Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Konkurencja inwestuje w światłowody do klienta końcowego:

"Od 1 czerwca mieszkańcy trzech kolejnych wrocławskich osiedli będą mogli przetestować łącze o przepustowości 1 Gb/s.

Konkurencja? To raczej mniejszy lokalny gracz. Realną konkurencją MMP jest UPC, Vectra, Inea i ew. Toya. Reszta to jest plankton, który kiedyś zasili szeregi tych największych. Wprowadzanie przez nich nawet największych innowacji, nie zagraża siłom rynkowym.

 

Ciekawą ofertę internetu w porównaniu do MM ma Moico, dostępne łącza - 100Mb/s, 333Mb/s i 1Gb/s. A tym już w ogólne rozłożyli mnie na łopatki - "prędkość wysyłania = ściągania" :brawo:

A mnie rozłożyła na łopatki cena - 155zł na m-c. I sprzęt do obsługi tego będzie też słono kosztował. Pytanie: po co? Może, gdy upowszechnią się treści wideo 4K, to będzie miało sens. Teraz nie ma. Nie wziąłbym takiego łącza, gdybym miał taką możliwość. To jak jeździć Ferrari z ograniczeniami miejskimi. ;)

 

Szkoda, że nie zwróciłeś uwagi na ofertę telewizji tej firmy. Już nie jest tak atrakcyjna. Ceny spore + dopłaty za to co u nas jest w Maxboxie (Discovery 6zł; Sportowe 7,99zł; Ale Kino HD+Polsat Film+CBS Europa+SciFi+Sundance HD 9,99zł :lol2: ; TVP Seriale+Comedy Central+CC Family+CBS Action+Universal Channel 9,99zł :lol2: ; Ale najbardziej rozkłada "HD na sztuki" - TVP HD 6zł, Polsat Sport HD 8zł, nSport HD 5,99zł, Discovery HD 6zł, MTV Live HD 5,99zł, itd.). Kanałów HD mało. C+ też kosztuje 59,99zł.

 

Ceny łączone pakietów też powalają 1Gb/s + 128 kanałów (duże braki programowe) + telefon 330 minut = 239PLN/m-c :roll: Dodatkowo drobnym druczkiem, że 15PLN/m-c (lub 300zł jednorazowo) za dzierżawę switcha. Dziękuję postoję, wolę MMP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kończy umowa pod koniec czerwca, oferty podobne do tych co tutaj (a jestem klientem 3 miesiące bo robiłem cesję więc nie narzekam). Maxbox + 30Mb/s za 78 zł z modułem CAM. Będę chciał do tego AleKino+ w HD i będę zadowolony.

Dodatkowo brak możliwości przedłużenia oferty na telewizję analogową, gdyż jest już w moim regionie wycofana z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj w lokalnym BOK przedłużyłem umowę na Internet. Wziąłem 120 Mbps za standardowe 89 zł na 12 miesięcy. Co ciekawe w telefonicznym BOK taka opcja Internetu nie występuje w moim mieście.

Podobnie było jak wprowadzali 60 Mbps.

Sugeruję o jakichkolwiek ofertach dowiadywać się w lokalnym BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIADOMOŚĆ DNIA!

Tak więc niebawem stanie się!

Do 3 miesięcy w 95% regionów Polski całkowicie zostanie wyłączony sygnał analogowy!

Przed momentem kontaktowałem się z działem obsługi klienta w celu zmiany telewizji analogowej na cyfrową.

O ile ta wiadomość to prawda to już niebawem czeka Nas rewolucja w DTV!

Oby tak było! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory miałem internet 20 mb/s (49zł) + analog (9zł) za 58 zł. po telefonie do bok maxbox + internet 20mb/s za 74 zł. (analog proponowali za 24 zł) mowie ze za 70 zł podpisuje umowę ona ze nie da rady, no to dziękuję. W lokalny biurze obsługi to samo za 120 zł, a analog za 15 zł, mowie za podobna analog wyłączając to powiedziała ze bajki opowiadam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIADOMOŚĆ DNIA!

Tak więc niebawem stanie się!

Do 3 miesięcy w 95% regionów Polski całkowicie zostanie wyłączony sygnał analogowy!

Przed momentem kontaktowałem się z działem obsługi klienta w celu zmiany telewizji analogowej na cyfrową.

O ile ta wiadomość to prawda to już niebawem czeka Nas rewolucja w DTV!

Oby tak było! :)

Bzdura. Sygnal analogowy bedzie dalej, pakiet podstawowy zostaje, od sierpnia/wrzesnia zaczna sukcesywnie wylaczac kanaly z pakietow komfort i rodzinny ale nie wylacza wszystkich. Ta wiadomosc nie dotyczy MMP poludnie, tam nie wiem jak bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaelis:

To nie mój wymysł, taką informację przekazano mi telefonicznie w BOK'u.

Może mają taką informację wciskać klientom, aby ich zmigrować do cyfry!

Chociaż, całość rozmowy trzymała się kupy - była logiczna i brzmiała realistycznie.

Na każde z zadanych pytań - konkretna odpowiedź, bez chwili zastanowienia. :)

Jedyny minus - strasznie słaba oferta migracyjna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawa informacja z tą TV analogową.Gdy zapytałem lokalnego konsultanta co krąży po osiedlu czy coś wie, odpowiedział że nic mu o tym nie wiadomo i nadal podpisuje umowy np. na analog+internet.U mnie analog nawet się rozwija-ostatnio dodano MUX-y i NTL Radomsko.W sumie w analogu mamy 53 programy+24cyfrowe z MUX-ów.Biorąc pod uwagę że kosztuje tylko 24zł/m-c dla wielu ludzi to nadal atrakcyjna oferta. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant ściemnia, żeby wcisnąć cyfrówkę, albo nie zna całego planu. Moje źródło twierdzi, że usuną tylko kilka/kilkadziesiąt kanałów, w dodatku nie wszędzie. ;)

 

A tych docinków o prezesie nawet nie skomentuje - to jak walka z wiatrakami. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że kiedyś wyłączą.Perspektywa roku-dwóch lat. I już teraz powinni zablokować sprzedaż umów na analog. Ale tego nie zrobili.

 

Jeżeli konsultanci mówią "prawdę" to :

Nałąpią klientów na analog a potem przymusowa migracja do cyfrówki.Bez możliwości zerwaniu umowy .Bo przecież "informowali że za 3 miesiące wyłączą" :read:

Cyfryzacja w wykonaniu MM jest co najmniej zjawiskowa a UOKIK jak zwykle śpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...