Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Piątek - przybył technik po godz 11 stwiedził prawdopodobne uszkodzenie modułu CAM zabrał go i ma przyjść za godzinę ... czekam na rezultat

 

Mam taką cichą nadzieje, iż porty w obydwu telewizorach nie zostały uszkodzone przez tych dwóch talentów którzy walczyli bez rezultatów jako pierwsi we wtorek

 

Dwie godz minęły i cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty piszecie, jeden z drugim...

 

@masloww:

Nie jestem żadnym fanboy'em Multimedii. :P Byłem gotów zrezygnować, gdyby nie pojawił się pełny pakiet C+. W NC+ i CP też bym nie wybrzydzał na dekodery. Nie należę do ludzi chciwych, nie roszczę sobie wymagań. I nie mam podejścia "A mnie się wszystko należy", jak kolega @danielpes5. Daruj sobie uszczypliwości, jeśli nie wnosisz nic nowego do tematu. :P

 

Mój znajomy, z rok temu, też wymieniał dekoder na nowszy HD w firmie Kabel Deutschland. I co? Też nie dostał nowego egzemplarza (na pewno nie był odświeżany, bo miał drobne rysy). W dodatku nie był dezaktywowany i technik musiał się męczyć. Ale mój kolega nie robił z tego problemu. Nawet jak później padł zasilacz. Zadzwonił i wymienili, tyle.

 

Szukacie problemów nad wyrost - to chyba z nudów? Jak nie pasuje, to zawsze można zrezygnować. Płatna telewizja to luksus, z którym nie musicie się męczyć. A w trudniejszych przypadkach, zawsze można złożyć pozew drogą sądową. Nic nie jest idealne i zawsze zdarzają się zgrzyty - pogodziłem się z tym. I przyznaję, że ja nie miałem większych problemów z MMP. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wymianę dekodera na cam robił jakiś podwykonawca, to nie był technik z MM. Nie miał za dużo roboty, kanały miałem wyszukane, podał mi moduł z kartą, sam go włożyłem i tyle.

 

Też prosiłem na infolinii aby mi dostarczyli moduł i sam sobie go zainstaluje ale oczywiście Pani stwierdziła ,iż do tej czynności potrzeba ekipy "wykwalifikowanych techników" i absolutnie nie jest możliwe bym sam tego dokonał... :brawo:

 

A skłaniam się coraz bardziej do przekonania, iż ta wykwalifikowana ekipa zje...ła mi dwa telewizory :((

 

jaki dostałeś moduł ?? może FinTec ??? Ja właśnie tej marki nie obrandowany, karta w środku też bez brandingu MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa jak by byli to prawdziwi "autoryzowani technicy" z uprawnieniami monterskimi,certyfikatem ISO,papierami mistrzowskimi itp. Ale często są to ludzie z przypadku tzw. "fachowcy z zamiłowania" z osiedlowego kółka wędkarskiego dorabiający sobie do renty.Działają właśnie jako podwykonawcy. Takich pseudo-fachowców jest niestety na pęczki.

Polecam jeden z odcinków programu "Usterka" jak cały tabun "fachowców" próbował ustawić antenę satelitarną. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jaki dostałeś moduł ?? może FinTec ??? Ja właśnie tej marki nie obrandowany, karta w środku też bez brandingu MM

 

Tak FinTec, karta biała bez logo MM.

