Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś słyszałem że w TV Panasonica trzeba zmienić państwo np. na Niemcy i moduł zaczyna działać :shock:. Panasonic podobno nie wspiera w Polsce modułów - jeśli to prawda to :crazy:

 

Niektóre TV Panasonic, podobnie jak LG i czasem jeszcze inne kilkuletnie modele dla Polski nie tyle mają zablokowane korzystanie z modułu CAM co brak możliwości wyszukania programów w systemie DVB-C. Zmiana kraju na Niemcy lub Finlandię często ten problem rozwiązuje, trzeba tylko pamiętać żeby ustawić sobie później jeszcze język audio na polski. W nowych modelach tego problemu raczej już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się mylisz, wystarczy, że masz TV z 2 głowicami DVB-C i bez problemów możesz nagrać jedno i oglądać co innego, a nagrywanie w Standby to już chyba standard.

Nieprawda, po pierwsze tak już ktoś Ci napisał, telewizory z dwoma głowicami na razie są bardzo drogie a po drugie to wcale nie wystarczy, bo najprawdopodobniej będziesz do tego potrzebował jeszcze moduł dwustrumieniowy, którego MM na 99% nie daje. Jeśli karta nie jest sparowana z modułem to możesz próbować kupić własny. Chyba, że na CI+ to inaczej wygląda i nie potrzebujesz dwustrumieniowego modułu, ale nie wydaje mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź wypłacz się Solorzowi w rękaw :) albo weź sobie CP to będziesz miał MŚ w cenie abonamentu. Wiązać się umową na 18 miesięcy tylko po to, żeby obejrzeć turniej w siatke? :crazy: Nie zapłacę złamanego grosza za te MŚ.

Obecni abonenci (tzw. "starzy") którzy mają w swoim pakiecie Sport HD Extra i tak płacą za ten pakiet w zależności od długości umowy (12 lub 24 m-ce). Więc powinni mieć prawo "do promocji" za 0 zł. Ale kochana MM ma to gdzieś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam model Philipsa z 2013 roku/42PFL5008H/ i nie "widzi" DVB C dla Polski.Znajomy ma Philips nowy,tegoroczny i musiał przestawić na NIEMCY żeby wgrać programy DVB C. Oczywiście serwis Philipsa nie widzi problemu.Tylko skąd przeciętny Kowalski ma wiedzieć jaki kraj włączyć aby korzystać z modułu CAM kablówek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie B4 już się znudził, grałem głównie na konsoli PS4. Teraz w tym gatunku nie ma nic wartego uwagi.

 

BTW, właśnie wróciłem z wakacji i próbuje znowu przestawić się z powrotem na naszą strefę czasową. Niestety im człowiek starszy, tym gorzej to znosi. :/ Ale właśnie zaczeła się gala Emmy's i jej oglądaniem umilam sobie czas bezsenności.

 

Zauważyłem też, że na pozycjach 101-104 pojawiły się kanały siatkarskie CP. Co ciekawe, są bez nazwy "Polsat" w tytule. Nazwali je "MŚ.Volleyball.1 HD", "MŚ.Volleyball.2", "MŚ.Volleyball.3" i "MŚ.Volleyball.4". No i cena 89zł mi odpowiada - szczerze mówiąc spodziewałem się wyższej kwoty. Na razie nie ma planszy z możliwością wykupu eventu przez dekoder. Mam nadzieję, że jutro się pojawi, bo nie mam ochoty dzwonić do BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny napaleniec który mówi że cena mu odpowiada więcej takich ,a następni będą pobierać horrendalne ceny za to co powinno być za darmo.Powiesz że to prywatne i może zrobić z tym co chce,masz może racje ale jeżeli reprezentacja narodowa gra to powinno być w otwartym kanale.Solorz może sobie kodować mecze innych narodowości jak chcesz to sobie wykup i oglądaj nawet dorzuć polsatowii i płać 200 zł twoja broszka.Polacy przecież płacą podatki i to im się należy ja psu kość .Leje na Polsat za to że tak postąpił i na cały PZPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryszard 100% racji! Płacimy podatki, abonament RTV, za kablówkę, za pakiet SUPER MEGA HIPER EXTRA SPORT HD i jeszcze nam każą płacić dodatkowo 9 dych za mistrzostwa. Brak słów ogólnie. A draco to nawet jakby było za 200zl to i tak by mówił, że jest super.

 

Po za tym Multimedia się skompromitowała obniżając cenę o 10zl dla posiadaczy tego Extra Sport pakietu, pokazując tym samym gdzie ma "starych" abonentów. Taka jest prawda o tej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ryszard48:

Daj sobie spokój z tym narzekaniem. Ja jestem siatkarskim kibicem, kupiłem nawet trochę biletów na mecze i finał (te dopiero kosztowały). Uważam cenę za niezbyt wygórowaną - spodziewałem się kwoty ponad 100PLN. Jak cena mi nie odpowiada, to nie kupuję. I zamierzam wspólnie ze znajomymi zorganizować małą srefę kibica. Wszyscy się zrzucą, więc tak naprawdę zapłacę mniej. Podejrzewam, że wydamy w tym czasie więcej na jedzenie i napoje (pizza itp.), niż na transmisje. :P

 

Nie zgadzam się z twoim czarnowidztwem. Jest pewna granica, którą można płacić za sport w TV. 200PLN na pewno bym nie dał. Tak samo, nie zgadzam się z pobudkami socjalistycznymi - "mnie się należy za darmo". Zapracujesz i zapłacisz, to wtedy masz. Co obchodzą podatki i wydatki polaków, prywatną firmę CP? Prawa otwartych meczów reprezentacji, powinny obchodzić co najwyżej TVP. Ale oni przecież ofertę Polsatowi złożyli. Inna sprawa, że była za niska i została odrzucona. TVP lepszej złożyć nie mogła, za co możemy dziękować wszystkim niepłacącym abonamentu RTV. Prywatne firmy mają prawo, póki co, kupować i kodować prawa do meczów siatkarskiej reprezentacji. Jeśli taki stan rzeczy się komuś nie podoba, to niech śle pretensje do polityków. Dlaczego jeszcze tej sytuacji nie zmienili. Choć moim zdaniem, nie powinni ingerować w wolny rynek.

