Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Widać w ich bazie danych nie ma opcji wpisana dla jednego abonenta dekodera i jednocześnie modułu CAM. Pewnie kiedyś to dopracują. Modułu CAM przyblokować raczej nie można, ale już samą kartę w nim jak najbardziej ;) Nie wszystkie tv obsługują prawidłowo wszystkie moduły CAM i prędzej to jest powodem, że moduł nie działa u kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale na jakiej podstawie mają blokować te karty? Chodzi nam o sytuacje, w których abonent korzysta z usług poza swoim lokalem. Jeżeli korzysta z modułu to nie da się go zlokalizować.

Co do zestawu moduł+dekoder to może doprecyzuję, gdzie leży problem. Moduły CAM używane w MM pracują w systemie Conax a dekodery w jakimś innym (Latens? Jakoś tak). Prawdopodobnie jest tak, że do Conaksa mają inny system nadawania uprawnień, który nie współpracuje z systemem używanym przez MM do tej pory. Tak więc abonent widnieje wtedy w innej bazie danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chcącego nie ma nic trudnego ;) Wg mnie można chyba abonenta wpisać dwa razy (raz do bazy z Conaxem a raz z Latensem) i dać mu taki sprzęt jaki go interesuje. Pisząc o blokowaniu kart miałem na myśli tylko sytuację gdy abonent zalega z płatnościami. Jeśli moduł nie działa u kogoś proponuję sprawdzić w menu tv czy został prawidłowo wykryty. Wydaje mi się, że nie da się blokować nijak modułu w zależności od lokalizacji gdzie jest używany zakładając, że obydwa adresy są obsługiwane przez tą samą stację czołową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jemu chodzi o mnie. ;) Miło, że ktoś o mnie pamięta - czuję się taki doceniony. :P Ale jeszcze na stałe nie wróciłem, w tygodniu mam jeszcze wyjazd...

 

Tak czy siak, Multimedia w końcu nieźle namieszała ostatnio. Szkoda FOXów, ale zmiany ogólnie na plus. A to jeszcze nie koniec, poczekajmy do wakacji. ;) Największy minusem jest natomiast TV Republika w regularnym pakiecie zamiast osobno. :/ Nie podoba mi się, że muszę finansować tych freaków. Ale na razie nie odejdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zabiorą, umowa jeszcze się nie kończy. A ta paczka przyciąga klientów. Ale niedługo niewątpliwie nastąpi zmiana w tej paczce - podobno już w marcu w rocznicę C+. Później powinni dodać resztę kanałów z "+", czyli Kuchnię+ HD i Domo+ HD. Cinemax'y w HD też podobno mają później być. W wakacje kończy się też umowa z Discovery, więc może wtedy dodadzą 3 brakujące w HD. Nie rozumiem natomiast czemu nadal nie ma kanałów A+E Networks? Przecież podobno już się z nimi dogadali - testowali je przecież. Nawet ja czasami nie rozumiem ich polityki. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka MTV jest nadal zagrożona. Jest droga i być może poświęcą ją żeby wróciły FOXy, NGC i BBC. A w zamian rzucą coś darmowego, np. Power TV. Oby tak się nie stało - szkoda VH1 Classic i MTV HD.

 

Firma podobno przejmie kilka pomniejszych kablówek, żeby liczba klientów nie spadała. I sami chcą się nadal sprzedać. Ten rok naprawdę zapowiada się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka MTV jest nadal zagrożona. Jest droga i być może poświęcą ją żeby wróciły FOXy, NGC i BBC.

O! A ja jestem jak najbardziej za na taką zmianę. Mogą spokojnie wywalić wszystkie programy muzyczne, no ale to tylko moja skromna opinia.

W jakim pakiecie jest TVP HD i Ale Kino HD ,mam max Boksa i nie ma tych kanałów

 

HD.

To znaczy że paczka HD nie jest w Maxbox

Niestety nie. Trzeba wykupić dodatkowy pakiet premium o nazwie HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draco_san jesli juz do tego dojdzie to mysle, ze MTV Live HD pozostanie, bo nalezy do Viacom Polska, wiec pewnie chodzi o VH1 Classic, MTV Rock, MTV Dance i MTV Hits. Naprawde bedzie to wielka strata, bo to jednak pierwsza liga wsrod stacji muzycznych, bo kanaly typu MTV Polska i Viva Polska to obecnie totalne szroty nie majace nic wspolnego z tymi stacjami co byly na poczatku kiedy zaczely nadawac... zreszta blink tez skopali powtorkami z vivy i mtv polska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za draco_sanem również się stęskniłem. Co do Viacom Blink! to ten kanał ma być zastąpiony przez Viacom kanałem Paramount Channel, więc zmiana będzie na plus.

https://satkurier.pl/news/109543/paramou ... dzony.html

 

A jak tam zmiany w układzie programowym? Bo od 26 stycznia, czyli od dziś już miał zacząć się proces, który będzie prowadzony etapami w różnych lokalizacjach. Czy u kogoś już jakieś zmiany nastąpiły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...