Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po rozmowie z Duk.

Do tej pory miałem usługi takie jak w stopce.

Po negocjacjach otrzymałem umowę na 12 miesięcy liczoną od 01-09-2014 oraz pakiety: MaxBox z pakietami które już mam + Cinemax, Filmbox, FunClub za jedyne 150,00 Pln miesięcznie :-)

Sprzętu nie wymieniam bo nie potrzebuję (dekoder HD bez nagrywarki).

Czekam na aneks, mam nadzieję że nie będzie niespodzianek, w razie co rozmowa była nagrywana.

 

Reasumując, do tej pory płaciłem 176 pln za mniej a teraz będę płacił 150 pln za więcej z krótszą umową. Mi to pasuje :-)

 

pozdr.

horas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Na cały okres umowy :-) czyli 12 miesięcy.

Jest tylko jeden myk odnośnie paczki Cinemax. Przez pół roku jest gratis (czyli powinienem za wszystko płacić 145 pln) a po pół roku płatny 10 pln.

Podałem cenę 150 pln za cały okres umowy bo taka jest średnia z 12 miesięcy. Jak mi się odwidzi to mogę po pół roku zrezygnować i dalej płacić 145 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań co do oferty telewizyjnej Multimedia Polska:

1. Czy to prawda, że Cinemaxy są dostępne tylko w SD?

2. Czy na module mogę odbierać wszystkie pakiety dostępne w MM (łacznie z FunClubem)?

3. Czy nagrania z modułu MM są zakodowane, czy będę mógł je wrzucic na kompa i oglądać w Media Playerze np?

4. Za ile można wynegocjować w MM full pakiet (MaxBox+wszystkie pakiety premium+3x Moduł CAM) i ile może to w sumie kosztować?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Na cały okres umowy :-) czyli 12 miesięcy.

Jest tylko jeden myk odnośnie paczki Cinemax. Przez pół roku jest gratis (czyli powinienem za wszystko płacić 145 pln) a po pół roku płatny 10 pln.

Podałem cenę 150 pln za cały okres umowy bo taka jest średnia z 12 miesięcy. Jak mi się odwidzi to mogę po pół roku zrezygnować i dalej płacić 145 pln.

Widocznie zależy im na klientach.Jestem ciekawy co mi zaproponują jak będą dzwonić.160'PLN mniej dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań co do oferty telewizyjnej Multimedia Polska:

1. Czy to prawda, że Cinemaxy są dostępne tylko w SD?

2. Czy na module mogę odbierać wszystkie pakiety dostępne w MM (łacznie z FunClubem)?

1. No niestety.W sytuacji gdy inni operatorzy wyłączają już Cinemax SD (np. Cyfrowy Polsat) Multimedia przez tyle lat nawet "nie dorobiła się" wersji HD. Cinemax jest tu tylko w SD.

2.Na module są dostępne wszystkie pakiety łącznie z Fun Clubem (pod warunkiem że je opłacasz :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań co do oferty telewizyjnej Multimedia Polska:

1. Czy to prawda, że Cinemaxy są dostępne tylko w SD?

2. Czy na module mogę odbierać wszystkie pakiety dostępne w MM (łacznie z FunClubem)?

3. Czy nagrania z modułu MM są zakodowane, czy będę mógł je wrzucic na kompa i oglądać w Media Playerze np?

4. Za ile można wynegocjować w MM full pakiet (MaxBox+wszystkie pakiety premium+3x Moduł CAM) i ile może to w sumie kosztować?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

 

2. Możesz odbierać wszystkie pakiety.

3. Nagrany materiał obejrzysz tylko na TV do którego został podpięty dysk.

 

 

Mam pytanie o moduł CAM w Multimedia, czy jakość obrazu jest lepsza niż z dekodera? Zamieniał może ktoś w ostatnim czasie dekoder na moduł CAM i mógłby coś na ten temat napisać?

