Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę wkurzające jest "odnawianie umowy" co 12 czy 13 miesięcy.Nie ma nic takiego jak umowa na "czas nieokreślony" ?? Pamiętam w Streamie nie wiedziałem co to nowa umowa.Raz podpisałem i to trwało i trwało,chyba że chciałem zrezygnować,ale to co innego.Cena również była jednakowa,chyba że dołożyli programy to nieco wzrosła.A w MM mają kosmiczne "normalne" ceny,a to co powinno być normalne to nazywają" promocją".Przegapisz,bulisz 2x tyle.Wiedzą jak robić pieniądze. :smile:

 

Bardzo dobrze ze tak jest. Co roku można sobie podrasować, ponegocjować, pozmieniać po swojemu ofertę jakby nie było tej możliwości 5 minut bym tu nie siedział.

Zawsze można poprosić o dożywotnią umowę pewnie pójdą na to :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że ciekawą propozycją była by telewizja na kartę w MM.Taka jak np. w NC+. Są miesiące co rzadko ogląda się TV/np.lipiec,sierpień/.Wtedy nie doładowuje i nie oglądam/mam tylko TVP1 i TVP2/. We wrześniu ładuję pakiet podstawowy za np.30zł a na święta pakiet premium np.za 60zł. Skoro opłaci się to operatorom platform satelitarnych i operatorom telefonii komórkowej to może MM jako pierwsza by weszła w usługi przedpłacone?? Chyba bym skorzystał ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego czegoś nigdy nie będzie. Z prostego powodu - łącza trzeba utrzymywać. W kablu to się nie opłaca. :P

 

BTW:

Wakacyjnej rewolucji raczej nie będzie. Dlatego, że CP i NC+ opóźniają swoje plany, a tym samym większość nadawców też wstrzymuje wy[beep]e SD. Zmiany w paczce C+ też raczej dopiero na jesieni. MMP wstrzymała rozmowy z BBC, więc powrót tej paczki w tym roku jest znikomy. Za to możliwy powrót FOX-ów w II półroczu (ale bez NGC-ów). I nie jest już zagroźone MTV - doszli do wniosku, że to ich atut. Możliwe pojawienie się Fokus TV, Pulsów w HD i dalszych polsatopodobnych. Generalnie plan jest taki, żeby każdego miesiąca pojawiały się nowości. Adventure HD też realny, choć jeszcze nie zaakceptowali oferty nadawcy. Umowa z Discovery kończy się w czerwcu, więc po tej dacie dopiero możliwe pojawienie się 2-óch brakujących kanałów. Trwają też rozmowy z Kino Polska, oraz powrócili do negocjacji z A+E. Poza tym, będą jakieś przejęcia na południu i zmiany w VOD. Wkrótce też wyleci kilka kolejnych dubli SD. To chyba wszystkie akualne ploteczki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoczekiwanie włączyli mi w telewizji analogowej program NTL Radomsko,znany z muxa L3. Szkoda,że nie całego muxa tylko ten jeden program i to w wersji analogowej/kanał 61/.Mieszkańcy Częstochowy upominali się o to od dawna,są tam też lokalne informacje z naszego miasta.

Tak więc telewizja analogowa ma się coraz lepiej,mamy już 53 programy+3 muxy. A miało programów ubywać na korzyść DTV.Kto by to zrozumiał.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót FOXów bez NGC? To FOX sprzeda im tylko 2 kanały? Myślałem że takie transakcje odbywają się pakietowo - albo bierzecie od nas wszystko, albo cześć.

 

Czy jest szansa na dołączenie brakujących CBS'ów - Action i Reality? Reality to akurat badziew, natomiast na klasyczne seriale na CBS Action chętnie bym czasem spojrzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle jaką modernizację na południu MM ma na myśli? Jeśli obecnie są nadawane programy w całym zakresie od S01 do K69 to na pewno nie trzeba nic modernizować od strony magistrali i sieci budynkowych bo ta sobie jako tako radzi. Jest potrzebne zrobienie miejsca pod kolejne multipleksy DVB-C przez wycięcie czegoś z analogu i tyle lub druga gorsza opcja pogorszenie jakości (bitrate) obecnie nadawanych programów cyfrowych w celu upchania większej liczby programów na jednym MUXie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/112693/820-1-t ... olska.html

 

"Przychody z segmentu telewizji stanowiły 49,4 %, z Internetu 31,2 %, z telefonii 15,5 %, pozostałe źródła stanowiły 3,9 %.

