forum jestem 24/7
Na forum jestem 24/7

Multimedia

Postprzez danielpes5 » 21 lis 2013, o 23:43

Z brakujących Polsatów mogli by jeszcze dorzucić Polsat Food i CI Polsat. Może też CP zmieni wreszcie swoją strategię wobec Polsatu Film HD i zacznie go oferować w kablówkach.
Obrazek
danielpes5

Multimedia

Postprzez jackie :| » 21 lis 2013, o 23:47

Nie wymieniłeś Polsatu Viasat Explorer i Polsatu Viasat Nature. :D
Na forum jestem 24/7
Na forum jestem 24/7

Multimedia

Postprzez danielpes5 » 21 lis 2013, o 23:52

Viasat Nature de facto u nas jest(dzieli czas antenowy z Viasat History) i to w bardzo dobrym HD więc niech tak zostanie. A co do Polsatu Viasat Explorel to też jest,ale co już nawet najstarsi górale nie potrafią zrozumieć tylko w iptv i serwisie mmtv.
Obrazek
danielpes5

Multimedia

Postprzez jackie :| » 21 lis 2013, o 23:57

Ale Nature w HD i SD to inne kanały i ramówki. :) Liczę, że te dwa pojawią się też w DTV.
Na forum jestem 24/7
Na forum jestem 24/7

Multimedia

Postprzez danielpes5 » 22 lis 2013, o 00:01

Oby nie podmienili wersji skandynawskiej Viasatu Nature z polską ścieżką na mniej udaną polską wersję z dopiskiem Polsat.
Obrazek
danielpes5

Multimedia

Postprzez m-mediol » 22 lis 2013, o 11:40

Znajoma złozyła rezygnacje na tv i net i net niebawem sie kończy to dzwoniła do mm z pytaniem o ewentualną ofertę na sam net to nic jej nie zaproponowali bo przecież"pani złożyła rezygnacje z usług".Brak słów na olewajstwo klienta
No to sam net śmiga
m-mediol
Czasami wpadam
Czasami wpadam

Multimedia

Postprzez draco_san » 22 lis 2013, o 16:08

Multimedia Polska prowadzi też rozmowy z nadawcą Stopklatki.tv. Jest szansa, że kanał się pojawi u nas, jeszcze przed startem w NTC. Co prawda, ja wątpię, ale mała szansa jest.
| HD+ moduł CI+ | DVB-T MUX: 1,2,3,L3 | (www.ateista.pl)
| Multimedia Polska: MaxBox - HD - HBO (+GO) - Cinemax - Canal+ (Platinum) - FilmBOX - PVR - Multiroom - Internet 30 Mb/s | mmtv.pl |
draco_san
Na forum jestem 24/7
Na forum jestem 24/7

Ostrzeżenia: 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sieci kablowe i IPTV: dyskusja ogólna