SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Multimedia

Odbiór kanałów TV poprzez sieci kablowe oraz dostawów IPTV - pytania, problemy, dyskusje

Multimedia

Postprzez Michaelis » 1 lip 2013, o 10:43

Miałeś zrezygnować! :D Jak tak wszyscy będziemy rezygnować to w MM nic się nie zmieni, bo po co ma być lepiej skoro ludzie i tak podpisują nowe umowy?

Co do DVB-T to nie dziwie się, kobiety w sprawach technicznych mało są obeznane ;)
Michaelis
Zaglądam regularnie
Zaglądam regularnie

Multimedia

Postprzez danielpes5 » 1 lip 2013, o 10:51

Naliczyli mi prawie 700 zł kary (skąd ??) Więc poszukałem innego sposobu żeby skrócić sobie umowę. :wink:
A co do kobiet-konsultantów w MM to uważam że powinny znać terminologię chociażby na poziomie podstawowym. I udzielić informacji na temat DVB-T w kablu.
Obrazek
danielpes5
Przyjaciel forum SAT Kurier

Multimedia

Postprzez jackie :| » 1 lip 2013, o 11:33

U mnie póki co CISZA. :) Nie ma nowej listy kanałów, VOD wciąż niedostępne a nowe kanały, które są na końcu listy od miesiąca też wciąż niedostępne. A było wyraźnie napisane OD 1 LIPCA. :smile:
Multimedia Polska - MaxBox + CANAL+ Platinum HD + HBO HD + Cinemax + multiroom + internet 30 mb/s
jackie :|
Na forum jestem 24/7
Na forum jestem 24/7

Multimedia

Postprzez danielpes5 » 1 lip 2013, o 11:43

Może się rozmyślili ? :lol2:
Obrazek
danielpes5

Multimedia

Postprzez jackie :| » 1 lip 2013, o 11:46

Mam nadzieję, że nie. :D
Ale od początku czerwca od kanału bodajże 117 na głównej liście (CANAL+ Sport HD) są już poustawiane kanały według waszej listy. Ale nadal czarny obraz i brak VOD. :)
Multimedia Polska - MaxBox + CANAL+ Platinum HD + HBO HD + Cinemax + multiroom + internet 30 mb/s
Na forum jestem 24/7
Na forum jestem 24/7

Multimedia

Postprzez danielpes5 » 1 lip 2013, o 11:53

Takie zmiany powinny wejść zaraz po północy.Np.technicy mają gotowe aktualizacje listy programów ustawioną na konkretną datę(w tyn przypadku 1 lipca).Może zrób restart dekodera.Pobierze przy okazji nową listę (jeśli taka istnieje).
Obrazek
danielpes5

Multimedia

Postprzez jackie :| » 1 lip 2013, o 12:26

Już wyłączałem i włączałem. No cóż, trzeba czekać. Ale to jest śmieszne z ich strony, że wysyłają pismo i wszystko super, pięknie a potem w praktyce nic nie jest dostępne.
Na forum jestem 24/7
Na forum jestem 24/7

Multimedia

Postprzez danielpes5 » 1 lip 2013, o 13:10

Mnie najbardziej dziwi to że w różnych miejscowościach są różne oferty,często brakuje wielu kanałów a abonament jest ten sam.A jak ma już dojść do modernizacji sieci i standaryzacja,to MM jest kompletnie nieprzygotowana.
Obrazek
danielpes5

Multimedia

Postprzez jackie :| » 1 lip 2013, o 13:46

No właśnie, ten list co dostałem miesiąc temu, rozpoczęli słowami:
„Multimedia Polska nie ustaje w staraniach, aby zapewnić Państwu jeszcze więcej domowej rozrywki. (...) Z przyjemnością informujemy, iż począwszy od 1 lipca 2013r. w zmodernizowanej sieci Multimedia w Częstochowie, do pakietów MiniBox i SuperBOX zostaną wprowadzone nowe programy (bez żadnych dodatkowych opłat). Pakiet MiniBox wzbogacony zostanie o Nat Geo Wild HD, TV Trwam, Mango 24, VOD Info oraz Playboy TV, natomiast do pakietu SuperBOX oprócz programów wymienionych powyżej dołączą dodatkowo MTV Rocks UK i MTV Polska. Udostępnienie Państwu w/w programów nie skutkuje zmianą gwarantowanych Państwu liczby programów telewizyjnych w pakiecie (Oferta Usług Operatora), która pozostaje bez zmian. (...)"
ŚMIECH NA SALI :lol2:

