Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@Rafal_77 Jeśli chodzi o obraz to raczej zależy jaki odbiornik TV masz, zawsze możesz zobaczyć jak to wygląda lecz niestety tylko SD(TVP1, TVP2, Mango, VOD Info), poprzez wyszukanie kanałów w TV . Samsungi działają raczej OK mam znajomych i nie narzekają. Nie słyszałem, żeby komuś zepsuł się CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś jeszcze potwierdzić czy obraz jest lepszy niż na dekoderze? Mam również pytanie czy takie urządzenie jest awaryjne? Orientuje się ktoś jak to działa na TV Samsunga?

 

Potwierdzam na moich dwóch SAMSUNGACH (1.plazma 50" model z przed 4 lat 2.LED 32 " model z przed dwóch lat) śmiga wszystko bez problemów. Obraz jest zauważalnie lepszy niż na dekoderze HD, kanały przełączają się o wiele szybciej a EPG nie wiesza się i jest nawet lepsze niż na dekoderze. Jedynym minusem jest to że czasem kanały się nie dekodują i trzeba przełączyć szybko z kanału na kanał, ale nie jest to uciążliwe dla mnie zważywszy na fakt wieloletniej udręki z ciągle zawieszającymi się dekoderami, których miałem kilka :)) Podsumowując : Jeśli nie korzystasz z funkcji VOD to naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz, w końcu firma zobowiązała się usterkę usunąć. Możesz za to wykorzystać sytuację do wynegocjowania lepszych warunków i cen pakietów. :P Poza tym, okres 3 miesięczny zawsze obowiązuje. Chodziło ci o to, że nie chciałbyś płacić kary. :P

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jeżeli winę za usterkę ponosi operator (finansowo może nie opłacać im się jej usunąć, tak jak w moim wypadku), mogę bezzwłocznie zerwać umowę, bez wyczekiwania 3 miesięcy. Tak poinformował mnie technik i kobieta na infolinii. Sprawa wyjaśni się w środę.

Troszkę się pomyliłem. Ale tylko troszkę. Bo rozwiązać umowę w tym przypadku można bez czekania 3 miesiące, owszem. Ale i tak nie możesz w każdej chwili, bo skutek będzie na koniec miesiąca rozliczeniowego. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie teraz pomarudzę na Multimedię...

 

Zmiany, które powinny być wprowadzone w najbliższym czasie:

Jeszcze do tej listy marzeń dolicz AXN Spin HD, Stopklatka HD, EuroSport 2 HD oraz Superstacja. W sumie nowych programów nie muszą dawać wystarczy, że podmienią obecne SD na HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty podobno spadasz do NC+... A tam jest Eurosport 2 HD, więc powinieneś być zadowolony. ;) Chociaż wątpię, znając twoje podejście zaczniesz teraz jechać po władzach NC+. A jest na co, nowe kanały będą za opłatą (Adventure HD, TV Republika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe podejście... Czyli jak nie płacę, to nie mam prawa "jechać"? Firmy by pewnie chciały, żeby wprowadzono takie ograniczenia. :D

 

Jest tylko jedna osoba do której się przymilam - siedzi niedaleko mnie i jest osobą płci żeńskiej :lol2: - na pewno nie jest nią firma Multimedia. Przesiąkłeś tak tym zrzędzeniem, że nie potrafisz osoby zadowolonej z jakieś usługi od lizusa. :roll: Na szczęście, to nie mój problem. :lol: Ja mówię, że zrezygnuję w lutym, jeśli Multimedia nie spełni choć jednego punktu z mojej listy życzeń. :P

 

Jeśli chodzi o TV Republikę, Multimedia chyba znowu zerwała z nimi rozmowy. :) Dla mnie to bardzo dobrze. W przeciwieństwie do ciebie, ja nie lubię oglądać gości, którzy wyrażają się źle o wszystkich, bo tamci mają inne zdanie. W tym do swoich byłych kolegów. Jeszcze biorą za to pieniądze i mówią o sobie "jedynie słuszna prawda". Ziemkiewicz to nawet potrafi zaproszony na niedzielny obiad, bredzić o tym swoim Michniku. :roll: Ja już wolę stream amerykańskiego FOX News, od tego ich pluralizmu. A jeśli Multimedia doda kiedyś w ten kanał bez opłat do pakietu (zamiast opcji dodatkowej), to rezygnuję nawet mimo spełnienia punktów z mojej listy. Nie zamierzam ich utrzymywać.

 

Moderatorze, wybacz. Już się poprawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że:

5. Korzystając z Forum nie można:

 

i. Zamieszczać treści wulgarnych, obscenicznych, obraźliwych (również w postaci skrótów), naruszać dóbr osobistych, obrażać uczuć religijnych, ośmieszać innych osób, naruszać zasad współżycia społecznego ani dobrych obyczajów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zmianę EPG z Daring!TV na Private TV oraz nSport na nSport+ to pisałem i przypominałem im o tym już dwukrotnie, podawałem źródła informacji. Daring!TV na Private TV zmienili, bo 1 września miała odbyć się zmiana, natomiast jeśli chodzi o nSport+ to dalej figuruje stara nazwa nSport.

edit: Brak Polonii 1 w analogu był u mnie jednodniowy, jest już z powrotem.

Jutro w większości kablówek zostanie włączony TV Puls HD, no ale niestety "tradycyjnie" w Multimedia Polska brak.

źródło: https://satkurier.pl/news/105105/tv- ... wkach.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...