Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz zauważyłem, że zaktualizowali w grudniu firmware modemu Cisco EPC3212. Obecnie mam:

Bootloader Revision:	 2.3.0_R1
Current Software Revision:	 e3200-E10-5-v302r125573-131202c
Firmware Name:	 e3200-E10-5-v302r125573-131202c.bin
Firmware Build Time:	 Dec 2 19:39:40 2013

A ostatnio miałem:

Firmware Build Time: Dec 16 19:12:13 2011

Trzeba było czekać 2 lata na aktualizację. :D

 

Jak oceniacie te parametry:

 

n68f1g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tą Stopklatką ? W programingu mają jakieś starocie, odgrzewane kotlety które spokojnie można oglądać na innych stacjach... Pocicie się nad nią jakby to był jakiś kanał Premium za free :roll:

PS. Wesołych Świąt dla Wszystkich i ab były bez telewizji w gronie rodzinnym i znajomych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo tak uważać, z tym że to nie Ty odpowiadasz za ofertę programową w MM :smile: Stopklatka lata mi koła nosa, tak samo jak 75% pozostałych kanałów, które są w ofercie. Mam własną listę kanałów na której jest tylko 38 pozycji. W tym kraju idzie się na ilość a nie na jakość! To co leci w ramówkach tych 75% kanałów woła o pomstę do nieba.

 

Wesołych Świąt wszystkim życzę! Piękna pogoda za oknem, więc z daleka od TV!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mierzi mnie to zanikanie głosu i przełączanie na inne kanały w celu uzyskania fonii. W ostatnich dniach naprawdę stało to się bardzo uciążliwe, biorąc jeszcze pod uwagę prędkość dekoderów z PVR.

Wyłącz z sieci na kilka minut po czym włącz ponownie.U mnie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mierzi mnie to zanikanie głosu i przełączanie na inne kanały w celu uzyskania fonii. W ostatnich dniach naprawdę stało to się bardzo uciążliwe, biorąc jeszcze pod uwagę prędkość dekoderów z PVR.

Też mam PVRa i nie mam tego problemu, robiłeś Factory Reset ? Może pomoże , poniżej instrukcja jakbyś nie znał :

1. Reboot STB (wyłączenie z 230V i ponowne podłączenie)

2. Patrzymy na Front Panel STB gdzie pojawia się napis TEST a po nim ---- (cztery poziome kreski)

3. W czasie gdy wyświetlane są ---- przyciskamy REC i cały czas go trzymając dociskamy strzałkę w DÓŁ na dekoderze nie pilocie (ten sposób nie robi formatu HDD)

4. Gdy akcję wykonamy poprawnie na panelu zobaczymy napis r_8b

5. W czasie gdy wyświetlane są ---- przyciskamy REC + HD/SD + strzałka w PRAWO na dekoderze nie pilocie (ten sposób robi format HDD)

6. Gdy akcję wykonamy poprawnie na panelu zobaczymy napis r_89

Daj znać czy pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatny kanał Fokus TV dostępny będzie na MUX 1 (multipleks pierwszy cyfrowej telewizji naziemnej). W telewizorach z włączoną usługą LCN Fokus TV znajdzie się na kanale 18. Pojawi się także w większości sieci kablowych, pisze „Super Express”, m.in. UPC Polska, Vectra (więcej tutaj), Multimedia Polska, Inea, Toya, Netia oraz na platformach satelitarnych. Dodajmy, iż dołączenie stacji do swojej oferty zapowiada także sieć Echostar Studio (więcej tutaj).

źródło: https://satkurier.pl/news/99745/2804 ... wideo.html

 

Ja osobiście w to nie wierzę ze się pojawi, tak samo było glosno o tym ze 15 marca pojawić się miała Stopklatka TV (Stopklatka HD) i do dziś nie ma owego kanału w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaelis. Dokładnie się z tobą zgadzam. Ja też oglądam bardzo niewielką ilość kanałów. Części nie oglądałem chyba nigdy. Niestety trzeba mieć je wszystkie i płacić za wszystkie. Ale akurat na Stopklatce moze by się coś znalazło od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...