Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych co mają HD to dobrze, będzie dodatkowy kanał (bo AK+ i tak mają). Dla pozostałych no cóż - albo dokupią HD, albo stracą dostęp do AK+.

 

Sytuacja analogiczna do Animal Planet - aktualnie dostęp mają wyłącznie abonenci pakietu HD, bo wersja SD dostępna w niższych pakietach przestała istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romance TV za Ale Kino? Mam nadzieję, że Mr.Chiquita żartował sobie, bo taka zamiana to byłaby kompromitacja dla MM.

Czytajcie ze zrozumieniem. :roll:Ale Kino+ SD wcale nie zostanie zastąpiony przez Romance TV. Tylko jest jedną z opcji, jako podobny tematycznie. Równie dobrze mogą to być TVN Fabuła, FOX, FOX Comedy, CBS Action, czy nawet Lifetime. Na MGM nie ma co liczyć, ze względu na dużą cenę. Polsat Film HD też raczej nie, bo to nie byłoby nic nowego. Zobaczymy, co wykombinują ostatecznie.

 

Żegnam. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum,

 

Jestem na etapie wywiadu technicznego, gdyż chce podpiąć sobie zarówno Internet, jak i Telewizję Cyfrową.

 

Po wywiadzie technicznym otrzymałem propozycję Internetu, za pomocą światłowodu i dodatkowo telewizji cyfrowej IPTV.

 

Mam jednak do Was pytanie, czytałem posty z 2012r. ,że jakość tej technologii pozostawia wiele do życzenia? Czy na pewno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, właśnie nie ma możliwości puszczenia koncentryka, mam takie nietypowe umiejscowienie (domek jednorodzinny) że musieliby z bloku ciągnąć 11 pięter do góry i z dachu do mnie....stąd właśnie pojawił się temat światłowodu i puszczenia tam IPTV.

 

A ta płynność obrazu to jest notoryczna bolączka? Czy ona jest uzależniona od szybkości transferów. Podobno w moim rejonie realne prędkości jakie będą to Downl. 87Mb/s, Upload 74Mb/s - jest to sieć którą Multimedia kupiła od lokalnego providera , stąd takie prędkości

 

A plusem Multimedii jest to że są wszystkie możliwe kanały sportowe - mam nadzieje że przez IPTV też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mieszkam w domku. ;) Wolałem pokryć większość kosztów doprowadzenia kabla, niż zabawę z IPTV. Na pocieszenie masz fakt, że IPTV ma w tej chwili więcej kanałów HD niż DTV (Puls HD, Puls 2 HD, Fokus HD, Stopklatka HD, Cinemaxy HD, Polsat News HD).

 

Multimedia nie ma wszystkich kanałów sportowych - brakuje Eleven, Eleven Sports i Extreme Sports Channel. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za pocieszenie:), ale wiem próbujesz:)

Dla mnie wystarczyłby sam TVP Sport, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, nSport i Canal+ ... reszta może nie istnieć:)

 

A w/g ciebie przy takich prędkościach jak wyżej (realnych prędkościach), przy IPTV też mogą występować takie przycinania?

 

Bo innych "efektów ubocznych" nie ma ta IPTV?

 

Czytałem jeszcze, że kanały w jakości SD są fatalnej jakości i że dekodery które dają są fatalne obsługuję maksymalnie 720p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podpisałem umowę na cyfrową telewizje, ceny jakie mam według umowy to Superbox 25zł, Canal+ Prestige 29zł, i po 5zł sportHD i kanały HD i chyba plus 5zł za moduł CAM chociaż konsultant twierdził, że będzie za darmo więc jeśli na fakturze się to potwierdzi to będę pisał reklamację. Wszystko wyjdzie mi 69 zł więc jestem zadowolony, NC+ proponowało mi za 69.90zł comfort+ i 6 Canal+. W tej chwili świecą mi też HBO i Cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwszy miesiąc umowy, za darmo masz odkodowane wszystkie kanały. Tak było zawsze dla nowych w Multimedii. ;)

 

U mnie tak nie było. Gdy w 2011 roku przechodziłem ze Streama do MM to włączyli mi tylko ten pakiet który wykupiłem. Może potraktowali mnie nie jak nowego tylko kontynującego ? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Multimedia nie ma miejsca na takie kanały jak Puls HD czy Cinemax HD to zapomnijmy o tak niszowych pozycjach jak FashionBox HD czy DocuBox HD :( choć nie powiem, fajnie byłoby mieć pełen pakiet FilmBox Extra a nie tylko 4 kanały - FilmBox, FB Family, FB Extra i FB HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili świecą mi też HBO i Cinemax.

Przez pierwszy miesiąc umowy, za darmo masz odkodowane wszystkie kanały. Tak było zawsze dla nowych w Multimedii. ;)

 

Przez pierwszy miesiąc to się zgadza tylko kolega zapomniał dodać, że dla tych z modułami CAM.

Nie tylko chodzi tu o nowych abonentów, ale także tych którzy zamieniają dekoder na moduł CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...