Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czytam forum od dłuższego czasu, ale dzisiaj z wrażenia aż założyłem konto. Widzę, że czytaliście komentarze na fb. Właśnie pisałem do nich odnośnie Przasnysza. Dostałem też odpowiedź z czatu, że żadnych zmian. Ogólnie oferta u nas jest strasznie okrojona. Wg pakietu MaxBox powinienem mieć 135 kanałów, a mam 111, które mogę oglądać. A teraz jeszcze nie zmienią sd na hd. Jak myślicie, czy mogę składać jakieś reklamacje, albo co się da żeby zmusić ich do modernizacji? Jak ktoś im nie pogrozi reklamacjami albo wypowiedzeniami to oni palcem nie kiwną.

Najlepsza droga to wypowiedzenie, jak zadzwonia i spytaja co jest powodem rezygnacji to mow ze okrojona oferta programowa.

 

Właśnie zapomniałem dopisać, że mam zerowe pole manewru. Żadnej innej kablówki u nas nie ma, satelita odpada ze względu na lokalizację. Jedyne co nam założyli to antenę naziemną, ale to też odpada za małą liczbę kanałów tematycznych.

Zastanawiałem się nad złożeniem reklamacji z obniżeniem kwoty rachunku. Płacę 59 zł gdzie kanałów mam jeszcze mniej jak w superboxie. Może ktoś podpowie jak uargumentować swoją decyzję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu Multimedia zmienili cennik usług. Na stronie piszą "Z tytułu wprowadzanych zmian, Abonentom usług których Cenniki ulegają zmianie przysługuje prawo wypowiedzenia Umowy Abonenckiej". Nikogo nie dziwi fakt, że skorzystanie z tego prawa "Operatorowi będzie przysługiwać roszczenie o zwrot ulgi przyznanej Abonentowi"? Przecież to drwina z prawa. Ich cenniki są absurdalne, a rzeczywiste ceny, po których sprzedają usługi to ceny promocyjne, stąd ta mityczna ulga. Jakiś urząd konsumenta tym się już interesował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim, wpadlem na to forum ze wzgledu bo szukam opinii na temat pradu w MM. Ktos korzysta z tego? Jak tak, to jak to wyglada? Faktycznie taniej jest? Caly rachunek trzeba placic do MM, czy tylko za kilowaty a za przesyl do operatora ktory jest w moim rejonie?

 

Drugie pytanie, sorry temat jest bardzo dlugi, szukalem ale nie znalazlem: jakie kanaly usuna a jakie dojda teraz w tych zmianach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to MM po raz kolejny poleciała w kulki z abonentami. Ostro mnie zdenerwowali faktem, iż w mojej lokalizacji nie będą dokonane zmiany programowe. Coraz bardziej przekonuje się, że dobrze zrobiłem składając wypowiedzenie. Znów dokonuje się zmian nie wszystkim abonentom a przy tym informację trzyma się w tajemnicy do samego końca. Tragedia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co ominęli - przedstawiam jeszcze raz wszystkie zmiany od 01.02.2015

 

Postanowiłem zrobić drobną analizę obecnej listy kanałów i porównać ją z tą, która wejdzie w życie 01.02.2015 r. Oto co dodają, odrzucają etc.

 

Kanały dodane:

TVN 24 HD

TVN 7 HD

TRAVEL HD

TVN TURBO HD

TVN STYLE HD

DISCO POLO MUSIC

 

KANAŁY USUNIĘTE: (nie liczę transmisji PPV oraz kanału 9 oraz 10)

RELIGIA TV

VISION +

TWOJE DTV

 

USUNIĘTE DUBLE: (WERSJA SD)

TVP 1

TVP 2

TELE 5

TVS

C+

C+ FILM

C+FILM2

C+FAMILY

C+FAMILY 2

C+SPORT

HBO

HBO2

HBO COMEDY

PLANETE+

TELETOON +

MINI MINI +

COMEDY CENTRAL

UNIVERSAL CHANNEL

NOVELA TV

E!

TVP SERIALE

 

Dodam tylko, że u mnie nie usunęli: HBO SD oraz PPV - KSW29 i VISION + na którym jest czarny ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W spisie programów dla abonentów MM-Południe jest program Animal Planet SD.Spis obowiązuje od 1 lutego.Jakiś osioł napisał to jakby nie wiedział że od 1-go będzie to Discovery-Life. Co ciekawe,dla abonentów MM spis zawiera prawidłową nazwę programu. Ci z południa to ci gorsi,można się nie wysilać.

Jestem w......y,nie pooglądam Travel w HD.Jestem z tych gorszych,czyli MM-Południe.U nas zmiany za rok/jak dobrze pójdzie/ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nad VOD się zastanawiam, bo niekiedy przydarzy mi się, że coś tam pożyczę. Ale w sumie od czego są internety, więc myślę że chyba przesiądę się na moduł. A jeszcze jedno, spotkałem się z opiniami, że na CAM jest lepsza jakość obrazu. Tyczy się to też kanałów SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...