Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Kuzwa na dodanie Planet HD czekalem ponad 8 miesiecy.

Ojj, trochę przesadziłeś. 1 sierpnia 2013 Planete+ HD zostało włączone, a w Koninie/Łodzi 9 września 2013: http://www.multimedia.pl/object.php/act ... 08924aa172

Chyba, że masz na myśli oczekiwanie na koniec umowy DTV z możliwością przejścia na NDTV. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawcie się ludzie w Naszej sytuacji - też byście PŁAKALI...

Byłem w takiej sytuacji w tamtym roku. I nie wylewałem żali w każdym poście. :P A czekałem dłużej niż rok.

 

Draco_San

Właśnie po to, żeby abonenci MM Południe NIE PŁAKALI ukrywa się i trzyma w tajemnicy do samego końca takie zmiany!

Powtórka z lutowej rozrywki...

Powtarzam, że to żadna tajemnica. Bez ich oświadczenia wiadomo, że nie będzie. Chwali się atutami, a nie zgrzytami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy udało się komukolwiek z Państwa ugrać cokolwiek z Multimedia np. nieodpłatne włączenie pakietu Cinemax czy pakietu HBO HD Max wraz z HBO Go czy pakietu HD czy pakietu Filmbox Extra w związku ze składaniem reklamacji na fakt wycofania programów FOX, FOX HD, National Geographic Channel, Nat Geo Wild oraz Fox Life w wersji standardowej i HD w pakiecie MaxBox od 1 stycznia 2015 roku? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że my już drugi raz niby jesteśmy zmuszeni czekać! Po przejęciu jakieś 2 lata do pełnej oferty i nagle kolejny raz potrzeba modernizacji - ta sieć to chyba się utlenia z czasem - dziwna sprawa!

W MM trochę dziwna polityka jest wg mnie, z jednej strony co jakiś czas przejmują mniejszych operatorów, z drugiej na dotychczasowej sieci mają mniejsze bądź większe zaległości w infrastrukturze czego skutkiem jest brak pełnej oferty. Wygląda to tak jakby liczyła się tylko ilość gniazdek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej niedostatek funduszy na wielką przebudowę, a nie polityka. A przejęcia mają w dużej mierze utrzymać liczbę klientów, tak żeby na papierze nie były widoczne spadki.

Ale jak szybko nie będą modernizować infrastruktury, to klienci zaczną uciekać. ja mam już dość i w połowie roku podziękuję za współpracę. Jestem z MM S.A. ale w mojej miejscowości ani lutowe, ani pewnie marcowe zmiany nie miały miejsca (wiadomo - z przyczyn technicznych) i nie zamierzam czekać w nieskończoność aż coś zrobią. Nie ma u nas innej kablówki, ale to nie znaczy, że nie mam wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak szybko nie będą modernizować infrastruktury, to klienci zaczną uciekać. ja mam już dość i w połowie roku podziękuję za współpracę. Jestem z MM S.A. ale w mojej miejscowości ani lutowe, ani pewnie marcowe zmiany nie miały miejsca (wiadomo - z przyczyn technicznych) i nie zamierzam czekać w nieskończoność aż coś zrobią. Nie ma u nas innej kablówki, ale to nie znaczy, że nie mam wyboru.

Gdyby było więcej takich jak ty, to może by coś ruszyło. Na razie odpływ klientów z tego powodu jest niewielki. Dużo jeszcze mają klientów analoga. Głównie ludziska rezygnują przez darmową NTC.

 

Ja polecam NC+, bo to najlepszy dostawca płatnej tv w kraju. I mają dużo kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...