Mogłeś sam go zamontować, ja od razu go wziąłem od podwykonawcy i sam go wcisnąłem. On w tym czasie jakieś świstki wypełniał. To nie był człowiek z MM, jakaś firma podwykonawcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

od pewnego czasu występuje u mnie problem z nagrywaniem czegokolwiek. Mam ponad 55% wolnego miejsca na dysku, jednak kiedy nagrywam, bądź planuje wcześniej nagranie, w ogóle tak jakby nie zapisywało tego na dysku. Dodam, ze taki stan rzeczy nastąpił około 19 lipca - ostatnie nagranie, a zorientowałem się o tym dopiero dzisiaj, gdyż nagrywałem sobie koncert Luxtorpedy z TVN24 i chciałem jeszcze raz obejrzeć, ale niestety nie widniał w katalogu. Dodam, że na EPG tytuł programu podświetla się na czerwono, jednak nie ma obok niego tej ikonki czerwonej. Macie, bądź mieliście podobny problem? A może to dobry pretekst, aby wymienili mi PVR na te nowe? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami pomaga małe pstryk. Ale gdy nadal problemy będą występować należy :

1. Odciążyć dysk i usunąć kilka zbędnych nagrań. Powinien zaskoczyć.Jednak to 'ADB"...

Więc..

2. W ostateczności pomoże sformatowanie .

I gdy po kolejnych mękach i straconych nagraniach (!) okaże się że ów"cud techniki" dalej nie chce nagrywać pozostaje wymiana.

Na "nowy"dekoder .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę że z fanboyami i obrońcami sieci MM (Draco_Sun i Kubus 76k) nie ma co dyskutować . Niech się Wam dalej słabo robi. :>

"znajomi techników" zawsze na posterunku :lol:

jeszcze nie wszyscy cię zaatakowali, no ale wakacje

na forach MM to standard

 

Ty wiesz i ja wiem. :wink:

Draco_san udziela się codziennie i niemożebnie : tutaj na forum Satkuriera, jak również na : satkurier.pl, hdtv.com.pl, media2.pl, digi-tv.pl .... i pewnie jeszcze gdzieś.

Wszędzie kibicuje płatnym operatorom i wychwala plastikową komerchę typu : Canal+, HBO, Cinemax, Filmbox, japońską mangę etc.

Na media2.pl zawsze zbiera najwięcej minusów przy swoich licznych komentarzach, więc chociażby to świadczy o jego tytanicznej (aczkolwiek syzyfowej) pracy. :lol2:

I nigdy do niego nie dotrze, że tylko dzięki coraz większemu odpływowi od płatnych operatorów ... on ma taniej i lepiej.

Bo tylko odpływ klienteli może poprawić jakość i zwiększyć liczbę kanałów tym którzy jeszcze tkwią w kieszeniach koncernów, które w swej ofercie i tak posiadają aż 90 - 95 % kanałów totalnie śmieciowych i nikomu do niczego niepotrzebnych.

..............................

Obecnie rynek TV w Polsce ma się tak : 1/3 kablówki, 1/3 platformy satelitarne, 1/3 NTC DVB-T.

Zgadnijcie co będzie za rok. dwa lub trzy.

Ja wiem i wy wiecie, ale Draco_san zaklina rzeczywistość i prognozuje wzrost liczby klientów płatnej TV.

Na chwałę Zarządom i Radom Nadzorczym koncernów medialnych, z których i tak mało który odprowadza podatki w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącać w tą dyskusję ale ... Fakt faktem jest to, że płacąc ciężkie pieniądze za kablówkę powinniśmy dostać jak najlepszą jakość usług. Niestety w MM jest z tym różnie. Jestem z tą siecią bardzo długo około 14 lat i kiedyś za czasów samej analogowej TV nie było żadnych problemów. Natomiast ja sam od jakiegoś czasu borykam się z trudnościami i totalnym brakiem profesjonalizmu ze strony MM. Przykładem jest tego banalna zdawało by się rzecz jaką jest wymiana dekodera na moduł CAM. Jak już wcześniej pisałem z dekoderami u mnie bywało różnie z przewagą na tragicznie miałem i nowe egzemplarze i te z drugiej ręki i nie miało to żadnego wpływu na poprawne działanie sprzętu. Instalacja modułu CAM w moim przypadku trwa już czwarty dzień bez pozytywnych rezultatów. Opiszę to w skrócie:

 

Wtorek - termin umówiony przez infolinie BOK . Przychodzi dwóch kompletnie nie znających się techników którzy po kilku godzinach trudów i testów na dwóch TV wychodzą zostawiając informację, że zaraz wrócą - efekt jak wyszli tak nawet nie raczyli zadzwonić że nie przyjdą już w dn. dzisiejszym.

