Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Takie rzeczy to tylko w Multimedii!

Szkoda tylko, że tych niby comiesięcznych modernizacji nie widać (według nie których forumowiczów 1 -2 miast na miesiąc)

Powód jest na pewno inny lecz oficjalnie lepiej się nie przyznawać, bo zaszkodziło by to wizerunkowi firmy!

Najłatwiej zwalić na brak warunków technicznych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest najłatwiej zwalić na brak warunków technicznych mogliby włączyć tam gdzie się da, bo są warunki .Powiedzmy tak np w oddalonej od wielkiej aglomeracji Bieszczady ,a tam może występować brak światłowodu ,to my będziemy czekać lata świetlne aż uzbroją teren w światło bezsensu ,mieszkam w Jaworznie jesteśmy okablowani światłowodem ,okolice Katowic także i NIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te epitety i aluzje do mojej osoby mogliście sobie darować. :P

 

Multimedia nie ma kasy i to jest fakt. Myślą tylko nad tym, jakby tu się sprzedać, albo pozyskać mniejszych graczy żeby nie było spadków i utraty płynności finansowej. Nikt nie zmuszał do podpisywania z nimi umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco_San

Osobiście nie mam nic do Ciebie, tylko takie tłumaczenia nie działają, powiedź sam czy cała ta sytuacją z Południem nie jest dla Ciebie dziwna, infrastruktura po modernizacji a oferty brak! To co my mamy o tym myśleć! Przyznaj rację!

Biznes jest prosty: lepsza oferta=więcej abonentów, a wiadomo co za tym idzie. Nie rozumiem polityki tej firmy - sami pozbawiają się abonentów i zysków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej niedostatek funduszy na wielką przebudowę, a nie polityka. A przejęcia mają w dużej mierze utrzymać liczbę klientów, tak żeby na papierze nie były widoczne spadki.

Ale jak szybko nie będą modernizować infrastruktury, to klienci zaczną uciekać. ja mam już dość i w połowie roku podziękuję za współpracę. Jestem z MM S.A. ale w mojej miejscowości ani lutowe, ani pewnie marcowe zmiany nie miały miejsca (wiadomo - z przyczyn technicznych) i nie zamierzam czekać w nieskończoność aż coś zrobią. Nie ma u nas innej kablówki, ale to nie znaczy, że nie mam wyboru.

Jeśli faktycznie fundusze na przebudowę są mocno ograniczone a jest kasa na przejęcia to wniosek jest dla mnie jeden - dążą do posiadania jak największego zasięgu co przełoży się na cenę przy ewentualnej sprzedaży całej MM i niech potem następny właściciel martwi się problemami technicznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejęcie małej kablówki jest jednak tańsze, niż modernizacja. A zrobienie jej nie gwarantuje napływu nowych klientów. Dlatego na pprzęjęcia znajdzie się kasa, bo to bardziej opłacalne. :P

 

Ja na kanały z sierpnia 2013 czekałem do listopada 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to bez sensu. Ktoś kto będzie kupował MM nie da sobie wcisnąć kitu. Aby zrobić jednolitą sieć będzie musiał władować kupę kasy. Konkurencja dokładnie wie jaka jest infrastruktura i jej stan techniczny, więc tajemnicy nie ma. Firma pewnie zadłużona i jedzie na minusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...