Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałeś im wypowiedzenie?

 

Tak wysłane na TV i Net. Niedługo powinni dzwonić. Myślę czy nie zostawić sobie neta jak podwyższą do 30mb w tej samej cenie. ( z drugiej strony do tv CP net jest za 50% ceny LTE bez limitu) Co do TV to rezygnuję no chyba że dadzą jakąś ofertę cenowo nie do odrzucenia to CP przeniosę na inną lokalizację.

 

Co zrobię zobaczymy co mi są w stanie zaoferować bo wprowadzeniu pełnego pakietu w Darłowie mają jeszcze minimalną szansę u mnie. Kwestia ceny.

Ceny ze strony MM to kosmos w porównaniu do CP no ale w CP nie mam C+

 

Najbardziej irytujące w MM jest po zaniku prądu czy nawet wyłączeniu dekodera na chwilę. DO sieci potrafi logować się i kilka godzin czasami pół dnia. I nie można oglądać TV. Dla mnie to są kpiny. Technik mówi że tak ma być....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bestman101 w jakiej formie dostałeś tą informację? Mailem, listownie, czy inaczej? Interesuje mnie to, bo u mnie też do tej pory jest ograniczona oferta MM. Może dostosowanie oferty ruszy w całym kraju?

 

Informacja w pdf znajduje się u mnie w eboku MM po zalogowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego potrzebujesz net? Ściąganie i dlubanie?

 

Oglądając na TV HBO Go filmy (transmisja obciąża net oczywiście) plus jakieś laptopy jakaś gra online plus jakieś tablety wifi jakieś telefony wifi to te 20mb okazuje się niewystarczające. Nie mówiąc o ściąganiu :) Dla jednej osoby ok ale dla kilku już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też u siebie macie problemy z obrazem na Viva Polska, kanały 502 i 548 ? Objawia się to co jakiś czas pikselizacją. Dzwoniłem do nich dwa razy w tej sprawie, konsultanci są niekompetentni. Za drugim razem jak zadzwoniłem skończyło się u mnie wczoraj wizytą technika, którego znam bardzo dobrze. Jemu powiedziano, że u mnie wszystko śnieży, a tu chodziło o co innego. Przy mnie dzwonił do kogoś z Gdyni, ażeby to zauważył i tamten gośc przez telefon powiedział, że to widzi i że przekaże tam komuś wyżej ażeby owy sygnał Vivy został zresetowany. Resetu jednak jak nie było tak nie ma, problem występuje dalej, nie spieszy się im, albo też może tak sobie myślę, że nie mają sprzętu na wymianę. W analogu jest ok, bo była teoria, że może Viva tak nadaje, że może ma problem u siebie. To, że nikt na całą Polskę nie zgłaszał tego może wynikać pewnie z tego, że mało kto ogląda Vivę. Ja też prawie w ogóle jej nie oglądam odkąd lecą programy w stylu "Nastoletnie matki", ale tu chodzi o rzecz, że ma być obraz ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie oglądam tego szmelcu, Viva niemiecka swego czasu to był świetny kanał muzyczny, potem weszła Viva PL, która początkowo też puszczała niezłą muzę ale szybko zrównali się z MTV Polska, czyli zaliczyli dno szamba a może i nawet coś jeszcze gorszego :D. Z kanałów muzycznych dla mnie liczy się tylko Stars TV, VH-1, VH-1 Classic, no i czasami MTV Hits/Dance.

 

Może coś w konfiguracji kanałów zmieniali (parametry sygnałowe), ja mam w opcjach ustawione żeby TV automatycznie aktualizował listę kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam modułu CAM tylko od samego początku mam dekoder. A problem jest z tego wynika wszędzie, bo skoro technik przy mnie pytal się gościa przez telefon czy widzi problem to tamten potwierdzil, ze widzi. Po drugie trzeba ogladac przynajmniej z 5-10 minut ażeby to zauwazyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirolop

Ja faktycznie tylko kilka minut zobaczyłem. Tak jak napisałeś pewnie trzeba dłużej. Generalnie jakość programów w Polsce jest delikatnie mówiąc średnia...

Teraz jest dużo info o 4K a u nas porządnego sygnału FHD nie uświadczysz. No cóż liczy się tylko zysk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się.Długo się zastanawiałem,w końcu wymieniłem dekodery na moduły CAM.Dziś rano przyszedł fachman,zabrał dekodery,kable HDMI i RF i podłączył moduły/usługa multiroom/.Jak dla mnie jest b.dobrze.Telewizory to Philipsy: 5007K i 5008H.Bałem się ,że ta marka nie da rady ,ale jest OK.Jutro kupuję dysk zewnętrzny i spróbuję nagrywać.

Okazuje się,że dekodery można zamienić na dekodery w każdej chwili trwania umowy.Jest podpisana nowa i czas biegnie od nowa/na rok/.Płaci się jednak 29 zł

za aktywację za każdy moduł/w sumie niemało-58 zł/.Opłata za multiroom pozostaje ta sama 9 zł/miesiąc,za moduły 10zł.

POLECAM ! W końcu,jak dawniej korzystam normalnie z telewizora,a na półce gdzie stał dekoder stanął nowo nabyty blue-ray. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie info o pakietach na siatkę:

http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oi ... 0396130974

 

Czyli przy wszechogarniającym szoku cenowym nie tak źle, ktoś wykupi sobie ten pakiet sportowy za 15 złotych i oglądnie mistrzostwa. Szkoda tylko, że w nikły sposób honoruje się tych, którzy posiadają ów pakiet czy to w MaxBoksie czy dokupili do swoich ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...