 

Środa - po zawiadomieniu tel przychodzi technik, który instaluje moduł CAM z sukcesem wszystko śmiga Pięknie ...

 

Czwartek - włączam tv po przebudzeniu i ... NIE DZIAŁA NIC oprócz kanałów odkodowanych komunikat na tv sygnał zakodowany. Sprawdziłem na drugim TV to samo. Telefon do BOK i znów potwierdzenie wizyty technika na piątek...

 

Piątek - przybył technik po godz 11 stwiedził prawdopodobne uszkodzenie modułu CAM zabrał go i ma przyjść za godzinę ... czekam na rezultat

 

Mam taką cichą nadzieje, iż porty w obydwu telewizorach nie zostały uszkodzone przez tych dwóch talentów którzy walczyli bez rezultatów jako pierwsi we wtorek

 

poniedziałek - kolejny dzień kolejna reklamacja na infolinii i kolejny dzień bez tv ! A moduł leży sobie na szafce oczywiście nie działa na żadnym z dwóch TV. Kolejni technicy przychodzą umawiają się na kolejny dzień po czym nie przychodzą nie racząc zadzwonić i poinformować łaskawie żeby nie czekać na nich bo nie przyjdą .... Czy podmiana modułu CAM na drugi co pozwoliło by określić przyczynę problemu to aż tak wielka filozofia dla MM !!???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zadzwonić i tam pocisnac.. Jakiś czas temu umówiłem technika i też nie przyszedł,zadzwoniłem poleciało parę kurew itd itp.. Technik zjawił się u mnie w ciągu 15 minut .

 

tak też poczyniłem dziś rano ... Myślę, że po prostu bidaki nie mają drugiego modułu na podmiankę i grają na zwłokę. Czekają łaskawie na przesyłkę z centrali z tego co słyszałem od techników jestem pierwszy w Chełmie z modułem CAM. Złożyłem również reklamację oznajmiając iż nie zapłacę za TV (za dni w których zostałem pozbawiony możliwosci odbioru)

 

już właśnie byli panowie i wymienili moduł CAM i wszystko śmiga póki co ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia Polska pokaże na żywo relację z jednej z największych imprez lotniczych w Polsce – Mazury AirShow 2014, która odbędzie 2-3 sierpnia w Giżycku. Relację będzie można oglądać na kanale aMazing, emitowanym w sieci Multimedia Polska.

 

Operator kablowy Multimedia Polska jest partnerem tegorocznej edycji Mazury AirShow. Spółka, poza relacją w telewizji aMazing, zapewniła organizatorom infrastrukturę światłowodową pozwalającą na relacjonowanie imprezy w sieci. Transmisję w telewizji aMazing można oglądać w sobotę (2 sierpnia) w godz. 12-14 oraz 16-18 oraz w niedzielę (3 sierpnia) w godz. 11-14. aMazing dostępny jest na kanale 30 w telewizji cyfrowej Multimedia Polska oraz online na http://www.mmtv.pl

 

Mazury AirShow to jedna z ja ważniejszych imprez lotniczych w Polsce, z piętnastoletnią tradycją. Odbędzie się w najbliższy weekend na plaży miejskiej w Giżycku. Pokazy lotnicze będzie można podziwiać z plaży, molo, oraz jeziora Niegocin. W powietrze wzbiją się m.in. wiatrakowce, samoloty VL3, Pipistrel Virus, śmigłowce MI-24 oraz zespół akrobatyczny Królestwa Jordanii Royal Jordanian Falcons, a także Marek Choim –uczestnik Mistrzostw Polski w Akrobacji Samolotowej. Na widzów czekają również atrakcje na ziemi: występy kabaretów Moralnego Niepokoju, Hrabi, PUK. Wstęp wolny.

