Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@Hrabia86

Kolego o jakiej naziemnej ty piszesz ? Jak masz MMP to podłącz sobie kabel do TV i wyszukaj cyfrowe kanały, wówczas zobaczysz jak wygląda EPG. W kablu MMP leci DVB-C - cyfrowa TV kablowa, a nie DVB-T -cyfrowa TV naziemna. Choć w niektórych miejscowościach również DVB-T jest dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wróciłem. Po prostu mam chwilę wolnego czasu i dostęp do internetu u kumpla. Chciałem tylko sprostować pochopnego posta na mój temat. Do Polski wracam dopiero za 2 tygodnie, potem mam zawodowe sprawy. Na forum wracam regularnie od września. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

Znów Cię [regulamin - dane osobowe] dorwali za lewe mangi i nie zapłaciłeś za jedyną kablówkę w mieście? :)...cóż trzeba czekać do polowy miesiąca aż znów podłączą...

P.S.

A tak w ogóle to w TM u moich rodziców i siostry kanały w pakietu HD działają normalnie w MaxBoxie...a w Szczecinie już nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na internet od Multimedii.Wczoraj mi zainstalowali 30Mb.Dotychczas od innego operatora miałem 10Mb.Na speedteście mam 27Mb i 1,8Mb wysył.Dostałem od nich wi-fi z modemem w jednej skrzynce i trochę jestem zaskoczony wielkością pudełka.Brzydkie to nazywa się Arris.Ciekawe ile prądu pobiera,nie mam watomierza.Ktoś wie ? Umowa na rok.Cena 99zł/m-c za to co w podpisie.Zobaczę jaka jest awaryjność tego systemu.Za rok zostawię lub podziękuję.Póki co jest OK. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką odpowiedź to i ja mogę udzielić - "MM prowadzi rozmowy z FOXem, Eleven i innymi nadawcami", zadowoleni? :mrgreen:

 

W przeddzień oficjalnego włączenia prędkości 60Mb/s MM zmieniła już prędkość. Oto wyniki:

 

4546805701.png

 

6523105400_1438361191_thumb.jpg

 

Od jutra mam jeszcze mieć pakiet HD oraz upload x2.

 

P.s.

Stopka już zmieniona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Konstancinie-Jeziornie wszystko działa.

 

Od dziś oficjalnie weszły w życie (w teorii i praktyce ;)) moje warunki przedłużeniowe czyli pakiet HD, net 60MB/s oraz upload x2. Obraz na alekino+ HD to jednak inna bajka niż na SD, do tego animal planet HD i nature/ history HD. Nowy program Outdoor Channel HD leży mi średnio bo nie przepadam za angielskim z US ;)

Internet bajka, to jest to na co czekałem. Upload w końcu mi odpowiada.

 

4548256004.png

 

5949311700_1438412311_thumb.jpg

 

Upload zachowuje się dużo lepiej niż przy uploadzie, który miałem na łączu 30Mb/s. Jeszcze wczoraj było to 2Mb/s. Rósł skokowo do około 1Mb/s a potem powoli "dochodził" do 2Mb/s. Obecnie przy uploadzie x2 na łączu 60Mb/s od razu jest skok do 6Mb/s.

 

Po raz kolejny w ostatnim czasie napiszę - MM zaoferowała mi bardzo dobre warunki przedłużeniowe, zarówno w zakresie ceny jak i samej oferty. Teraz tylko niech trzymają lub podnoszą poziom oraz jakość ;) i będę w pełni zadowolony :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w srode około 9:00 padł nod optyczny (węzeł optyczny) na osiedlu, robiło jakieś zwarcie aż w nim bezpieczniki wywalało. A wszystko zaczeło się od tego, że wszystko naraz padło: analog, cyfrowa kablowa, cyfrowa naziemna i Internet. Zadzwonilem po znajomosci do znajomego technika i zaraz wraz z nim akcja poszukiwania przyczyny awarii. Okazało sie ze padł własnie nod optyczny. Brak czesci na miejscu. Telefony. Okazało sie ze maja w Ełku nod optyczny. Z Ełku został wyslany pracownik i w połowie drogi w Mońkach sie spotkalismy. Sprzet został odebrany i z powrotem do Wysokiego Mazowieckiego. Około 13:30 awaria usunieta. Ale potem okazało sie ze trzeba jeszcze było usuwac skutki awarii, popalilo w niektorych blokach wzmacniacze i trzeba bylo teraz w piwnicach blokow wymieniac wzmacniacze. Poszło jakies zwarcie ze wtedy o 9:00 bezpiecznik wywalilo az w stacji czołowej.

http://www.klonex.com.pl/hfc/wezel-opty ... -hln3142e/

 

 

Odnosnie Outdoor Channel HD to bawiłem sie dzis rano ustawieniami sciezki dzwiekowej i mozna sobie wybrac sciezke po rosyjsku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipcowy ranking ISP na http://www.speedtest.pl

 

1. UPC Polska

 

39.96 Mb/s - średnia prędkość pobierania (+5%)

6.63 Mb/s - średnia prędkość wysyłania (+5%)

56444 - ilość testów

 

2. Inea (+1 poz.)

 

33.39 Mb/s - średnia prędkość pobierania (+8%)

4.24 Mb/s - średnia prędkość wysyłania (+15%)

25462 - ilość testów

 

3. Vectra Broadband (+1 poz.)

 

29.49 Mb/s - średnia prędkość pobierania (+5%)

4.46 Mb/s - średnia prędkość wysyłania (+6%)

53358 - ilość testów

 

4. Multimedia Polska S.A. (+1 poz.)

 

18.01 Mb/s - średnia prędkość pobierania (+2%)

2.83 Mb/s - średnia prędkość wysyłania

34621 - ilość testów

 

http://www.speedtest.pl/ranking_isp

 

Coś chyba jest nie do końca ok bo Toyi w ogóle nie ma... Natomiast konkurencja ma sporo wyższe wartości od MM i do tego konkurencja rośnie szybciej przy tych wyższych wartościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...