Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie standard CI+ jest następcą standardu CI czyli ma większe możliwości w tym głównie chodzi o zabezpieczenia, dużo zależy od tego czy wszystkie zostaną użyte przez operatora. W przypadku CI+ mogą być wprowadzone dodatkowe ograniczenia/blokady nagrywania - będzie jeszcze trudniej "wyciągnąć" nagrania z telewizora/dekodera (może to być w ogóle niemożliwe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, i udało mi się przedłużyć umowę z Multimedią za 129 zł/m-c. :] Mam to samo, co w podpisie - oprócz paczki Filmbox Extra. :P

 

P.S. Teraz niedługo wyjeżdżam (do Bergen, gdyby kogoś interesowało), więc znowu nie będę się odzywał przez jakiś czas.

P.S. Mam bilety Germanwings, więc może trafię na pilota-samobójcę. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwoniła pani z propozycją że pakiet Filbox Extra oraz Filmy i seriale bede mial za 10 zł miesiąc na 12 miesiecy i sie zgodziłem na to mają mi włączyc w ciągu 72 godzin, mogłem jeszcze wybrac C+ za 20 zł ale przez 3 miesiecy a pózniej za 49 zł oraz HBO w normalnej cenie.

Ja jestem z Sanoka czyli Południe niby brak modernizacji i miło mnie zaskoczyli z tą propozycja że zostałęm wylosowany z pośród 10 osoób wybranych podobno :D

dzis wlaczyli mi Polsat sport extra :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, i udało mi się przedłużyć umowę z Multimedią za 129 zł/m-c. :] Mam to samo, co w podpisie - oprócz paczki Filmbox Extra. :P

Ile trwały negocjacje od złożenia wypowiedzenia? Może odejmując HBO, Cinemax i Multiroom uda mi się wynegocjować to samo <100zł ;) net bym jeszcze zwiększył do 60Mb/s ale nie jest to warunek brzegowy. Tym bardziej, że w godzinach internetowego szczytu (20-22) nawet moje 30Mb/s kuleje...

 

Net oficjalnie mam taki. ;) Ale zgodziłem się testować sprzęt i dostaję większy za free (na razie oficjalnie u mnie nie można większego)

To pokazuje jakościowo jaką siecią jest MM. W UPC w 95% sieci jest możliwy net 250Mb/s...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sony87:

Bez komentarza. ;)

 

@mixiorek:

3 telefon od nich, w sumie kilka dni. A tobie może się udać. ;) Tylko zamiast C+, w tej cenie prędzej dostaniesz HBO. Nie schodzą nisko z paczką Canal+.

 

Multimedia nie jest taką samą, jednolitą siecią jak UPC. I raczej szybko nie będzie. MMP to dużo większa skala działalności, przez co wszystko więcej kosztuje. Może gdyby pozbyli się 3/4 miast.

 

P.S. To mój ostatni post przed wyjazdem. Na razie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was następujące pytanie. Złożyłem rezygnację na internet 30mb za 49zł, ponieważ zmieniam miejsce zamieszkania. Aczkolwiek możliwe, iż będę mieszkał tam gdzie jest dostępna multimedia. Na nowym adresie interesowałby mnie internet + TV. Mianowicie jeśli chodzi o tv to wszystkie kanały sportowe :) , internet może pozostać bez zmian. Co mogę ugrać, co mi zaoferują? Dzięki z pomoc. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wybrać pakiet MaxBox. Co to za znaczy wszystkie kanały sportowe? Canal+ też? Jeżeli tak to negocjujesz też paczkę C+.

Jeżeli myślisz o pakiecie MaxBox i necie 30Mb/s to sądzę, że przy dobrych wiatrach możesz negocjować w przedziale około 70-85zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli MaxBox + net 30Mb/s + pakiet full C+. Tego chyba nie wie nikt ;) na forum nie ma osoby z takimi opcjami i ceną <100zł. Ja będę o to za kilka miesięcy walczył ale szanse oceniam na mocno takie sobie. W Vectrze ponoć da się taki pakiet wyrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi zarówno o pakiet canal + jak i o nsport, kanały polsat sport, eurosport. Do 100zł da się ten pakiet ugrać?

Ja za pakiet Maxbox + net 60 + pełny Canal+ płacę 115,00. Umowę podpisywałem w grudniu. Myślę że 100 zł to będzie lux cena.

Multimedia ma WSZYSTKIE dostępne kanały sportowe, więc jeśli sport jest to dla Ciebie najważniejszy to nie masz wyboru, kwestia tylko ile uda Ci się urwać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Multimedii zdarzają się promocyjne dni od czasu do czasu kiedy to odkodowywane są jakieś kanały z pakietu Canal+? Wydaje mi się, że takie "okienka" są w Elsacie np. (coś kojarzę, że znajomy o tym mówił, o ile czegoś nie pomieszał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...