źródło: www.multimedia.pl

 

A jeśli chodzi o MŚ w siatkówce mężczyzn i kanały Polsat Volleyball 1-4:

Oferta Polsatu wpłynęły już do największych operatorów płatnej telewizji. - Tak ją otrzymaliśmy. Dopiero ją rozpatrujemy - powiedziała nam Zuzanna Wolska, starszy specjalista ds. kontaktów z mediami w Multimedia Polska.

Zatem czekamy. Mam nadzieję, że rozpatrzą sprawę pozytywnie i się dogadają. Bo niespecjalnie mnie cieszy perspektywa 15 miesięcznej umowy z CP, po to tylko żeby móc obejrzeć sobie spotkania w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: mam głęboko w d** ten Polsat! Skoro oni każą sobie dodatkowo płacić za mistrzostwa świata, za mecze reprezentacji Polski, które powinny być w FTA (tak, wiem, że będą od 2015 roku), to mogą się dogadywać. Złamanego grosza nie dopłacę... przykre, ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego Polsat miałby nie kodować tych mistrzostw i nie żądać sobie kasy? To jest prywatna firma, a nie publiczna telewizja robiąca wszystkim dobrze. Takie decyzje, jak ta CP, dobitnie pokazują ile w narodzie pozostało socjalistycznego myślenia. :P

 

Ja na pewno dostęp wykupię, jeśli całość nie będzie kosztowała więcej niż 150zł. Inaczej biorę najtańszy abonament CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Socjalistyczne myślenie? Sorry, ale mecze reprezentacji Polski powinny być dostępne za free! To, że ktoś przeszacował koszty i nie zmieścił się w budżecie, to już nie jest mój problem. Skoro płacę uczciwie abonament, oczekuję owego wydarzenia w moim pakiecie. Np. wykupisz Canal+, żeby oglądać ligę hiszpańską, ale w trakciie sezonu coś im się odwidzi i zrobią sobie Primera Division w PPV, bo im kasy nie starczyło... to co? Wtedy też z podkulonym ogonkiem wyciągniesz rękę do portfela i wyłożysz kolejne pieniążki...bo przecież to prywatna firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzucanie czegoś przez państwo, kierując się pobudkami dostępności dla wszystkich - czyż to nie socjał? Niestety, ale demokratyczne państwo nie nakazuje wszystkim, co mają robić ze swoją własnością. W tym przypadku z zakupionymi prawami sportowymi. :P W demokracji jak coś nie wychodzi, to szukamy innych rozwiązań (a nie zaciskamy zęby, bo tak nam kazano). W tym wypadku płatnej transmisji, skoro nie opłacało się darmowej dla wszystkich, bo wycofali się wielcy sponsorzy. A ty skoro płacisz uczciwie, powinieneś wiedzieć, że zapisy umowy z kablówkami, czy platformami nie gwarantują dostawania wszystkiego jak leci. Nadawcy mają pełne prawą żądać ekstra pieniędzy, szczególnie żeby nie ponosić strat. Decyduje prawo wolnego rynku, a nie chciejstwo i twoje osobiste pobudki. Pokaż mi zapisy w umowach, gwarantujące abonentom emisje wszystkich posiadanych praw przez CP na ich podstawowych kanałach (PS, PSE)?

 

Nie rozumiem twoich argumentów @radek34. Kiedy niby CP obiecywał, że wszystkie mecze MŚ siatkówki mężczyzn będą bezpłatne? Pisali, że chcieli by, aby tak się stało. Ale do tego potrzebna była pomoc państwa i sponsorów. Skoro jej nie dostali, to zrobili po swojemu. To bardzo proste. NC+ nie organizowało dotąd takiej imprezy, więc nie wiemy jak by się zachowali. To tylko twoje przypuszczenia. A MŚ w siatkówce mężczyzn to nie są zwykłe transmisje jakie ma NC+. Czyli "kupujemy prawa i pokazujemy" - nie, tutaj schemat wygląda tak: "kupujemy, organizujemy, obsługujemy dla innych, i pokazujemy".