 

Ja zmieniałem niedawno dekoder na moduł CAM. Jestem z tej zamiany zadowolony z wielu powodów. Czy obraz jest lepszy, wiele osób twierdzi, że tak. To jest chyba jednak subiektywna ocena, może faktycznie jest troszkę lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX Pytanie podstawowe : Od kiedy masz CAMa ? Bo jeśli od paru dni to wszystko jasne, pewnie masz pakiet startowy (nie wiem jak sie dokładnie nazywa) w nim są zawarte wszystkie pakiety na 1 miesiąc lecz niestety bez Adultów. Po miesiącu jak CAM dostanie nowe uprawnienia, te które powinieneś miec wg wykupionych pakietów wówczas Adulty wrócą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CAMa od 7 dni.Od samego początku nie mam full-oferty lecz tylko to co wykupiłem/Superbox+HD+multiroom/.Może dlatego,że to była wymiana dekoderów na moduły CAM,a nie zakup nowego abonamentu.Playboy już oglądam.Okazało się ,że po wpisaniu kodu/1234/TV musi "pomyśleć" około 7 sekund zanim go zdekoduje.W dalszym ciągu zagadką jest brak dżwięku przez moduł z TVN7,TTV i Mango24.Moduł jest sprawny,Philips myśli co z tym zrobić/zgłoszone/. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł Cam ma dekodować zakodowane kanały.Wszystkie ustawienia,listy programów,sortowanie i kasowanie programów,menu itp. należą do telewizora.

Po wyciągnięciu modułu TV nadal ma listę programów i je odtwarza/np.TVP1,TVP2,Mango24/a pozostałe programy określa jako zakodowane,nie wyświetla ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CAMa od 7 dni.Od samego początku nie mam full-oferty lecz tylko to co wykupiłem/Superbox+HD+multiroom/.Może dlatego,że to była wymiana dekoderów na moduły CAM,a nie zakup nowego abonamentu.Playboy już oglądam.Okazało się ,że po wpisaniu kodu/1234/TV musi "pomyśleć" około 7 sekund zanim go zdekoduje.W dalszym ciągu zagadką jest brak dżwięku przez moduł z TVN7,TTV i Mango24.Moduł jest sprawny,Philips myśli co z tym zrobić/zgłoszone/. :?

 

Hmm, ja też wymieniłem dekoder na moduł w trakcie obowiązywania starej umowy mam full ofertę...Ciekawe od czego to zależy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie teraz pomarudzę na Multimedię...

 

Zmiany, które powinny być wprowadzone w najbliższym czasie:

1). Uzupełnienie kanałów od Polsatu: Polsat News HD, Polsat Film HD, Polsat Romans, Polsat Food, Polsat CI, P. Viasat Nature, P. Viasat Explore i Muzo.tv.

2). Uzupełnienie kanałów od TVN/+: TVN24 HD, TVN7 HD, TVN Turbo HD, TVN Style HD, Domo+ HD i Kuchnia+ HD.

3). Podmiana 2 Cinemax'ów na HD.

4). Uzupełnienie kanałów SPI: FilmBox Action i FilmBox Arthouse HD.

5). Uzupełnienie kanałów Discovery: ID HD i Discovery Turbo Xtra HD.

 

Jeśli do lutego przyszłego roku nie ruszą choćby jednego z tych punktów, to się wynoszę z telewizją na satelitę do NC+ i CP. :P Zaczyna mi brakować niemieckojęzycznych kanałów, na których się wychowałem w dużej mierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz, w końcu firma zobowiązała się usterkę usunąć. Możesz za to wykorzystać sytuację do wynegocjowania lepszych warunków i cen pakietów. :P Poza tym, okres 3 miesięczny zawsze obowiązuje. Chodziło ci o to, że nie chciałbyś płacić kary. :P

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jeżeli winę za usterkę ponosi operator (finansowo może nie opłacać im się jej usunąć, tak jak w moim wypadku), mogę bezzwłocznie zerwać umowę, bez wyczekiwania 3 miesięcy. Tak poinformował mnie technik i kobieta na infolinii. Sprawa wyjaśni się w środę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o moduł CAM w Multimedia, czy jakość obrazu jest lepsza niż z dekodera? Zamieniał może ktoś w ostatnim czasie dekoder na moduł CAM i mógłby coś na ten temat napisać?

 

Ja zmieniałem niedawno dekoder na moduł CAM. Jestem z tej zamiany zadowolony z wielu powodów. Czy obraz jest lepszy, wiele osób twierdzi, że tak. To jest chyba jednak subiektywna ocena, może faktycznie jest troszkę lepszy...

 

Mógłby ktoś jeszcze potwierdzić czy obraz jest lepszy niż na dekoderze? Mam również pytanie czy takie urządzenie jest awaryjne? Orientuje się ktoś jak to działa na TV Samsunga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...