Dzwoniłem do nich na infolinię i ma do mnie Pani oddzwonić ale póki co nikt nie dzwoni. :lol: Pytała czy miałem wymieniony dekoder i była z początku trochę zdziwiona... Trochę się nie dziwie bo ponoć tylko w mojej dzielnicy i jeszcze jednej tylko wymienili sprzęt, a w reszcie (dzielnic) dopiero w tym miesiącu wymieniają. Multimedia jest teraz w Częstochowie w wielu dzielnicach co mnie trochę dziwi, bo Stream był z początku tylko w dwóch bodajże. :D
Na forum jestem 24/7
Na forum jestem 24/7

Multimedia

Postprzez jackie :| » 1 lip 2013, o 17:05

Około godziny 16:30 włączyli tę nową listę. Nowe kanały nie są dostępne (oprócz Mango 24 :lol: i tych dla abonentów0 i muszę przyznać, iż straszna jest ta lista. Dobrze, że używam swoją. VOD w dalszym ciągu nie działa, choć kanał VOD Info jest dostępny. :D
Jeszcze dodatkowo zaminieli mi TVP Info Warszawa na TVP Info Katowice i uważam, że bardzo dobrze zrobili. A wy macie lokalne wersje TVP Info czy tą z Warszawy?
Na forum jestem 24/7
Na forum jestem 24/7

Multimedia

Postprzez Michaelis » 1 lip 2013, o 21:04

Każde miasto ma swoją lokalną wersję TVP Info.
Michaelis
Zaglądam regularnie
Zaglądam regularnie

Multimedia

Postprzez jackie :| » 1 lip 2013, o 21:20

Ja od czerwca 2010 roku, od kiedy mam umowę ze Stream cały czas miałem wersję warszawską aż do dzisiaj. :D
Na forum jestem 24/7
Na forum jestem 24/7

Multimedia

Postprzez Michaelis » 1 lip 2013, o 21:44

Ty się nie liczysz, bo to Stream :wink:
Mówię jak jest w NDTV Multimedia Polska a nie Południe czy jak wy tam się zwiecie :smile: Od dzisiaj jesteś już z całą resztą, więc witamy :brawo:
Michaelis
Zaglądam regularnie
Zaglądam regularnie

Multimedia

Postprzez radek34 » 1 lip 2013, o 21:56

Ja ostatnio wynegocjowałem bardzo ciekawą dla siebie ofertę, w której za neta 12 MB płacę w rozliczeniu ok. 35 zł. Nie było najmniejszych problemów z przejściem na NDTV, jest HBO, Canal+, MaxBox i i przyzwoita cena, jak za taki pakiet.
radek34
Zaglądam regularnie
Zaglądam regularnie

Multimedia

Postprzez jackie :| » 1 lip 2013, o 22:00

@Michaelis - Hahaha, dziękuje za miłe powitanie. :D

No właśnie, mi w BOKu powiedzieli, że nie wszystkie oferty, które są w internecie są u nich i jak spytałem o tę ofertę "Pakiety Digital TV z HBO" to nie wiedzieli o co chodzi, mówili mi tylko, że 25 zł miesięcznie kosztuje pakiet HBO. Ale jutro tam jadę i powiem im, że widziałem reklamę tejże promocji w nowym kanale dla abonentów "Twoje DTV", ciekawe co odpowiedzą. :D
Na forum jestem 24/7
Na forum jestem 24/7

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sieci kablowe i IPTV: dyskusja ogólna