 

Średni miesięczny przychód na jednego abonenta (ARPU) wyniósł w 2014 r. 68,61 zł.

 

Liczba podstawowych RGU telewizji wynosi 779 tys. z czego 382 tys. to telewizja cyfrowa, 299 tys. to telewizja analogowa."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian1981

Modernizacja, tak oficjalnie tłumaczy MM, a stan faktyczny jest zupełnie inny - przypuszczam, że nadawcy kanałów zgodzili się na usunięcie dubli SD przed końcem obowiązywania umów pod warunkiem pozostawienia ich w jakiejś części - tak więc padło na Południe - najłatwiej było wytłumaczyć brak zmian warunkami technicznymi!

Tak więc sobie poczekamy i to pewnie dość trochę, żeby jedni mieli inni muszą cierpieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babola walnęli, RGU programów premium nie są podstawowymi RGU telewizji.

Za I półrocze 2014 r. podawali tak:

"Liczba podstawowych RGU telewizji wynosi 680 tys. (666 tys. na koniec I półrocza 2013 r.), z czego 352,5 tys. to telewizja cyfrowa, 327,4 tys. to telewizja analogowa. Ponadto Grupa wykazuje 79 tys. RGU programów Premium"

p.s.

w takim tempie to analogu pozbędą się w 2020 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o brakach w ofercie MM Południe, ale jest przecież jeszcze wiele miejscowości z MM S.A. gdzie nie ma pełnej oferty. Ja jestem Klientem MM S.A>, mam 15 km do morza, a więc z pewnością nie jestem klientem Południa i też mam bardzo okrojoną ofertę, Wszystkich kanałów (łącznie z premium) jest u nas 123, z czego 13 w HD. Wcześniej ktoś pokusił się o zaznaczenie ma mapce, w których miejscowościach mogą być braki w dostępie do pełnej oferty i była do ilość porażająca. W tym tempie MM za 100 lat skończy modernizację sieci. Ja nie zamierzam tyle czekać i pożegnam się, kilka osób, z którymi rozmawiałem też ma już dość czekania. Taką polityką MM traci klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie sprawdzić w umowie lub na fakturze czy należysz do MMP Południe.

 

0560ca213d9a.jpg

 

PS

Pisalem wczesniej ze ta mapka to nie jest podzial na mmp sa oraz mmp poludnie!!! To jest ich podzial wewnetrzny. Wroclaw, Swidnica to sa miasta podlegajace pod mmp sa.

Innymi słowy przykładowo taki Gdańsk podlega pod Multimedia Polska – Południe S.A., a Wrocław pod Multimedia Polska S.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fakturze pisze "Sprzedawca Multimedia Polska S.A." więc sprawa jasna. :D Na powyższej mapce widać ile jeszcze może potrwać modernizacja, a jak draco pisał - nie ma harmonogramu tej modernizacji, więc można czekać latami aż ktoś w MM zamknie oczy i palcem na mapie trafi na moją miejscowość, żeby ją zmodernizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakiej modernizacji Wy mówicie ?? Sanok,Rzeszów,Krosno być może tak.Oni mają dziwną listę DTV gdzie nie ma nawet HBO HD ani Planete+HD.Tam być może musi być modernizacja.Ale np.Częstochowa była modernizowana w 2012 roku i gdy wchodziły programy HD w sierpniu 2013 roku to od razu mieliśmy wszystkie, gdy inni czekali aż do jesieni 2014 roku !!Jestem przekonany że tu nie chodzi o żadną modernizację tylko o jakieś umowy że nie można wszędzie usunąć dubli SD i wybór padł na MM-Południe.Gdyby to zrobili tak jak w MM S.A. to znalazłoby się miejsce na TVN-y HD i Travel HD a już na pewno na Explore Viasat SD.

Operator nie mówi prawdy do końca tylko mydli oczy jakąś modernizacją dzieląc abonentów na tych z MM i MM-Południe.Przejmując małe sieci na pewno trzeba je zmodernizować i dostosować do wymagań MM, ale Stream Communications przejęli w 2012 roku i już dawno jest po modernizacji i to zarówno dla telewizji jak i internetu.Mamy taką listę jak jest na stronach MM dla MM-Południe a nie taką jaka jest dla Krosna czy Rzeszowa/współczuje abonentom w tych rejonach/. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...