Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie również śmiga Disco Polo Music w miejsce Religia TV. Co do programu podobnego do Religia TV to trzeba czekać aż do listopada, wtedy to ma pojawić się TBN Polska, ale czy pojawi się wtedy w Multimedia Polska? Tego nie wiadomo. https://satkurier.pl/news/108896/tbn-pol ... wideo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany będą stopniowo przeprowadzane do 4.02. Tomaszów Mazowiecki i okolice mają być ok. 29.01. Warszawa też w okolicach 28-30 stycznia. Na końcu mają być ci z terenów południowych. Niestety nie zapamiętałem dat pozostałych miejscowości. :P

 

Odnośnie tej dzisiejszej nocnej zmiany... Ja z dwojga złego wolę kanał discopolowy, niż religijny. Więc to dla mnie zmiana na plus. Tak samo z FOX'ami i NGC, nie podoba mi się, że zniknęły - oglądałem seriale Walking Dead, Synowie Anarchi czy Agentów TARCZY. Ale w zamian mam Eurosport 2 HD, brakujące TVN'y w tym TVN24 HD, dobry kanał motoryzacyjny (w moim odczuciu lepszy niż Discovery Turbo Extra) bez reklam Motowizję HD - kilka razy już oglądałem. Disney'a, o którego zabiegałem od dawna. I CC HD, który w końcu da się częściej oglądać na dużym ekranie. No i P. Viasat Nature i Travel Channel HD, które chętnie oglądam (raczej będę oglądał, a programy PVN w końcu obejrzą sobie nieposiadający pakiety HD). Dlatego przy tym zestawieniu plusów i minusów, uważam że ogólny balans jest na plus. Nie żartuję, po prostu dla mnie TV to nie całe życie. Nie marudzę jak dziecko, gdy mi zabiorą jeden kanał. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco_san: Jak ktoś oglądał często dany kanał i tak naprawdę głównie dla niego ma telewizję to wcale się nie dziwie, że krzyczy. To były jednak rozpoznawalne marki, a nie jakiś kanał niszowy. Odeszło Nat Geo Wild, rebrending Animal Planet i już kanałów przyrodniczych brakuje, przynajmniej dla mnie. Nie będę wykupował specjalnie pakietu HD, dla Animal Planet HD czy Viasat History HD/Nature HD. Tak zostaje tylko Polsat Viasat Nature. Jeden kanał przyrodniczy w pakiecie MaxBox to za mało.

 

Dla mnie plusy tych zmian to TVN-y w HD, Motowizja HD (oglądam dosyć często), Eurosport2 HD oraz Republika TV (czasami zaglądam, jest jakieś spojrzenie z drugiej strony, alternatywa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...