Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

PowerTV:

...Wprowadzenie do naszej oferty kanału Outdoor Channel HD poprzedziły wnikliwe obserwacje zapotrzebowań abonentów, którzy coraz częściej zgłaszali, że chcieliby mieć możliwość oglądania programów o tematyce łowieckiej, czy wędkarskiej. Wielu z nich to właśnie myśliwi i wędkarze, dlatego jesteśmy przekonani, że Outdoor Channel HD pozwoli im na zgłębianie swoich pasji. – mówi Bartłomiej Kasiński, Dyrektor Pionu Strategii i Rozwoju, Multimedia Polska...

Multimedia zawsze miała zryte pomysły - i to kolejny, wole Wasz Adventure HD :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów muszę się przyczepić - mianowicie, ponownie dziwnym trafem znalazło się miejsce na nowy kanał HD w rejonach gdzie brak pełnej oferty.

No ale kanał wchodzi do pakietu dodatkowo płatnego więc na to mają miejsca!

 

PowerTV:

Niewygodne posty nie są publikowane, zaraz znikają - wczoraj zamieściłem - dosłownie na minutę się ukazał i znikł, odpowiedzi brak - tak wygląda profil FB!

Przed momentem identyczna sytuacja - ten profil to ściema jakich mało, szkoda kasy, żeby utrzymywać firmę prowadzącą profil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie zauwazylem, ze ktos okazywal jakies duze zainteresowanie tego typu programami. Osoba odpowiedzialna za pion programowy ma w nosie czego oczekuje klient. Duzo osob trabilo i pytalo o TVN Fabula, Pulsy HD rowniez o Adventure HD i jaki to przynioslo efekt?. Maja nas po prostu w nosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go nazwał miłym dodatkiem przy przedłużaniu umowy :mrgreen:

 

Już to kiedyś pisałem. Dla mnie ten pakiet HD ma sens tylko w momencie, gdy ktoś posiada niższy pakiet i chce mieć dostęp do większej ilości kanałów w wysokiej rozdzielczości. Szkoda, że MM nie widzi tego, że HD jest już standardem i żaden poważny nadawca nie wypuszcza kanału w SD.

 

Nie wiem jak MM podpisała umowę z Outdoor Channel, że musi jeszcze ściągać z abonentów dodatkową kasę. Mogli dorzucić kanał do Maxboxa i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak MM podpisała umowę z Outdoor Channel, że musi jeszcze ściągać z abonentów dodatkową kasę. Mogli dorzucić kanał do Maxboxa i po sprawie.

 

... to kanał dla myśliwych i wędkarzy poliglotów, a takich chyba niedużo wśród naszych rodaków.

Płacić hajs za poradnikowy kanał obcojęzyczny to przegięcie na maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lada chwila dobre wiadomosci, prosze sledzic profil na FB. Hmmm ciekawe co szykuja?
UPC przejmuje MM :D A na poważnie, Outdoor TV HD wchodzi zamiast LUXE HD więc nie jest to dodatkowy kanał. Jeżeli chodzi o profil MM na FB, to poziom merytoryczny odpowiedzi na posty jest żenujący. Mają kilka szablonów i nimi operują np: "Jak tylko nastąpią jakieś zmiany w tej kwestii poinformujemy niezwłocznie". Jak zmiany zajdą, to sam je zobaczę i nie potrzebuję informacji od MM. Nic Konkretnego nie mają do powiedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lada chwila dobre wiadomosci, prosze sledzic profil na FB. Hmmm ciekawe co szykuja?

Gdzie tak napisali? Edit: masz na myśli ten "proszę śledzić naszego Facebooka, a być może już lada moment będą dobre wiadomości": https://www.facebook.com/MultimediaPols ... 22R5%22%7D

 

Btw marco, co Ty i tam piszesz na FB, że usuwają Twoje posty? :P Skoro tego typu posty "idioci, [beep]e, zero profesjonalizmu, obyscie sie wszyscy utopili" nadal widnieją. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...