 

@kulson_realista:

Wiem, że niby epoka PRL'u przyzwyczaiła rzesze Polaków do pewnych wygód socjalnych. I teraz mamy opory w płaceniu za cokolwiek. Ale teraz opowiadasz niezłe głupstwa. Prywatną firmę, jaką jest Cyfrowy Polsat, nie obchodzą twoje wydatki na podatki, abonament RTV czy nawet kablówkę. W sumie dlaczego miałyby? Mają własny interes, czyli zyski. W świetle prawa nie jesteś ich abonentem, dlatego nie należy ci się bezpłatny dostęp. To twoja wina, bo w sumie nie musiałeś podpisywać umowy MMP, tylko mogłeś od razu z CP.

 

I nie wkładaj mi w usta twoich twierdzeń. 200zł za dostęp do tej imprezy na pewno bym nie zapłacił. :P

 

Jechanie po Multimedii też jest przesadą. Dali przecież najniższą cenę w porównaniu do innych kablówek. To jest firma, nie instytucja dobroczynna. Muszą czymś zachęcić użytkowników niższych pakietów (i nowych) do kupowania innych pakietów. A starzy klienci i tak już płacą, więc nic nie potrzeba na zachętę. Przy podpisywaniu umów godzili się na takie warunki. I nikt nie obiecywał ekstra bonusów. W ogóle, żadna inna kablówka nie dała bonusów w postaci tych kanałów, starym klientom. Piszesz głupoty, taka prawda. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem Fanem siatkówki ale za taki towar nie zapłacę >TVP obiecała całkiem niezłe pieniądze za MŚ ,tłumacząc się że wyprodukowany sygnał nie ma się nijak do ceny jaką proponuje Solorz.Tak czy siak pozostaje przy swoim.że to zdzierstwo,zobaczymy po wynikach jakie na pewno zostaną zrobione po MŚ i wtedy zobaczysz jaką miała oglądalność siatkówka,przypominam mecze reprezentacji Polski w PPV można było się załamać ze śmiechu ,a i tak nie wyciągnięto wnioski Z twoich [beep]n wynika jasno że jesteś "CZOPKIEM" MMP

Jestem cały sercem przy reprezentacji ,ale śmiem twierdzić że to będzie wielki zawód dla kibiców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twoich [beep]n wynika jasno że jesteś "CZOPKIEM" MMP

Multimedii? Chyba Cyfrowego Polsatu, bo to ich kanały. :roll: Mniejsza o to, i tak się z tobą nie zgadzam. Po prostu ciesze się, na te mistrzostwa. Twoje [beep]ny nijak nie popsują mi humoru. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gra kto w Battelfielda 4 online? Ostatnio mam takie lagi że nie da się grać.Ping też mam wysoki ok 65 ms ,jakiś czas temu sprawdzałem i był na poziomie 20 ms.

Ogólnie od jakiegoś czasu ping jest na poziomie 65s. Wcześniej nawet do 10 schodził.

Edit:

z ciekawości sprawdziłem ping test i wychodzi średnio po 25s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od jakiegoś czasu borykam się z problemem bardzo słabego sygnału telewizyjnego. Czekałem miesiąc na technika, wczoraj się zjawił. Okazało się, że problem tkwi w kablu, który dochodzi do mnie z budynku naprzeciwko. Dodam, że kabel przebiega pod jezdnią. Technik dał mi do zrozumienia, że sprawa raczej nie zostanie zbyt szybko wyjaśniona, trzeba załatwić podwykonawców itd.

W związku z tym mam pytanie - mogę wypowiedzieć umowę z winy operatora, bez zbędnego oczekiwania 3 miesięcy?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz, w końcu firma zobowiązała się usterkę usunąć. Możesz za to wykorzystać sytuację do wynegocjowania lepszych warunków i cen pakietów. :P Poza tym, okres 3 miesięczny zawsze obowiązuje. Chodziło ci o to, że nie chciałbyś płacić kary. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

wypowiedzenie na 3 usługi złożone, na tą chwilę korzystam z:

- NET 60Mb+

- jakiś tam telefon (nie korzystam)

- TV cyfrowa SuperBox + dodatki jak w stopce

 

za całość płacę ok 176 PLN/miesięcznie

 

na co mogę liczyć przy ewentualnym przedłużeniu ? co łaskawa MM dorzuci by zatrzymać klienta ?

 

proszę o rzetelne opinie ;)

 

pozdr.

horas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia nie jest łaskawa. To firma nastawiona na zysk. Sam musisz się targować o swoją korzyść. Oni mogą ci co najwyżej łaskawie dowalić wyższą cenę. Nie zgadzaj się na pierwszą lepszą propozycję. Grzecznie odmawiaj, bo bluzganie przyniesie odwrotny skutek.

 

Proponuję przejść na pakiet MaxBox. Jest taniej (59zł) niż SuperBox + FiS + S HD E (49zł+10zł+14,90zł). W pakiecie z internetem powinno być jeszcze taniej. Zapytaj o dostępne warianty, bo akurat teraz nie orientuje się w promocjach. I daruj sobie telefon, jeśli nie korzystasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...