Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze, prosiłbym Was jeszcze o jedną radę. Obecnie posiadam pakiet MaxBox z dekoderem z nagrywarką, płacę za to 59 złotych miesięcznie. Zastanawiam się czy przy przedłużaniu umowy, oczywiście po uprzednim złożeniu oświadczenia o rozwiązaniu umowy abonenckiej z końcem okresu promocji, jestem w stanie otrzymać od Multimedia jakiś pakiet premium za darmo np. HBO HD Max wraz z HBO GO czy Cinemax czy Filmbox Extra? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiedzenie wysłałem do Gdyni, a pierwszy telefon otrzymałem około 1,5 tygodnia po tym z BOK-u rzeszowskiego :). Może przy okazji zorientuj się, czy w okolicy nie grasuje jakiś przedstawiciel handlowy MM - oni także nieraz oferuję ciekawe promocje - choć nie powiem, ze wszędzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się właśnie boję.Załóżmy,że nikt do końca się nie odezwie.Mogę w ostatnich dniach wycofać wypowiedzenie?? Jak to zrobić? w Bok-u czy na infolinii ??

 

Multimedia czyta Forum do ciebie już na pewno nie zadzwonią :lol2:

 

Dobra ofertę można dostać tylko wtedy jak chcemy naprawdę zrezygnować. I uświadomimy to osobie po drugiej stronie słuchawki.

Konsultantka Z DUK nie wszystko może dać co chcemy. Dlatego wymuszamy konsultacje z przełożonym. Dopiero po takowych można dostać naprawdę bardzo dobre warunki czyli lepiej niż standardowa i najatrakcyjniejsze z kompa konsultantki oferta DUK

 

Ale wysyłać wypowiedzenie żeby na kolanach zaraz wycofywać bezsens. Jak nie chcemy rezygnować nie zawracajmy gitary ponieważ nie będziemy w stanie nic ciekawego ugrać. Zamiast negocjować będziemy myśleli co ja zrobię jak nie przedłużą i zgodzimy się na pierwsze lepsze troszkę lepsze od standardowych warunki myśląc że to sukces :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się właśnie boję.Załóżmy,że nikt do końca się nie odezwie.Mogę w ostatnich dniach wycofać wypowiedzenie?? Jak to zrobić? w Bok-u czy na infolinii ??

Wycofanie wypowiedzenia jest zbyt problematyczne. Lepiej tego nie robić. Tylko zawrzeć nową umowę np. za pomocą ich strony. Zresztą nikłe szanse, że nikt się nie odezwie. Zawsze możesz też ostatniego dnia sam zadzwonić. Dziwne i nieistotne masz obawy - dla mnie bezsensowne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to chcę w czerwcu dołączyć internet 30Mb. W sumie chcę: superbox+HD+multiroom+internet 30Mb. Obecnie za powyższe bez internetu płacę 77zł.

Razem z internetem nie chciałbym przekroczyć 90zł. Czy to jest możliwe ? A może nie wypowiadać tylko negocjować w BOK-u przy okazji podpisywania umowy z internetem ? Multiroom mam w oparciu o 2 moduły CAM i tak chcę pozostawić. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodząc do innego tematu,jestem pozytywnie zaskoczony że od dnia startu Paramount Channel HD (tj.19 marca) będzie dostępny w Multimedia Polska.

 

A będziesz zaskoczony gdy zobaczysz tam reklamy w środku filmu ? :wink:

NC+ i CP nadają już ten kanał testowo w niektórych pakietach (info z Satkuriera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofanie wypowiedzenia jest zbyt problematyczne. Lepiej tego nie robić. Tylko zawrzeć nową umowę np. za pomocą ich strony. Zresztą nikłe szanse, że nikt się nie odezwie. Zawsze możesz też ostatniego dnia sam zadzwonić. Dziwne i nieistotne masz obawy - dla mnie bezsensowne :P

 

Z tego co słyszałem, to podobno jeśli dojdzie do rozwiązanie umowy to MM nakłada 3 miesięczną "blokadę" i w tym czasie nie można podpisać nowej umowy w danym lokalu mieszkalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofanie wypowiedzenia jest zbyt problematyczne. Lepiej tego nie robić. Tylko zawrzeć nową umowę np. za pomocą ich strony. Zresztą nikłe szanse, że nikt się nie odezwie. Zawsze możesz też ostatniego dnia sam zadzwonić. Dziwne i nieistotne masz obawy - dla mnie bezsensowne :P

 

Z tego co słyszałem, to podobno jeśli dojdzie do rozwiązanie umowy to MM nakłada 3 miesięczną "blokadę" i w tym czasie nie można podpisać nowej umowy w danym lokalu mieszkalnym.

 

To zależy z kim rozmawiasz. Kilka lat temu nie przedłużyłem umowy, po tym jak dowiedziałem się, że wchodzi nowa pakietyzacja, zdecydowałem się na Maxboksa. Oczywiście na infolinii pani zarzekała się, że czeka mnie 3 miesięczna karencja i nie mogę podpisać nowej umowy,poszedłem do lokalnego biura i bez problemu wróciłem na stare śmieci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wkurzające jest "odnawianie umowy" co 12 czy 13 miesięcy.Nie ma nic takiego jak umowa na "czas nieokreślony" ?? Pamiętam w Streamie nie wiedziałem co to nowa umowa.Raz podpisałem i to trwało i trwało,chyba że chciałem zrezygnować,ale to co innego.Cena również była jednakowa,chyba że dołożyli programy to nieco wzrosła.A w MM mają kosmiczne "normalne" ceny,a to co powinno być normalne to nazywają" promocją".Przegapisz,bulisz 2x tyle.Wiedzą jak robić pieniądze. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...