 

Daruj sobie te szydercze odzywki. Nie wykładam żadnych pieniędzy z podkulonym ogonem. W przeciwieństwie do ciebie, znam wartość pieniądza i pracy innych i nie uważam, że wszystko każdemu się należy za darmo. Również prowadzę firmę, i rozumiem problemy prowadzenia własnej działalności. A co dopiero na taką skalę jak Cyfrowy Polsat. Uważam, że genialnie to rozegrali. Swoim abonamentom dali mecze free za lojalność. Pozyskają nowych, szczególnie że mecze będą od najniższych pakietów. A na całą resztę kablówek i platform przerzucili odpowiedzialność, za ew. brak możliwości obejrzenia meczy.

 

Trochę żyjesz mrzonkami, bo w cywilizowanym świecie się za wszystko płaci. Zobacz jak działa to np. w Ameryce. Myślisz, ze taki Superbowl jest darmowy? Albo NBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do ciebie, znam wartość pieniądza i pracy innych i nie uważam, że wszystko każdemu się należy za darmo.

 

Naturalnie, skoro ktoś ma inne zdanie niż Ty, to są to mrzonki, albo ktoś nie ma o niczym pojęcia. Denerwujesz się, jak powiedziałem o potulnym płaceniu, ale taka jest prawda. Mistrzostwa Świata to nie jest prywata telewizji Polsat, nc+, czy innej stacji. Mam klęknąć i dziękować wielkiemu Polsatowi, że wyłożył za dużo pieniędzy, których nie jest w stanie odzyskać? Ktoś przeszacował koszty. Polsat myślał, ze złapał Pana Boga za nogi, a wyszło niestety inaczej. Boom na siatkówkę minął i teraz ludzie nie przychodzą tak chętnie na mecze - nawet reprezentacyjne (rzadko kiedy są komplety).

 

Społeczeństwo jest teraz dzielone na tych prawdziwych kibiców, którzy wykupią pakiet CP i na tych, którzy sobie siedzą w innych platformach lub kablówkach. W przeciwieństwie do Ciebie uważam, ze skoro posiadam pełen pakiet telewizyjny, który dana stacja oferuje - wszystkie kanały sportowe, to dlaczego mam jeszcze dodatkowo płacić? Nie uważam, że wszystko każdemu się należy. Wręcz przeciwnie. Uważam, że nic się nikomu nie należy i na to trzeba zapracować, ale płacąc grube pieniądze za pełen pakiet sportowy nie mam dostępu do NIEKOMERCYJNEJ imprezy. Jeśli Polsat chce, niech robi sobie swoje mistrzostwa i pokazuje to w PPV. Reprezentacja to dobro narodowe i powinna być pokazywana w FTA.

 

Najłatwiej jest obarczyć ludzi niepowodzeniem w biznesie, bo przecież nikt w stacji nie może ponieść porażki. Zobaczymy tylko, jak ta decyzja odbije się na postrzeganiu stacji. Możesz sobie płacić nawet 200 zł za wykupienie transmisji - to są Twoje pieniądze i Twój wybór - masz do tego prawo. Ja natomiast posiadając pełen pakiet oczekiwałbym nieco uczciwości od jakby nie patrzeć prywatnego nadawcy, a nie szukania pieniędzy u tych ludzi, którzy nie zdecydowali się wykupienie oferty CP, lub takich których po prostu na to nie stać... Bo przeciez ktoś biedyy, posiadający tylko zwykły dekoder DVB-T nie może obejrzeć mistrzostw świata, bo to zbyt duży luksus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...