Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@zerojedynkaX:

Ja zastanawiam się na razie nad dwiema markami: Sony i Philips właśnie. Chcę minimum 65", bo mam duży salon i musi bardziej pasować do wystroju. Mam limit do 15k zł. Ale chyba poczekam na nowsze modele z Androidem. Czyli jednak z oprogramowaniem Philipsów coś jest na rzeczy. :/

 

Tablet w kuchni? No, ja boję się go zabrudzić, więc go tam nie noszę. Poza tym, komfort oglądania na takim małym ekranie podczas gotowania, jest mocno dyskusyjny. :P Za to sprawdza się w łazience. Moja lepsza połowa używa go podczas kąpieli, więc któregoś dnia pewnie go zatopi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam TV Samsung ue48h6700, problem w tym że w Smart Hub/Warto Obejrzeć gdy chcę przełączyć na proponowany program obecnie nadawany na kanale HBO, przełącza mnie na kanał Fight Klub HD, podobnie jest z paroma innymi programami. I jeszcze, chcąc przełączyć na np. Eurosport nie przełącza mnie na ten kanał tylko pozostaje na obecnie oglądanym, podobnie jest z Eurosport 2 i paroma innymi. Smart Hub resetowałem bo myślałem że jak zmienili kolejność programów TV to wszystko będzie OK, ale się tak nie stało. Dziwne to że się tak dzieje bo np. TVP1 HD, TVP2 HD, TV4, Polsat HD i inne przełączają się prawidłowo. Stąd pytanie do Was, czy u Was jest podobnie ?, a jeśli tak to w czym tkwi problem w MMP, czy kogoś innego. Nadmienię jeszcze że jako dostawcę w Smart Hub/Warto Obejrzeć ustawione mam Multimedia Polska SA. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba poczekam na nowsze modele z Androidem. Czyli jednak z oprogramowaniem Philipsów coś jest na rzeczy. :/

Philips produkuje już modele z androidem.Wejdż na forum HDTV.pl. Zapomniałem napisać że Philipsy mają coś co nie ma nikt inny:ambilight.

Gdy TV wisi na ścianie,to zmieniające się światło za ekranem współgrające z odtwarzanym obrazem stwarza niepowtarzalny klimat.Wydaje się że obraz wychodzi z ekranu.Gdy stoi na stojaku efekt jest też niezły.Oglądałem model 52 calowy serii 8000 z ambilightem.Obraz mnie powalił.Dlatego następny model jaki kupię to też będzie Philips,oczywiście z nowszym wielordzeniowym procesorem aby się nie wieszał.

 

Od dzisiaj nadaje Discovery Life.Na razie zmienia się napis:Animal Planet/Discovery Life.Oczywiscie MM nazywa go dalej Animal Planet.Może jutro zmienią.

Animal Planet HD bez zmian.Obraz b.dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcije Mam ten sam model TV. Niestety, ale zauważyłem jeszcze 4 inne problemy:

1. Podłaczając dysk 500G i podając mu, że ma wyswietlić np wideo niejednokrotnie "zamula się" i albo trzeba poczekać albo wylaczyć go z prądu (ja robię to drugie bo mnie tradfia...) Workaround : wskazujesz, że ma pokazać wszystko :)

2. Jeśli chodzi o HBBTV od TVP to nie działa to dobrze, aplikacja dość czesto robi "crash" - Zgłosiłem to do CC Samsunga jakiś miesiąc temu, jak na tą chwilę nie ma poprawki na ten problem. Jest zgłoszone dalej, zobaczymy...

3. TV nie aktualizuje sam listy kanałowej w DVB-C (mógłby chociaż dawać info, że się zmieniła i trzeba wyszukać ponownie - tak robi Panasonic) Zgłosiłem do Samsunga - odpowiedź: Przekazano dalej do odpowiedniej komórki...

4. A tutaj dali d... po całości tzn jeśli masz w dekoderze ustawione DD i jest kanał z DD to w TV niic nie usłyszysz, problem występuje tylko po HDMI, ten sam program który odtworzysz poprzez Tuner DVB-C jest OK, filmy po USB mające dźwięk w DD też OK. Więc gdzie tu sens i logika, że nie działa tylko na HDMI ? Poza tym mam jeszcze starszy model C650 i tutaj jest wszystko OK... Oczywiście zgłosiłem do Samsunga - odpowiedź: Przekazano dalej do odpowiedniej komórki...

 

Po za tym TV dla mnie jest OK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie trochę ludzie, którzy tak namiętnie zadają pytania czy dany kanał pojawi się w ofercie, albo kiedy przywrócą inny, na profilu MM na fejsie. Przecież wiadomo, że za ten profil odpowiada ktoś niezwiązany z MM. Pamiętam jak przed jego uruchomieniem było normalne ogłoszenie o pracę na portalach temu poświęconych. Dopóki danym problemem nie zaintersuje się dyrektor/zarząd to sobie moźna i 100000 takich postów pisać. Prowadzący profil ma takie informacje jakie dostanie i nic ponad to. On tylko zachęca do oglądania danego programu, ma zbudować jakąś interakcję, ewentualnie przekazać informację o jakiś usterkach, awariach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najskuteczniejszym sposobem jest wysyłanie wypowiedzenia, a co za tym idzie odpływ klienteli. Wtedy zarząd dopiero zaczyna się zastanawiać co moźna zmienić, żeby kasa znowu zaczęła się zgadzać.

 

Można też wysyłać do nich maile, ale to musiałaby być jakaś znaczna liczba, a nie jakieś dziesiątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiler:

Warto pisać na ich profilu FB. Ponieważ osoba spisuje wszystkie prośby i co jakiś czas przekazuje je dalej. Jest skuteczniejsza niż ci z e-maili. Ma obowiązek prowadzić takie statystyki. :P

 

@adamale:

Była. U mnie ostatnio 3 dni temu podobna plansza informowała o planowanych zmianach w układzie kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronach MM są adresy e-mail członków zarządu.

Jeżeli sądzisz, że list takowy trafi do członka zarządu, to duży optymista z Ciebie. Prawdopodobnie całość korespondencji jest odbierana przez program pocztowy. Następnie Sekretariat rozdziela na ważne i śmieci. Takowy filtr powoduje, że osobiste odczytanie listy napisanego przez "plebsa" graniczy z cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...