Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze,

obecnie mam w Multimedia telefon stacjonarny - 120 minut miesięcznie na stacjonarne. Płacę za to 21 złotych plus około 3 złote za prezentację numeru przychodzącego - czyli standardowa oferta ze strony internetowej. Jak sądzicie jaką ofertę przedłużeniową na ten plan jestem w stanie uzyskać po złożeniu wypowiedzenia?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację. Np. w TVP produkcja "klanu" lub "na dobre i na złe" wygląda w HD wyśmienicie. A "jaka to melodia" lub "jeden z dziesięciu" zrealizowane kamerami SD wyglądają w HD koszmarnie. Tylko natywne HD da się oglądać. Upscalink SD do HD daje raczej marny wynik. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Wiadomości TVP. Mają nowe grafiki itp. ale robią program i materiały w SD. Merytorycznie program podniósł poziom, natomiast jakość obrazu jest tak słaba, że czasem wolę Fakty by nie męczyć wzroku na TVP1. Wydarzenia Polsatu podobnie. Studio w HD a materiały reporterów i łączenia "live" SD.

 

Także my tu mówimy o 4k, ultra HD a moim zdaniem najpierw wypadałoby by wszędzie było HD na dobrym poziomie... szczególnie przy sporcie i flagowych programach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, aby pakiet HD "rozprowadzili" po super i maxboxach i w końcu zlikwidowali tego potworka. To w końcu nie są kanały premium jak HBO czy Canal+ !

Płacę za to 108 zł rocznie,a oglądam tylko Ale Kino HD i czasem Viasat Nature/History HD. Tak,tak chodzi o pieniądze !! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to po światłowodzie nie będą mieli dostępnych wersji SD?
Nie. NC+ całkowicie likwiduje przekaz SD. Kablówki jeśli będą chciały, to sobie zrobią downscale.

 

Na pewno nie będzie likwidacji pakietu "HD". Multimedia wykorzystuje go w negocjacjach przy przedłużeniu umowy.

 

ok Panowie, czy coś słychać zza kulis o Eleven? Tak wiem, że rozmowy trwają ale czy może ktoś, coś wie czy wszystko idzie w dobrą strone czy może wręcz odwrotnie? :)
Rozmowy stanęły w miejscu. Elevenów nie będzie, bo nie mogą dogadać się co do pakietu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuron

Przy próbie złożenia wypowiedzenia na telefon stacjonarny w bok-u zaproponowali mi ten sam plan (120 minut na stacjonarne) za 9 złotych miesięcznie.

Czyli jednak można z Multimedia dużo ugrać :)

 

Wszystko zależy od tego na kogo trafi się w BOK, na infolinii normalnej, na infolinii "utrzymania klienta" lub w punkcie "Multimedii" w jakiejś galerii handlowej.

Ja płacę za Internet 12 Mb/s (umowa na 12 m-cy, bez WiFi) 30 zł, a za telefon 20 zł (jeszcze sprzedawany "Plan Aktywny 1500 minut" (tysiąc pięćset) na numery stacjonarne, umowa też na 12 m-cy.

Obydwie umowy są niezależne od siebie.

Żaden operator nie ma sztywnych cen (po uprzednim wypowiedzeniu umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Panowie, czy coś słychać zza kulis o Eleven? Tak wiem, że rozmowy trwają ale czy może ktoś, coś wie czy wszystko idzie w dobrą strone czy może wręcz odwrotnie? :)
Rozmowy stanęły w miejscu. Elevenów nie będzie, bo nie mogą dogadać się co do pakietu.

 

Czego oczekuje Eleven? a co chce dać MMP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ całkowicie likwiduje przekaz SD. Kablówki jeśli będą chciały, to sobie zrobią downscale.

 

Mam nadzieję,że do tego nie dojdzie w Multimedii. Pociesznie wyglądało by Domo+ ze znaczkiem HD a w wersji SD.

Mam tak w ...analogu TVN Turbo ze znaczkiem HD i czasem TVP Sport też jako HD.

Nie mogę się doczekać 1 pażdziernika , jak to nasz operator poradzi sobie.Mam cichą nadzieję,że wszystkie "+" będą w HD. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuron

Tego dokładnie nie wiem. Ale prawdopodobnie chodzi o kasę.

 

@zerojedynkaX

Oczywiście, że nie. Domo+ i Kuchnia+ pojawią się w HD. Natomiast Ale Kino+ SD prawdopodobnie zostanie zastąpiony czymś innym. Jest sporo możliwości, np. Romance TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuron

Tego dokładnie nie wiem. Ale prawdopodobnie chodzi o kasę.

 

W jednym z artykułów sierpniowych które czytałem, wypowiadał się "przedstawiciel 11" i na pytanie o to, że słychać o sporych kwotach jakie sobie żądają to odpowiedział: "mamy dobry produkt w przystępnej cenie" - od razu wiedziałem, że będą problemy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...